Reklama

Miminko usíná při každém kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lady.sarka
Povídálka 27 příspěvků 14.12.16 17:13
Miminko usina pri kazdem kojeni

Ahoj,

Dnes jsme byly s dcerou na 3mesicni prohlidce. Doktorce se moc nezamlouvalo, ze pribrala jen 400 gramu za mesic. Na doporuceni jsem ji zvazila pred a po kojeni (drive jsem delala, ale byl to zbytecny stres), nicmene zkusila jsem, kolik da. Vypilajen 40 :(. Pres den kojim po 2 hodinach, v noci po 3-4. Pri kojeni mi na 95 % vzdy usne. Nejdriv saje, pak proste usne a vydrzela by i hodinu, asi i dyl. Nechavam ji, ale asi je to spatne. Ale zase ji budit :(? Kdyz ji polozim na pohovku, tak se probudi. Nema nekdo podobny problem? Co s tim? Porodni rozmery byly 50 cm a 3300 hramu, dnes ma 62 cm a cca 5400 gramu…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 14.12.16 17:17

Má naprosto normální váhu, tak at se doktorka hodí do klidu. A ty ji při kojení buď! Když je čas na jídlo, má jíst a ne spát, aspoň 20minut aby pila…

pikola
Neúnavná pisatelka 18944 příspěvků 14.12.16 17:22

@pannda
Proč by měla pít 20min? Každé dítě pije jinak dlouho. Jinak závěry z jednoho kojení bych nedělala, pokud chceš tak važ aspoň den a ne jedno kojení.
Moje normálně usínala u kojení pokaždé až do dvou let :mrgreen: Teda pak už ne u každého že..

lady.sarka
Povídálka 27 příspěvků 14.12.16 17:39

@pikola dela mi spis starost, ze nevypije dost, proto kojim asi tak casto. Moznai proto tak casto spi, ma malo energie. Zkusim odstrikat a dat ji z lahve…

terynka006
Závislačka 3553 příspěvků 14.12.16 17:43

@lady.sarka když jí dáš láhev už nejspíš nebude chtít od tebe a pravděpodobně budeš muset dávat z flašky pořád :think: alespoň já dala lahev na radu zastupující dr a dojela jsem na to

Příspěvek upraven 14.12.16 v 17:44

pikola
Neúnavná pisatelka 18944 příspěvků 14.12.16 17:43

Vždyť nekojiš často :nevim: kojit po dvou hodinách je normální.

Cocka nasladko
Kecalka 391 příspěvků 14.12.16 17:46

Zkousis pri kojeni stlacovat prsa? Kdyz ji potece do pusinky dalsi a dalsi mliko, tak by jen tak usnout nemusela.

lady.sarka
Povídálka 27 příspěvků 14.12.16 17:55

@Cocka nasladko nezkousim, zkusim, diky za tip :)

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 14.12.16 18:00
@lady.sarka píše:
@pikola dela mi spis starost, ze nevypije dost, proto kojim asi tak casto. Moznai proto tak casto spi, ma malo energie. Zkusim odstrikat a dat ji z lahve…

Kdyby pila málo, řve ti hlady..Dítě si o jídlo řekne, neboj. Jetsli ti to pomůže, moje holky měli obě propdní váhu 3,600kg, délku 52cm(shoda!) a ve třech měsících první na UM měla váhu 5,280kg/62cm, druhá kojená s dokrmem 5,650kg/60cm. Takže se na tabulky vykašli, dej na svou intuici, dítě sice usíná, ale přibírá, je spokojené a zdravé!!! Tabulková doktorka si může říkat co chce.

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 18:06

Zkus ji kojit treba jen v bodycku, at je trosku v zime. U sourozencu to mamce zabiralo

Pipet
Generální žvanilka 24069 příspěvků 14.12.16 18:19

Musela bys vážit aspoň 24hodin, abys dostala nějaký smysluplný údaj.

Uklidni se, nezkoušej žádné psí kusy, max. trochu budit u toho kojení, ale nic drastického.
Jestli je spokojená a dost čůrá, tak je to OK.
Děti přibírají dost skokově, za měsíc může být všechno jinak.
Nenech si zbytečně nabourat kojení.

Moje dcera byla ještě menší, teď chodí do druhé třídy a pořád je drobek :nevim:, nejsou všechna miminka „tlusťoši“.

Janasas
Kelišová 5129 příspěvků 14.12.16 18:24

Nám v porodnici radila sestřička kojit a pokud začne usínat- pošimrat :mrgreen: takže jak jsem viděla, že usíná pošimrala jsem na nožce nebo pod krčkem a malý začal zase víc sát :mrgreen:

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 14.12.16 18:29

@lady.sarka mně radily sestřičky v porodnici šimrat pod bradou. Jinak syn nepil nikdy dýl jak 5 minut.

lady.sarka
Povídálka 27 příspěvků 14.12.16 18:56

Zkusim ji trochu svliknout, to je dobrej napad. Ona saje aktivne tak 6-7 minut… pak usina. Simrani jsem zkousela, moc nereaguje. Menite prsa? Ja treba ne..

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 14.12.16 19:03

@lady.sarka já jsem neměnila

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama