Miminko se v noci probudí a vydává zvuky - co na to přítel?

Anonymní
10.12.19 07:55

Miminko se v noci probudí a vydává zvuky - co na to přítel?

Ahoj holky…často se nám to nestává, dneska po druhé za 5 měsíců co má malá, že se vzbudila ve 3 ráno a byla vzhůru do 5 ráno a sem tam si povídala..vzala jsem ji k nám do postele a zkoušela nakojit to nechtěla, tak jsem ji dala.na bok jak má ráda spinkat to se vrtěla dudlík taky nechtěla, zkrátka se jí spát nechtělo.. přítel vstává v 5.15 do práce tak byl z toho na nervy a po půl hodině šel vedle na gauč, řekla jsem mu že takové prostě miminka jsou, že jsou i horší, které celou noc probreci atd…jsem divná, že mi přijde špatně když přítel řekne nebudu si zvykat na tohle a šel vedle na gauč? Nebo jsem divná já že jsem nevzala malou vedle do obýváku a nenechala spát přítele který v 5.15 vstával?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2045
10.12.19 07:59

Myslim, ze neni nic spatneho na tom, ze sel spat vedle. To, ze nespis ty neznamena, ze se nemuze vyspat aspon on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10606
10.12.19 08:01

Jako sorry, ale jak měl reagovat? Ležet s tebou a koukat na malou, jak povídá, když ho čeká den v práci? Ty si s malou můžeš lehnout, když bude spát, on musí v práci fungovat. Když měl syn tohle období, brala jsem si ho do obýváku, aby se manžel vyspal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
10.12.19 08:01

Buď bych šla s dítětem na gauč já, nebo bych poslala manžela, aby se vyspal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
10.12.19 08:02

Vždycky jsem v pracovní dny dbala na to, aby se manžel vyspal. To on je ten, který nosí domů peníze, ze kterých žijeme a naopak Ty jsi ta, která se přes den může s miminkem natáhnout, obzvlášť, pokud máte jen jedno dítě. Pokud nastala tato situace a miminko se rozhodlo, že už je vyspalé, přesunula jsem se s ním, snažila se dodržet ticho, klid a tmu, aby si nemyslelo, že to bude běžná praxe, ale muže jsem nechala se vyspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
10.12.19 08:02

Za mě jsi teda divná, že jsi nevzala dítě na gauč :nevim: nejdřív bych zkusila uspat v ložnici, kdybych viděla, že spát nebude, odešla bych. Myslím, že spousta párů spí odděleně, pokud muž musí brzy do práce, přijde mi to v pořádkum ty si přes den můžeš lehnout, partner těžko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
10.12.19 08:03

Hele, asi byl rozespaly a vedel, ze uz bude brzy vztavat. Proste se domluvte, jak priste. Kdyz se mala takhle vzbudi, tak at se rovnou sebere a jde vedle. Hotovo. U nas jsem spala rok separe a manzel se odstehoval do jinyho pokoje. Taky nechtel byt 10× za noc vzhuru. Pak sla mala do vlastniho a nas manzelsky zivot se zacal vracet k normalu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3942
10.12.19 08:07

U nás malá vstává za noc cca 3×. 2× se manžel vzbudí a zas usne. Třetí vstávání po 4 ráno, manžel odchází spát do obýváku, aby se vyspal a nás ráno nebudil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46091
10.12.19 08:12

Mně přijde v pořádku, ze manžel sel na gauč.. A ja s dítětem nikdy nedocházela třeba ve tři v noci.. V noci se prostě spi a hrát si s nim na gauc bych fakt nesla.
Ale on nikdy nerval.. Bud se vzbudil třeba i s brekem ale nakojila ale jsem ho a usnul, nebo jsem ho chvili mela na ruce, nebo si prostě jen broukal a to nerusilo nikoho i ja u toho mohla klidne klimbat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14810
@Anonymní píše:
Ahoj holky…často se nám to nestává, dneska po druhé za 5 měsíců co má malá, že se vzbudila ve 3 ráno a byla vzhůru do 5 ráno a sem tam si povídala..vzala jsem ji k nám do postele a zkoušela nakojit to nechtěla, tak jsem ji dala.na bok jak má ráda spinkat to se vrtěla dudlík taky nechtěla, zkrátka se jí spát nechtělo.. přítel vstává v 5.15 do práce tak byl z toho na nervy a po půl hodině šel vedle na gauč, řekla jsem mu že takové prostě miminka jsou, že jsou i horší, které celou noc probreci atd…jsem divná, že mi přijde špatně když přítel řekne nebudu si zvykat na tohle a šel vedle na gauč? Nebo jsem divná já že jsem nevzala malou vedle do obýváku a nenechala spát přítele který v 5.15 vstával?

Ano, jsi divná. Pokud přítel vstává ráno do práce, potřebuje se vyspat. Takže pokud dítě v noci „vyvádí“, je logickým řešením, že jde vedle. A tím vyváděním nemyslím to, že si knourne na jídlo, nakrmí se a spí dál. Ty s s dítkem fakt můžeš přes den dospat nebo si dát klidovejsi režim. Partner v práci ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3600

Chodila jsem s ditkem do obýváku. Až ušlo, vracela jsem se do ložnice. Přijde mi to takto ohleduplnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6664
10.12.19 08:15

My se snažili aby se ten druhý aspoň trochu vyspal, když byl syn úplně maličký tak jsem ho chodila v noci kojit do vedlejší místnosti abych muže nebudila. Když byl potom syn na UM a vzbudil se, když muž vstával, tak ho rychle přebalil a nakrmil on abych měla o trochu spánku navíc. Chce to trochu ohleduplnosti z obou stran.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
899
10.12.19 08:17

Ja kolikrát řekla manželovi, že to dneska vidím na špatnou noc, ať jde raději na gauč rovnou 😁. Nevím, proč bychom měli ponocovat oba. Ale v okolí vídám páry, které se při nočním vstávání k miminu střídají a chlap jde pak normálně do práce. Takže záleží na vás, jaké si to uděláte :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16459
10.12.19 08:21

Jsi divná ty. Naše malá je nespavec od zacatku a nenapadlo by mne ji brát do ložnice, když vím že chlap jde do práce a potřebuje se vyspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20548
10.12.19 08:25

Nechápu co jsi od něj čekala za reakci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu