Miminko si protře oči a začne hystericky plakat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ifar
Kecalka 160 příspěvků 03.02.17 19:17
Miminko si protre oci a zacne hystericky plakat

Ahoj,

máme poslední dva dny problém s naší ctyrmesicni holcickou. Drive spinkala max 4 hodky pres den, vesele a spokojene mimi, hrali jsme si, delali blbosti a byla proste v pohode. Ted je z ni uplakany ospala. Rano se vzbudila a ihned si zacla mnout oci, co hodinu si mne oci a u toho hystericky place, mezitim je i parkrat spokojena. Da se pri breku rozptylit hrackou, pak si zas ‚vzpomene‘, promne si oblicej a jede na novo. Premyslim, zda zajet zitra na pohotovost, kdyz je dnes ten patek, nechci nic podcenit. Zoubky se mi zda nerostou a ja mela nejakou virozu posledni dva tydny, ale nezda se mi, ze by to mala chytla, i kdyz trosku chrcela, ale dycha normalne v poho nosankem.. Co myslite? Muze to byt virozou nebo mam zitra proste vzit malou a mazat na pohotovost?

Diky za odpovedi?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ifar
Kecalka 160 příspěvků 03.02.17 19:18

Pomaha pouze uspat. Ale je to ze dne na den rozdil, spinkat 3× denne a nasledne az 7× denne…

xjuklickova
Kelišová 5119 příspěvků 1 inzerát 03.02.17 19:24

@Ifar ja myslim, ze roste a chce spat.

Ifar
Kecalka 160 příspěvků 03.02.17 19:36

@xjuklickova Jo, to bude ono :zed: Protoze bezne jsou miminka ze dne na den protivna, divna a neuveritelne spava, nespokojena, budici se co pulhodinu…

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 03.02.17 19:40

A nemuze mit napr. zanet spojivek? Dali by vam. kapky…ja bych s ni zajela at se ji podivaji na ocicka

Ifar
Kecalka 160 příspěvků 03.02.17 19:42

Ocicka nema zarudla, ani zadny vytok. To mnuti spis prikladam unave, ktera z niceho nic nastoupila. Driv normalne usnula i pod hrazdickou nebo na posteli pri hrani, vecer sama v postylce. Ted jedine uchovat nebo kocarek, s rim, ze je velmi brzy vzhuru..

prejeta_zaba
Stálice 100 příspěvků 11 inzerátů 03.02.17 20:04

Tak třeba ji víc zajímá okolí a nechce si nic nechat uniknout - neusne sama a brečí a je ospalá protože jí ten spánek přeci jenom chybí. Nedokážu si moc představit, co by na ní na pohotovosti viděli :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 03.02.17 20:25

A zkusila jsi jí teda dát spát? Třeba je unavená a potřebuje se vyspat a nemá náladu na tvoje šaškování a chce jít spát

Verun83
Echt Kelišová 8759 příspěvků 33 inzerátů 03.02.17 20:40

Ma horecku? Nebo cokoli co by byl duvod k navsteve pohotovosti?

Trochu hystercis se mi zda.

phoma
Echt Kelišová 7935 příspěvků 03.02.17 20:47

No jako u nas takove zmeny ze dne na den uplne normalni neprijde mi to divne muzou to byt zuby nebo roste proste cokoliv

Limi123
Závislačka 3519 příspěvků 03.02.17 21:05

Tezko rict, muze to byt cokoliv… U nas se to take periodicky stava, ze je syn cele dnyprotivny, jakoby uz od probuzeni unaveny, chce hodne spat. Trva to vzdy tak mesic. Obcas mezi tim zuby vyrostou, obcas ne, takze tezko rict, co to je, ale rekla bych, ze nejspis opravdu ty zuby :nevim:

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 03.02.17 21:08
@Ifar píše:
@xjuklickova Jo, to bude ono :zed: Protoze bezne jsou miminka ze dne na den protivna, divna a neuveritelne spava, nespokojena, budici se co pulhodinu…

Deti se meni klidne ze dne na den :nevim: kor tyhle male, treba opravdu potrebuje vic spanku. Osobne bych vyckala, co se rozjede, nez jet na pohotovost a tam jeste neco chytit.

Nenaucila se ted nejakou novou dovednost? Prevracet na brisko nebo tak? To se mi vzdycky u deti promitlo do spanku

Limi123
Závislačka 3519 příspěvků 03.02.17 21:08

Jinak 4h pres den se mi zda pro 4m spis extremne malo, takze mozna z nejakeho duvodu opravdu potrebuje vic spat, treba aby zpracovala nove podnety? Jak rikam, u nas takoveto zmeny take probihaji ze dne na den a uz rano poznam, jaky bude cely den a pak se to nejakou dobu tahne (syn ma ted 12m).

Ifar
Kecalka 160 příspěvků 03.02.17 21:12

@ka2ka Ano, jakmile vidim, ze si smudla oblicej, zacnu s ni delat kotrmelce, a pak jen udivene koukam, proc to dite place. Boze. Jiste, ze ji uspavam hned jak vidim, ze je unavena. Cetlas to tu cely nebo se ze me snazis udelat uplnou slepici?

@prejeta_zaba ne, nedokaze zabrat. Vzbudi se po pul hodce spanku, pet minut je ok a pak jede na novo, unava, maly ocka, mnuti ocek. Spanku se normalne predtim branila a trvalo, nez zaspala, ale neprovazel to nikdy takovy hystericky plac.

@Verun83 S chlapem jsme se shodli, ze pockame vikend. Mala ji, kadi a teplotu nema, tak uvidime v pondeli. Mam pochopitelne starost, kdyz je ze dne na den vsechno vzhuru nohama, nechci nic podcenit, jako asi kazda mama. BLa bych zkratka klidnejsi, kdyby mi někdo z vlastni zkusenosti nebo nejaky lekar potvrdil, ze se to zpravi, ze je to jen nejake obdobi a ne nejaky neduh, ktery by ji mohl bolet a ublizit ji. Bohuzel nikdo takovy se zatim neobjevil a tak jsem zvazovala lekare, nic hysterickeho bych v tom nevidela :-)

Verun83
Echt Kelišová 8759 příspěvků 33 inzerátů 03.02.17 21:22

@Ifar muzou to byt zuby, nebo opravdu roste. Syn tohle miva taky. Vic toho naspi v dobe, kdy roste. Coz zrovna v tu chvili neni videt a pak si vsimnem, ze opravdu vyrostl. Proste ji nech spat. A jinak bych nelezla se zdravym ditetem mezi nemocne. Ted radi chripky snad vseho druhu. Bud rada, ze nehoreckuje.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >