Reklama

Miminko si pořád otírá obličej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 06.02.18 13:48
Miminko si pořád otírá obličej

Po pátrání tady v diskuzi jsem nenašla odpověď tak prosím o radu. Syn necelych 5 mesicu si pořád ručičkama otíra a mne obličej. Jakoby ho neco svedilo. Myslite ze je to normalni? Nebo me napadlo jestli to nemuze byt na neco alergie?

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 06.02.18 14:06

A nema rymu? Nase mala to dela kdyz ji tece pruhledna ryma.

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 06.02.18 14:08

@vertunka nene nema teda aspon niceho jsem si nevsimla.

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 06.02.18 14:14
@Ronnie95 píše:
@vertunka nene nema teda aspon niceho jsem si nevsimla.

A co treba avivaz, prasek? Nezmenila jsi??

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 06.02.18 14:18

@vertunka no to je prave to, ja jsem fakt omylem asi tyden zpatky pridala nasi avivaz, fakt omylem, znovu uz jsem to neprepirala, jenze ten oblicej a ocicka uz si mnul predtim. 8o ale na tele nic nema

hipisek84
Závislačka 2889 příspěvků 2 inzeráty 06.02.18 15:07

@Ronnie95 Syn, ted 2 roky, to taky delal v tom kojeneckem veku, delal to, kdyz mu rostly zoubky, tak si drhnul oblicejik pestickami. Ted to taky nekdy dela, ale to uz spis, kdyz je z neceho nesvuj.

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 06.02.18 15:46

@hipisek84 no na ty zoubky mam docela podezreni protoze fakt usina skoro i s pesti v ruce :think: no uvidime jestli se mu tam neco vyklube nebo ne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >