Miminko sípe, když je na bříšku

2344
11.5.17 15:12

Miminko sipe, kdyz je na brisku.

Synovi je pul roku. Kdyz ho dam past koniky nebo ted dela na brise,,letadlo", tak jakoby sipal. Jinak dycha normalne, i kdyz dovadi, dycha normalne, ale na tom brisku jakoby spatne dychal. Snad je to jen tim, jak si macka plice. Vase mimi na brisku dychaji normalne? Potichu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.5.17 15:14

Mrne jakoby funělo námahou. Nemůže to byt ono?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
11.5.17 15:17

@Tichošlápek Prave mi to neprijde jako funeni od namahy, ale jako kdyby mel ty dychaci cesty zuzene, coz muze byt tim, jak si to macka. Vetsi syn ma astma, tak mam obavy, jestli maly taky nema. Tak se zeptame, az pujdem do poradny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
11.5.17 15:37

@koala123 Mladsi syn to taky delal, sipal pri poloze na brisku. Bohuzel astma ma a uz od miminka trpel na bronchitidy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
11.5.17 15:42

@Nikolacek Sipal, i kdyz byl zdravy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 16:40

@koala123 Mám 5 měsíční holčičku, od dvou měsíců začala trpět na bronchitidy a v poloze na bříšku také sípe. Před týdnem jí dělali náběry, aby se zjistilo, jestli není třeba alergik, tak uvidíme až za tři týdny z výsledků. Hrozný to čekání… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
11.5.17 16:58

@koala123 Moje dcerka na břichu dýchá normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
11.5.17 17:13

@Peťuláková On jiné problémy nemá. Nulová nemocnost, nezadýchává se, je veselý, jen v té poloze na břiše mi přijde, že sípe. ne vysloveně sípe, ale takové jako by to měl zůžené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
11.5.17 19:13

@koala123 Ano,i kdyz nemel infekt. V rodine sklon k astmatu asi.mate,kdyz ho ma sourozenec,tak.je to mozne, ale pokud jinak potize nema a je zdravy, moc bych to neresila, ale v poradne se zminit muzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama