Miminko si pořád otírá obličej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 06.02.18 13:48
Miminko si pořád otírá obličej

Po pátrání tady v diskuzi jsem nenašla odpověď tak prosím o radu. Syn necelych 5 mesicu si pořád ručičkama otíra a mne obličej. Jakoby ho neco svedilo. Myslite ze je to normalni? Nebo me napadlo jestli to nemuze byt na neco alergie?

Reakce:
vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 06.02.18 14:06

A nema rymu? Nase mala to dela kdyz ji tece pruhledna ryma.

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 06.02.18 14:08

@vertunka nene nema teda aspon niceho jsem si nevsimla.

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 06.02.18 14:14
@Ronnie95 píše:
@vertunka nene nema teda aspon niceho jsem si nevsimla.

A co treba avivaz, prasek? Nezmenila jsi??

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 06.02.18 14:18

@vertunka no to je prave to, ja jsem fakt omylem asi tyden zpatky pridala nasi avivaz, fakt omylem, znovu uz jsem to neprepirala, jenze ten oblicej a ocicka uz si mnul predtim. 8o ale na tele nic nema

hipisek84
Závislačka 2903 příspěvků 06.02.18 15:07

@Ronnie95 Syn, ted 2 roky, to taky delal v tom kojeneckem veku, delal to, kdyz mu rostly zoubky, tak si drhnul oblicejik pestickami. Ted to taky nekdy dela, ale to uz spis, kdyz je z neceho nesvuj.

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 06.02.18 15:46

@hipisek84 no na ty zoubky mam docela podezreni protoze fakt usina skoro i s pesti v ruce :think: no uvidime jestli se mu tam neco vyklube nebo ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >