Miminko spí hodně tvrdě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
30.10.21 11:40

@Karol1994 Já teda osobní zkušenost nemám-mimčo teprve čekáme, ale monitor dechu do postýlky už máme ve výbavičce a druhej (právě do kočárku) přinese ježíšek. Beru to jako super vymoženost a raději být takhle v klidu, než si potom cokoliv vyčítat. Jde koupit i použitý, jen by se měl poslat na kalibraci výrobci. Za slušnou cenu se potom dá i prodat.
A nedivím se ti, mít najednou bezvládné nereagující dítě, taky mě to nenechá klidnou :hug: Když ho nebudíš pořád, kdykoliv usne, ale stalo se to jen dvakrát, když nereagoval, přijde mi to prostě přirozená obezřetnost a ne psychická porucha. Pokud se to bude stávat opakovaně, zmínila bych se pediatrovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
30.10.21 11:49

@mandle-v-cokolade jsem ráda že se tu našli i normální lidi kteří si nemyslí že jsem blázen :)
Ne to vůbec, já jsem ráda za to když usne 😃 akorát to prostě ve mě je, a když vidíš svoje dítě jak nedýchá, je celé bílé a musíš mu dávat první pomoc s tím že nevíš jak to dopadne.. a tady mi budou psát o tom že jsem skoro magor když ho hlídám a dvakrát probudím. Monitor máme v postýlce babysense 7 a supr 🙏🏼
Pediatr tohle vzdy musi vedet pokud se tohle stane, nas odvezli zachrankou do nemocnice, takze je i kontrolovaný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
30.10.21 15:31

Buď v klidu, já tě chápu. Nám už se mimčo topilo UM, Dusilo zvratkama, zakašlalo tak, že nemohlo popadnout dech a nemohlo se nadechnou, když jsem prostříkávala mořskou vodou.
I tak jsem si na to nezvykla, jednám sice v klidu, ale hned potom mám infarktový stav a klepu se ještě hodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat