Miminko u mé matky na hlídání hrozně brečí

4
24.5.20 21:17

Miminko u mé matky na hlídání hrozně brečí

Dobrý den,
Chci se zeptat zda nemáte někdo podobnou zkušenost, nebo nevíte co by to mohlo byt.
Maličkej ma 6 měsíců a od dvou měsíců mi ho mamka občas pohlídala u sebe doma. Jenže teď se nám už podruhé stalo, že maličký u mamky šíleně křičí a pláče, jako by se něčeho bál, vůbec nevím jak to popsat, nikdy jsem ho tak plakat neslyšela… Nejde nijak utišit. Musím přijet aby byl v pohodě. Řve i venku v kočárku a u ní doma je jako by ho na nože brali… Ale jen u mé mamky, když hlida kdokoliv jiný je užasny, ba naopak je naštvaný když přijedu… :D Nedokážu si to vysvětlit, nemáte někdo nápad co by to mohlo být?

Příspěvek upraven 24.05.20 v 21:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20739
24.5.20 21:20

Tak chce proste mamu. Uz mu jaksy doslo, ze je nekde jinde s nekym jinym. Ne kazdemu diteti se to libi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.20 21:20

@Seduk něco mu nesedí.. Může být blbost jako účes atd.. Nebo mu něco provedla, co se mu nelíbilo.. Nebo separacka.. Je mu 6 měsíců.. Má byt hlavně s mámou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
655
24.5.20 21:28

V 6 mesicich je nastvany kdyz prijdes? Moje mala ma 10 a je nadsena ikdyz prijdu jen z vany :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2541
24.5.20 21:35

@Seduk muže to být třeba parfém, cigaretový odér, nebo jen sepační ůzkost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
24.5.20 21:35

To jsem si taky myslela. Dnes jsem to zkusila s tchyni a byl naprosto v pohodě. S tetou kterou ještě neviděl byl u ní doma taky v pohodě a mohla jsem si udělat v klidu nákup. Ale u mamky prostě být nechce. Když tam s ním jsem je vše v pořádku, ale jak odejdu nebo se vzbudí v kočárku tak je zle… Opravdu mám pocit ze se něčeho boji, ale vůbec mě nenapadá čeho. :nevim: Díky za názor, chápu že ma byt hlavně se mnou, ale myslím že když ho jedbou za týden na dvě hodiny někdo pohlídá není hřích… Jen mě zajímalo jestli nemá někdo podobnou zkušenost. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
24.5.20 21:39

@M-A že je naštvaný jsem myslela jako vtip… Proste je spokojený když je ve společnosti jiných lidi než jen mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.20 21:45
@Seduk píše:
To jsem si taky myslela. Dnes jsem to zkusila s tchyni a byl naprosto v pohodě. S tetou kterou ještě neviděl byl u ní doma taky v pohodě a mohla jsem si udělat v klidu nákup. Ale u mamky prostě být nechce. Když tam s ním jsem je vše v pořádku, ale jak odejdu nebo se vzbudí v kočárku tak je zle… Opravdu mám pocit ze se něčeho boji, ale vůbec mě nenapadá čeho. :nevim: Díky za názor, chápu že ma byt hlavně se mnou, ale myslím že když ho jedbou za týden na dvě hodiny někdo pohlídá není hřích… Jen mě zajímalo jestli nemá někdo podobnou zkušenost. Díky

Starší řval, když viděl moji mamku.. Pokaždé.. Má tmavé vlasy, to mu asi vadilo.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7864
24.5.20 22:01

A nemůže to být tak, že se Tvoje máma předem děsí, že zase bude řvát? Mám teprve tříměsíční a taky „nesnáší“ moji mámu. Řekla bych, že z ní cítí určitou nervozitu. Naopak tchyně nebo moje babička, ty se na ni doslova vrhají, vrkají, pošťuchují - a dcerka je samý smích a důležitě jim vypráví :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2541
24.5.20 22:04

@Seduk jo a pamutuju si, že moje dcera fakt „nesnášela“ jednoho přítele kamaráda, vždycky se rozeřvala kdykoliv ho viděla, on jí nikdy nic neudělal, ale fakt od mimina řvala a vydrželo jí to snad do 4 let, druhá dcera měla zase problém s chlapy s určitým typem hlasu :-) tam se to teda srovnalo asi v roce a půl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
24.5.20 22:13

Dcera nesnášela v tomto věku mého otce. Nesměla ho vidět ani slyšet. Nepomohla ani moje přítomnost, proste hystericky plakala, mela vyloženě strach. Během našich návštěv odcházel otec do hospody :lol: Dcera ječela i když ho slyšela mluvit v telefonu. V devíti měsících to přešlo jako když utne. Asi zapomněla, proč se ho vlastně bojí.
Syn se zase v tomto věku bál cizích mužů. Cizí ženské mu nevadily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3325
24.5.20 22:25
@Seduk píše:
Dobrý den,
Chci se zeptat zda nemáte někdo podobnou zkušenost, nebo nevíte co by to mohlo byt.
Maličkej ma 6 měsíců a od dvou měsíců mi ho mamka občas pohlídala u sebe doma. Jenže teď se nám už podruhé stalo, že maličký u mamky šíleně křičí a pláče, jako by se něčeho bál, vůbec nevím jak to popsat, nikdy jsem ho tak plakat neslyšela… Nejde nijak utišit. Musím přijet aby byl v pohodě. Řve i venku v kočárku a u ní doma je jako by ho na nože brali… Ale jen u mé mamky, když hlida kdokoliv jiný je užasny, ba naopak je naštvaný když přijedu… :D Nedokážu si to vysvětlit, nemáte někdo nápad co by to mohlo být?Příspěvek upraven 24.05.20 v 21:42

Dite rvalo kdyz videlo zenskou v natackach, ja hysterak kdyz se mnou chtel komunikov. vousaty chlap, fakt malem jsem omdlevala revem, nelibi se mi doted, chlapa s plnovousem nikdy 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
796
24.5.20 22:57

Není to tím, že ho hlídá častěji? (nebo nejčastěji z příbuzných), možná si to už spojil s tím, že maminka odejde, když je tam. A nebo mu tam prostě něco vadí, u těch miminek člověk nikdy neví.. náš u babi taky bečí, ale jemu vadi spíš cizí prostředí.. taky nemá rád obchody, do tech teda díky tomu viru nechodí, tak to už není vůbec zvyklý. No tak hlídá tatka doma, abych si to mohla oběhnout. Však z toho vyrostou, starší u babi taky řval a ted to tam miluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1657
25.5.20 06:03

@welovefashion dcera tohle delala kdyz videla strejdu, manzelova bratra. Taky od miminka. Jakmile se nekde objevil, tak hysterak a drzela se me jako kliste. Taky ji nikdy nic neudelal, nikdy s ni nebyl sam. Preslo ji to tak okolo 3. roku. Zprvu se bala i kyslikove masky, kterou mela moje babicka trvale. Ale jen chvilku. Strejdy se bala roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
704
25.5.20 08:40

A nenosi mamka třeba brýle i sluneční? Synovi třeba vadilo, cca do roka, když měl někdo sluneční brýle nebo telefonoval. Nebo teď už má teda 4roky, říká, že se babi zlobí, jenže ona nemá jen v tu chvili zuby, tak vypadá jak když se mraci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama