Miminko se začalo vztekat u kojení

17
5.4.20 12:55

Miminko se začalo vztekat u kojení

Ahoj,
syn-2 měsíce je plně kojený. Nikdy předtím jsme s kojením problém neměli, naopak od začátku je to velký jedlík :D Nicméně už třetí den řeším stejnou situaci. U krmení přes den se vždy po chvilce odtáhne a začne se vztekat, což se projevuje pláčem a kopání nožičkami. Snažím se ho tedy zabavit a po chvilce to zkoušíme znovu, ale buď se nechce přisát vůbec (stačí si odhrnout tričko a on už spustí řev), nebo se krmí tak minutu a spustí znovu. Když ho nosím nebo položím, tak za chvilku začne brečet, protože má stále hlad, a tak pořád dokola. Dudlík od narození odmítá. Večer a v noci ale není absolutně problém. To se krmí jako obvykle. Nenapadá mě, čím by to mohlo být. MS nemám, mám stále stejně nalitá prsa, takže nedostatkem mléka to asi nebude, stravuju se jako obvykle, v pusince ani na jazýčku jsem synovi nic nenašla. Jediné, co je u něj nové, tak, že začal více slintat, hlavně právě přes den a hrát si s jazykem, jako by něco olizoval nebo žužlal. Myslíte, že může jít o bojkot kojení nebo nemáte někdo podobnou zkušenost? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24120
5.4.20 12:57

Ano bojkot kojení. Vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
5.4.20 13:00

@pikola A ten se objeví takhle z ničeho nic, nebo to má nějakou příčinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24120
5.4.20 13:03
@Juli64 píše:
@pikola A ten se objeví takhle z ničeho nic, nebo to má nějakou příčinu?

Vzteká se že už to neteče tak snadno a musí tahat a chvíli to trvá než se roztaha mlíko. To se časem srovná. Zkus změnit polohu, nebo za chvíli atd. Nebo trošku zmáčknout prsa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
5.4.20 13:05

@pikola Dobře, děkuju za tipy, zkouším všechno :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
956
5.4.20 13:25

Mě to dělá proto, že se jí chce prdnout. Ale té naší potvoře je už šest měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
5.4.20 14:07

Bojkot kojení u nás trval od 4. do začátku 7. měsíce, vydržte! :hug: nepomohlo nic, dcera jedla jenom v polospanku nebo když spala. :hug: celé léto na zahradě a hlídali jsme, kdy začala usínat v kočáře a hurá domů kojit :zed: :zed: :zed: ale teď je jí rok a mám z ní prsofila :mrgreen: držím palce, to zvládnete, ono to přejde :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
5.4.20 17:40

@smoule.koule Tak to u nás se malý při prdění celkem usmívá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
5.4.20 17:44

@tmeren No teda, tři měsíce? 8o Ale máte pravdu, přes den se po tom vztekání dá nakrmit, když je v polospánku. Klobouk dolů, doufám, že to taky zvládneme :D Moc děkuju :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
5.4.20 18:05

My máme 3 měsíce a začal po 5 minutách plakat a odtahovat se od prsa a už nechtěl. Doktorka poradila ještě pak odsavat a dát pit z lahvičky. Když papa 5 minut tak většinou odsaju 50ml, vic to nejde, ale když zkusím zmáčknout bradavku prstama tak mléko vytece. Samozřejmě že odsavam nebo přikládám obě prsa. Nevím co mám dělat aby zase normálně začal pít tak jako předtím. Poradíte? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama