Reklama

Miminko se v kočárku přetáčí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 14:00
Miminko se v kocarku pretaci

Co mam delat kdyz se miminko v kocarku pretaci a hybe tak ze mam strach ze vypadne? Myslim hlubokou korbu. Je mu jen 7 mesicu a nesedi. Mam ho dat do sportaku?

Reklama

Reakce:

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 11.04.18 14:02

Ano a připoutat

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 11.04.18 14:02
@Anonymní píše:
Co mam delat kdyz se miminko v kocarku pretaci a hybe tak ze mam strach ze vypadne? Myslim hlubokou korbu. Je mu jen 7 mesicu a nesedi. Mam ho dat do sportaku?

já měla v kočáru kšíry

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 14:05
@EmmaAnna píše:
já měla v kočáru kšíry

Jenze ja nevim kam bych je prichytila?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 14:07
@Petistaaa píše:
Ano a připoutat

Ale do sportaku by nemel pokud nesedi :nevim:

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 11.04.18 14:08

Měla sem to same, dcera porad lezla ven, nechtěla tam byt ani za nic, nikam sme nemohli jít. Dali sme sportak, připoutali a byl klid.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 11.04.18 14:09

Dala bych do sportaku a pripoutala, spoustu jich jde dát úplně do lehu. Nebo ksiry.

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 11.04.18 14:10

Tak sporták jde dát i do lehoucí polohy ne?

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 11.04.18 14:12

Chudák dítě, když se vrtí, tak ho přivážeme, aby se hýbat nemohl :-) (Berte to s nadsázkou). Já jsem ho měla rovnou na bříšku resp. v kleče a připoutaného pomocí takových těch klasických kšír, aby nevypadl. Jenom jsem prostě musela mít kočár pořád pod dozorem, aby nepřevážil celý kočárek.

Hadumi
Extra třída :D 13268 příspěvků 11.04.18 14:17

Dala jsem ho do sporťáku, ale šel mi do úplného lehu, tam měl kšíry.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 11.04.18 14:33
@Anonymní píše:
Jenze ja nevim kam bych je prichytila?

Mela sem kocar kde byly soucasti :nevim:

Brouckova
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 27 inzerátů 11.04.18 17:00

A co ho nechat na bříšku opřeného o lokty? Já druhého syna vozila v hluboké korbě takto, moc se mu líbilo že viděl trochu ven.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 17:19
@Brouckova píše:
A co ho nechat na bříšku opřeného o lokty? Já druhého syna vozila v hluboké korbě takto, moc se mu líbilo že viděl trochu ven.

On nechce byt na brisku, spis se mi zda ze chce vystoupit :D asi pujdu koupit ten sportak

Capretta
Kecalka 365 příspěvků 12.04.18 07:32

Mela jsem stejny problem a poutam ve sportaku, ktery je v lehu. Protoze vidi vic, je vetsinou klidnejsi a nekdy ho nechavam i na volno :)

stinga
Závislačka 3508 příspěvků 10 inzerátů 12.04.18 07:43

Zakladatelko, měli jsme to úplně stejně, jak ty. Jiná rada, než sporťák není, kšíry do hlubokého nešly dát, tak jsem dceru v 7 měsících dala do sporťáku, asi 14 dní to bylo takové divné a pak se naučila sedět, a už to bylo v pohodě
pořád lepší mít připoutané dítě ve sporťáku, než dítě s rozbitou hlavou, které vypadlo z hluboké korbičky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama