Miminko se po kojení pokaždé poblinká

276
6.6.21 08:15

Miminko se po kojení pokaždé poblinká

Ahoj holky, mám dotaz..mám doma měsíční holčičku a od porodu jsem ji bohužel krmila z flašky protože se nedokázala přisát..ale už se to naučila..už ji týden jen kojim. Ale máme problém s tím že skoro po každém kojení si ublinkne..před chvílí se mi poblinkala docela dost :(
Je to normální?
Jak jsem ji krmila z flašky tak se nám to stalo jen jednou :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8995
6.6.21 08:39

Pokud neblije obloukem tak je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
6.6.21 08:43

@JancaS84 to opravdu ne..je toho jen trochu ale před chvílí snad vyblinkala všechno co mi vypila z prsu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1016
6.6.21 09:09

Dcera takto blinkala po KAŽDÉM jídle až snad do roka, kdy plně přešla na tuhou stravu. Vyšetřovali ji na reflux - tam nás poslala dětská - a nic se nepotvrdilo. Můžeš se na to doktorky zeptat, říct jí o problému, třeba vás pošle. Dávala jsem jí speciální zahuštěný Nutrilon ( ale už nevím přesně, jak se jmenoval)- poptej v lékárně. No asi to bylo trochu lepší, ale blila stejně. :nevim: Prostě jsem se s tím smířila a pořád ji převlíkala. Odříhne si tvoje malá vždycky? Mojí dcerce to trvalo kolikrát i 15, 20 minut…

Omlouvám se, teď se dívám, že úspěšně kojíš - existuje Nutriton, který se dává do mateřského mléka, ale je to pořád krmení z flašky, bohužel… :think:

Příspěvek upraven 06.06.21 v 09:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50190
6.6.21 09:11

Kluk mi taky blinkal po kojení - přepíjel se. Ale velmi brzy jsem poznala dobu, jak dlouho ho můžu nechat u prsa, aby nezvracel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
6.6.21 09:12

@SibyllaTrelawney skoro vždycky..a většinou si odříhne hned když ji na sebe položím :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31311
6.6.21 09:20

@Majka6802 je to normální. Vyroste z toho. Pokud kojíš, lahev bych nedávala. Dětská lékařka nám doporučila prostě vydržet, nedávat žádný doplňky, který to ublinkávání slibují řešit. A zabralo to :lol: Syn přestal kolem půl roku, samo to přešlo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
7.6.21 11:55

Moje 6m blije stejně - po každém jídle při odrihnuti, na bříšku si odplivne pokaždé, i když ji nechávám po každém krmení 20 minut v houpatku. Po příkrmu nevrací vůbec. Takže jsem se s tím smířila a čekám, až bude jíst víc normální stravy (už aby to bylo :D )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
7.6.21 12:05

Malá měla to stejné a dvakrát blinkala obloukem a bylo to takové množství, které bych neřekla, že může mít v sobě. Dokonce mě to rozbrečelo a hned jsem volala doktorce, která mě uklidnila, že to tak někdy je. Doporučila mi Nutriton a dávat odříhnout během kojení. Nutriton jsem zkusila jen jednou. Teď má malá 3 měsíce a odblinkne si jen někdy a celkově se to prostě zlepšilo. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat