Miminko skoro celý den brečí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.11.21 16:59

Miminko skoro celý den brečí

Maminky už nemůžu. Naše miminko má přes 2 měsíce. Ať děláme, co děláme, je věcně nespokojený a já už mám nervy v kýblu. Fakt jsem z toho vyrizena. S každým s kým se bavím a má dítě takové problémy nemá a mě by zajímalo jestli jste to některá taky měla nebo mate. Skoro cely den breci. Kdyz breci kvůli tomu, ze je unavený, děláme vše pro to, aby spal. V kocare, na nás, v mojzisove kosi vždy usne jen na 15 min, pak se probudí a zase řve. Chodi spát až v 23 h protože dřív neusne a breci. Budí se v noci po třech hodinach a v 6:30 vstává. Já to zvladam! Ale ten řev. To nedavam. Proste už nevim. :,( :,( Ostatní maminky říkají jak jim usne v 9 a spi skoro celou noc a přes den v pohode si s ním chodi ven, do obchodaku a tak. A já každý den trpím….

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1957
13.11.21 17:05

Buď v klidu. Bude líp. Malá taky šestinedělí prořvala. Srovnalo se to tak ve čtyřech měsících, teď už je to přes den pohoda. Ale pro změnu začala v noci vstávat každý dvě hodiny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
13.11.21 17:25

Vím, že se mi to říká, ale vydrž!!!
Malý mi řval do jeho necelých 4 měsíců. Bylo to hrozné, já psychicky vyřízená. Nikdo nevěděl proč, pořád u doktora, kojení katastrofa. Potom zase střídání mléka, kapičky…nic nepomáhalo, když se ani nevěděl důvod jeho záchvatovitého řvaní. Jen jsem jezdila celé dny s kočárkem. Když v něm nezabral, řval i v kočárku..
Vůbec jsem si ten začátek neužila. Ale pak najednou nastal zlom a prostě přestal. Začal spát konečně v postýlce přes den a celkově byl spokojenější dítě. :think:
Určitě se to srovná, jen zatnout zuby a vydržet to :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
13.11.21 17:27

Nám tohle malá dělala, když jí nebylo dost mlíčka… probíhalo to přesně tak, jak popisuješ. Snažila jsem se dodržovat rozestup mezi krmením alespoň dvě, tři hodiny.. ale občas chtěla prostě častěji… třeba i po hodině 8o a nebo podobná situace nastávala při bolavém bříšku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9201
13.11.21 17:30

Nebrečí hlady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
13.11.21 17:32

Taky znam :roll:…vyroste z toho, nas kluk je i ve 4 letech takove vecne nespokohene dite, ktere se neboji projevit, ze se mu neco nelibi. Kazdopadne v tomto veku bych to prikladala i konenecke kolice, tou nas maly taky troel strasne. Nejvic se mi osvedcily rozestupy mezi kojenim, aspon dve hodiny. Jeste muze byt pricinou Kuss syndrom, zkus si o tom beco najit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 17:45

Dekuju holky :srdce: vydrzim!!! Jen mi pomuze i to ze to někdo měl stejny. Připadám si jak hrozná matka, když všichni okolo mají hodné děti :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 17:51

Jinak jsme na UM a kaka v pohode. Pije někdy dost, někdy min.

• Citovat
  • Nahlásit
2275
13.11.21 18:05

Měli jsme stejně, malý (5 let) je do teď nespokojený věčně, u nás příčina byla reflux, alergie a syndrom dráždivého kojence, bohužel toho moc nepomáhalo, takže můžeš vyzkoušet vysadit třeba mléčné výrobky, vajíčko apod., zda to nebude lepší, zkusit dát UM, zda není hlad, syn vydržel v klidu chvíli spát v šátku. Prostě zkoušet.

Drž se! Já doufám že druhý teď nebude stejný případ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
13.11.21 18:06

Tak ono miminko toho naštěstí zase tak moc nepotřebuje. Pokud by mi dítě opravdu CELÝ den řvalo, tak jdu k lékaři, ale možná to tak v kuse asi není. Například budit se po třech hodinách a vstávat v půl sedmé je myslím na miminko luxusní, zažili jsme jiné psí kusy - tak asi vysloveně bolest se může vyloučit.

Takže pak buď chce kadit (pomáhá bezplenkovka, chudák syn se kroutil tři měsíce v kuse a plakal, s dcerou jsem najela odzačátku na bezplenkovku a byl klid) nebo jíst (dej prso, kdykoliv, často) nebo spát (nosítko, a vyrazit ideálně ven a chodit a chodit).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
13.11.21 18:06
@MiKarisa píše:
Nám tohle malá dělala, když jí nebylo dost mlíčka… probíhalo to přesně tak, jak popisuješ. Snažila jsem se dodržovat rozestup mezi krmením alespoň dvě, tři hodiny.. ale občas chtěla prostě častěji… třeba i po hodině 8o a nebo podobná situace nastávala při bolavém bříšku.

Mám teď stejne starou dcerku a chce jíst prakticky pořád. Rozestupy na kojení 3 hodiny jsou nesmysl, minimálně u takto malých miminek. Takže zakladatelkou, co krmení a nebo prdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
13.11.21 18:07

@Basterao Tak při podezření na hlad určitě nedám UM, tím si kojení leda tak zabiju (z flašky to teče líp, dítě pak odmítá prso). Ale jdu převážit dítě, jestli dobře přibírá a přikládám co nejčastěji k prsu. Případně návštěva laktační poradkyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 18:24

Holky psala jsem, ze jsme celou dobu na UM :). V noci spi fajn až teda na to ze usina v 23 h :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
484
13.11.21 18:45

Mas nositko? i tam ti place?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
13.11.21 18:58

A bříško ho netrápí?

• Citovat