Miminko tlaci a nemuze se vykakat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26
20.5.22 08:18

Miminko tlaci a nemuze se vykakat

Ahoj vespolek,
Prosim o rady a treba zkusenosti. Mam 11 týdenní holčičku, kterou plne kojim. Uz od mala ji trapi vetriky, ale s tema bojujeme. Prubezne jsme vyzkouseli kdeco. Posledni dobou mi prijde, ze sice prdi o 106, ale nemuze se vykadit. Respektive furt tlaci, pobrekava a nic z toho. Kdyz uz se vykadi tak je toho strasna naloz a je to takove tekute a do bezova. Ted jsem zkusila nasadit biogaiu a babycalm, ja piju odvar z kminu a kojici caj, s nozickama cvicime, na brisku je skoro pořád, pupik masirujeme. Jako vecer usne a spi krasne ale pres den neni skoro vubec spoko, krouti se u kojeni atd. Co bychom jeste mohli zkusit? Vim, ze to asi jednou přejde, ale trapi me, ze ji neumim víc pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5302
20.5.22 08:35

Ještě chvilku vydrž a prejde to samo, začne se otáčet a byt více pohybově aktivní a to pomůže. Já bych postupovala jako ty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29388
20.5.22 08:36

Malá se do 3 měsíců nedokázala vykadit bez rektální rourky. To bylo tak jediné, co pomáhalo, jinak sme mohly cvičit, masirovat, hlídat jídelníček a nebylo to k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3867
20.5.22 08:49

Jak dlouho treba nekadi? Tlaci spis kvuli prdiku..dceri hodno pomohlo byt co nejvic na brise a asi ve 3 a pul mesicich to preslo vsechno samo ze dne na den…zadny kapky, caje, cviky, masticky…vyhozeny penize

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
20.5.22 09:55

Zkus vysadit kojící čaj, ten odvar, babycalm i biogaiu. Nám tyhle věci dělaly největší peklo. Po vysazení se to o něco zlepšilo, potom časem bolesti vymizely úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986
20.5.22 10:11

Zkoušela jsi ji dávat bez plenky v klubíčku nad umyvadlo/kyblík?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2658
20.5.22 10:22

Urcite bych zkusila rektalni rourku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
20.5.22 14:53

Nekadi treba 2 dny, dneska teda treti den. me prave přijde, že ji to pomaha, hlavne ten kmin. Od te doby co ho piju, fakt lepe prdi. Rektalni rourku jsem nezkousela, obcas postouram teplomerem, ale vysledkem jsou vzdy jen prdy. Jako doktorka říkala, ze kadit nemusí, ze proste vse zpracuje. Ze proste jsou mimina co nekadi i nekolik tydnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2658
20.5.22 15:12

Tak nekolik tydnu by bylo moc. Ale tyden se u kojenych miminek udava jako v pohode. I kdyz treba moje kadily 9× denne :mrgreen:

Teplomer moc nepomuze, ona i ta rourka, kdyz ji pouzijes podle navodu jen ty 2 cm hluboko, tak je skoro k nicemu. Musis co nejhloub, ale bez odporu. Proste opatrne zasouvat a jakmile narazis na sebemensi odpor, tak uz dal nepokracovat. Treba tam pak s tou rourkou pokrouzit, za chvili vyndat a zkusit znovu. Nekdy to jde jen kousicek a pri dalsim pokusu o par s pozdeji klidne 8 cm. A po chvili uz zase jen kousicek.

A jinak, jak jsi psala v uvodnim prispevku, ta konzistence a barva za me ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
20.5.22 15:29

@Janča6 ok tak asi zkusime a uvidime co to udela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
20.5.22 15:32

@vedma007 nosim ji v klubicku celkem casto, jen teda vzdy ma plinu a treba takhle spolu koukame z okna… Muzu zkusit i bez nad to umyvadlo, i kdyz moc velky rozdíl mi to neprijde
Edit: hned po napsani tohohle prispevku jsem videla ze tlaci, tak jsem s ni sla nad umyvadlo a zatimco na sebe delala opicky do zrcadla, tak se povedlo ani nevim jak… To jsou veci tohle fakt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat