Miminko spí hodně tvrdě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
197
30.10.21 09:20

Miminko spí hodně tvrdě

Dobrý den, chci se zeptat, je normální že mimčo spí někdy tak tvrdě že nejde probudit polechtáním ani zvednutím z postýlky ani skoro třesením (jemným, ne že bych s ním lomcovala)??
Už podruhé teď za dva dny jsme byli na procházce, nechávali dospat venku (byli jsme venku s ním) já si šla pro pití, šla se na něj kouknout pohladila ho po tváři a nic, na to vždy reagoval, tak jsem se vyděsila vzala ho do náručí a také nic.. až přítel s ním trochu zatřásl tak se probudil.. ale vyděsilo mě to k smrti.. a včera skoro to samé. Je to normální??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11968
30.10.21 09:29

Ano, miminka spí někdy tvrdě že je jde těžko probudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
30.10.21 09:31

@JancaS84 nám se to právě ještě nikdy nestalo, spíše jsme měli problém že je nespaví.. tak jsem se lekla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10381
30.10.21 09:38

Je to normální, nechte to dítě žít. Máš chůvičku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
30.10.21 09:40

@Sany80s tak jelikož jsem ho už jednou rozdýchávala když se málem udusil zvratkama tak mám strach..
( tak bych poprosila bez těch blbých keců)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
30.10.21 09:46

Normální, moje děti nevzbudí ani zbijecka nebo když je ve spánku prebaluju. Ať ti spí na monitoru dechu a nechte ho v klidu, tobě by se taky nelíbilo, kdyby tě někdo sebral z postele a klepal tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
30.10.21 09:50
@Karol1994 píše:
@Sany80s tak jelikož jsem ho už jednou rozdýchávala když se málem udusil zvratkama tak mám strach..
( tak bych poprosila bez těch blbých keců)
Žádné předměty ani polštářek do určitého věku k dítěti nepatří.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
30.10.21 09:51

@Kriss Tina byl v kočárku, tam monitor dechu nemáme.. v postýlce bych byla v klidu, nelíbilo, ale jak píšu.. měla jsem strach, nikdy takhle nezabral spíš jsme furt řešili nespavost a to, že se furt budil. Tak je celkem logický že se bojím. Ale to asi nikdo komu se nestalo to že by musel rozdýchávat svoje dítě asi nepochopí :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
30.10.21 09:51
@Takco píše: Žádné předměty ani polštářek do určitého věku k dítěti nepatří.

Promiň, zakladatelko, místo zvratkama čtu zvířátkama. Ale s tím polstrkem je to tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
30.10.21 09:52

@Takco a kdo říká že měl v hnízdečku polštářek nebo nějaký předmět???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10381
30.10.21 09:55
@Karol1994 píše:
( tak bych poprosila bez těch blbých keců)

Tak pro svůj klid užívek chůvičku, ale určitě ho nebuď a neustále s ním nemanipuluj. Já chápu, že tě to vyděsilo, ale pokud z toho máš psychický problém, který se projevuje tím, že budíš spící dítě, řeš to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
30.10.21 09:56
@Karol1994 píše:
@Takco a kdo říká že měl v hnízdečku polštářek nebo nějaký předmět???

Moje blbý čtení, promiň, :mavam:
Jinak bych se na ten spánek radši zeptala doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
30.10.21 09:59

@Sany80s a k čemu mi bude chůvička když já si ho sama ohlídám,, nenechávám ho venku samotnýho.
Neustále??? Udělala jsem to jednou?! Ale to je asi pro ty co neumějí číst těžký vstřebat.
:zed:
Asi špatný ráno že?? Tak si to běž vylívat na někom jiném

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10381
30.10.21 10:01
@Karol1994 píše:
@Sany80s a k čemu mi bude chůvička když já si ho sama ohlídám,, nenechávám ho venku samotnýho.
Neustále??? Udělala jsem to jednou?! Ale to je asi pro ty co neumějí číst těžký vstřebat. :zed:
Asi špatný ráno že?? Tak si to běž vylívat na někom jiném

Prosím tě uklidni se, chůvička ti ohlídá, že dítě dýchá.
Nezlob se, ale reaguješ neadekvátně situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
30.10.21 10:01

@Takco v pohodě, asi ano tady stejně vždycky všichni budou jen rýt nebo se snažit zesměšňovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat