Miminko v břiše nereaguje na zvuky

Anonymní
4.7.21 09:15

Miminko v břiše nereaguje na zvuky

Dobrý den, všude čtu, jak miminka reagují na zvuky zvenčí, že se při rachotu mohou třeba polekat atd. Mně mimčo na jakékoliv zvuky nebo hluk absolutně nereaguje. Měly jste to také tak? Nebo se mám obávat nějaké vady sluchu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
445
4.7.21 09:23

Mě teda na zvuk prcek zatím reagoval jen 2×. Jednou, když přítel vedle mě střílel ze zbraně. Podruhé, když jsem měla na břiše opřený mobil a pustilo se samo video. To by probralo i mrtvýho, měla jsem hlasitost na max :mrgreen: Na běžný zvuky mi taky nereaguje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9798
4.7.21 09:26

Nikdy sem nic takovýho nepozorovala a děti jsou v pořádku. Kolikrát i na monitoru se je snažili hlukem vzbudit aby byl zaznamenány nějaký pohyb a nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
4.7.21 09:26

Tak tím bych se vůbec nezabývala, jelikož když se dítě pěkně, tak to hned neznamená že tě kopne.
Třeba se tvoje leklo už kolikrát a ty jsi to prostě jen necítila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3538
4.7.21 09:34

Mně zvonili na monitoru u břicha budíkem, dcera nic. Slyší výborně, hlavně to co nemá :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
4.7.21 10:20

Nehrabe ti trošku? Místo čtení toho co má umět dítě v břiše začni něco dělat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
4.7.21 10:30

Taky nepozoruju že by nějak reagovala malá na hluk, na hudbu, na hlas..leda že by reagovala tím že nic nedělá protože naopak večer když jdu spát a je ticho a tma tak to zas o sobě dává vědět celkem slušně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
4.7.21 10:46

Mně reagoval jen 1×, když jsme u známých koukali na domácí kino a bylo to fakt hodně hlasité. Nebýt toho tak nikdy nic a slyší perfektně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
4.7.21 22:34

Mě holku sestřička budila budikem a nic a je v naprostým pořádku bude ji 7 let :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat