Miminko usíná až v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 03.10.18 07:24
Miminko usíná až v noci

Ahoj holky, poslední dobou mě trápí našeho nejmladšího 9.mesicu spaní. Večer není možné aby chodil spát časově normálně, usíná mi nejdříve až po 23 hodině, včera mi dokonce usnul až pár minut před 1 hodinou. Než usne tak to je řev, že probudí celej barák. Už je to tak 6.den..
Myslím že to jsou zuby, ale čípky od bolesti nepomáhají.. jít raději k lékaři?? Když pak usne, budí se i po deseti minutách, nespí až do rána. V sedm ráno se pak budime, to se jde do školky se starším. Nevím už co se s ním děje, přes den mi taky skoro nespí a unavený není.

Reakce:
Mirenka
Stálice 95 příspěvků 03.10.18 07:32

@LLenule111 Syn 9 měsíců je na tom podobně se spánkem. Usíná mi teda kolem sedmé, ale jinak je to tragické. Budí se co hodinu, řev, včera hodinu ječel i odpoledne. Pořád si myslím, že je to zubama, má jich už 7 a osmý se prořezává.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 03.10.18 07:46

@LLenule111 a jaky mate denni rezim? Kdy spi pres den naposledy? Jak ho uspavas?

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 03.10.18 08:48

@katyna1984 každý den není stejný u nás, vše se to odvíjí spánkem, ale snažíme se jej nějak dodržovat.. Ráno v 7vstavani, kojení, kolem 9 kojení znovu, kolem 11 svačina..pak jdu pro staršího do školky, cestou někdy usne, někdy ne. Pak oběd kolem 12-13hod.Po obědě už teda vytuhne a to spí tak hodinku, max dvě..pak se kojí kolem 16.hod., obden pak koupu kolem 6-7 večer, pak kaše, pak další kojení kolem osmé večer a to mi u prsa podrimuje, ale nespí.. snažím si s ním lehnout, vykládat mu tiše něco..ale on dělá skopičiny a nespí..a to tak trvá do 22.hod. to už je pak otrávený, umrasteny, řve, prso nechce..nosím jej na rukou, ale on řve dál..pak vytuhne na 10-20 minut a řve se dál..to se děje až do tří do rána, to pak spí v kuse do sedmi..a pak zase na novo.. přes den si hrajeme, blbneme, směje se.

Lily-en
Povídálka 39 příspěvků 03.10.18 09:05

Našeho kdybych neuspavala houpanim v autosedacce (která už je mu tak tak :think: ), tak jde spát tak jako váš.
Houpani v autosedacce zabere ve většině případu. :palec:

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 03.10.18 09:42

@Lily-en Tak náš teda vajíčko strasně nerad :cert: ani krmit se v ní nenechá, proto co nejméně cestujeme, usne buď v kočárku a to taky jen někdy, nebo pak u prsa, jinak ne.
Dnes je to 6.noc co jsme se všicni nevyspaly, teda já asi nejvíc no, jde to na mě hrozně znát to nevyspání, ale malej ten má pořád plno energie, nechápu to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >