Miminko tlačí na hrudní koš

103
23.1.21 21:25

Miminko tlačí na hrudní koš

Zdravím, jsem ve 29tt s dvojčátky a posledních několik dní mám takový problém, že mi děti začaly tlačit na hrudní koš. Nejhorší to je, když sedím nebo ležím. Začíná to být někdy dost bolestivé. Neměl jste to náhodou někdo také tak? Popřípadě, co jste s tím dělaly? Moc děkuji za všechny odpovědi. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19604
23.1.21 22:06

Ja mela syna KP a od 25.tydne jsem mela pocit, ze mi ruply tak 3 zebra a prava plice prestala asi makat. Jeste ted, kdyz si na to vzpomenu, uplne me ta zebra boli :) Pri sezeni jsem mezi sva zebra a hlavicku ditka davala ruku, ta bolest byla silena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 22:09

Jsem 30 tt a řekla bych, že to musí být dost běžný problém. Při sezení se musím ruzne nakrucovat, abych povolila zebrum. momentální zábava asi je mi kopat do žeber a stouchat do kycelniho hrbolu NAJEDNOU.
Krátkodobé pomáhá joga. Dlouhodobě pomůže porod :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
19620
23.1.21 22:15

@Elea9 No, nezbylo mně nic než se kroutit a vydržet. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
23.1.21 22:33

Zkusila bych zajít na fyzio, měli by vědět, jak hrudnímu koši, případě dalším orgánům alespoň trochu ulevit ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
23.1.21 23:22

Měla jsem to taky, občas to bylo jako by mi někdo roztahoval žebra zevnitř, fakt to bolelo. Bohužel nic moc nepomáhalo, někdy to bylo třeba lepší vleže, vyřešil to až porod :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
24.1.21 23:54

Moc všem děkuji za zkušenosti. :) Naštěstí se během dneška obě děti srovnaly, tak je to aspoň jeden den ok. :D Až zase začnou, tak zkusím tu jogu, nebo najít nějaké fyzio v okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat