Miminko v noci málo pije a často se budí

Anonymní
1.5.20 17:46

Miminko v noci málo pije a často se budí

Dcerka (4 měsíce, plně kojená) v noci u kojení usíná, moc toho tudíž nevypije, a pak se budí třeba za 1,5 hod. Snažím se ji při kojení nějak budit, aby se napila pořádně, ale moc se mi to nedaří. Když se napije líp, spí aspoň 3 hodiny v kuse.
Vstávat v noci 3× je pro mě ještě v pohodě, ale 5× už moc ne.
Přes den je kojení v pohodě.
Nemáte prosím nějaké tipy? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7591
1.5.20 18:30

No tip asi nemám.. Dcera se budi v noci zhruba 3×, sice je na UM.. Ale tak si ji Vem do postele? To by nešlo? Jen vyndas prso a je to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8320
1.5.20 18:40

Asi chce kontakt..a jak pise @mackA159, do postele, mela jsem tak tri deti a pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.20 18:52

@mackA159 @Tarjei Jenže kdybych ji měla v posteli, tak se nevyspím už vůbec :-( Ale děkuji za tip.

• Citovat
  • Nahlásit
11068
1.5.20 19:04

Obě děti mám v posteli. Vstávat několikrát za noc, ani náhodou. Vždycky jsem se jen otočila, vytáhla prso a malý si podudlal, jak potřeboval. Vyspali jsme se oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8320
1.5.20 19:13
@Anonymní píše:
@mackA159 @Tarjei Jenže kdybych ji měla v posteli, tak se nevyspím už vůbec :-( Ale děkuji za tip.

To se velmi pletes, je to presne naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.20 20:15

5× za noc? Mému synovi je 9měsíců a celou dobu od narození se budí každou hodinu po 3 měsících jsem už byla jak zombie a musela jsem si ho vzít do postele od té doby jak píšou holky jen se otočím vyndám prso a spím dál jinak bych už asi odpadla :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
1.5.20 20:42

Toto chování je naprosto typické pro děti tohoto veku…mrkněte se na toto :kytka: :kytka:
https://www.mamila.sk/…eni/mckenna/

https://www.mamila.sk/…ne-dojcenie/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14657
1.5.20 21:04
@Anonymní píše:
@mackA159 @Tarjei Jenže kdybych ji měla v posteli, tak se nevyspím už vůbec :-( Ale děkuji za tip.

Právě že jo.
Vůbec nevím, kolikrát se v noci kojí, protože prostě spím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
2.5.20 01:19

@Lucie_Sx A to pak po kojeni nedavate odrihnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14657
2.5.20 01:36

@Dendiss Teď už je celkem velká, tak ne, a předtím taky ne. Chce to vyzkoušet, jak to konkrétnímu dítěti vyhovuje, každé je jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 08:27

@Tarjei @Elisabeth118 @Lucie_Sx Mám dcerku v postýlce a používám monitor dechu. Navíc jsem ten typ, co potřebuje při spaní takový ten svůj prostor, nikdy jsem nespala třeba ani v objetí s partnerem, prostě tak neusnu.

@iizabela Děkuji za ty odkazy.

• Citovat
  • Nahlásit
8320
2.5.20 09:05

@Dendiss zadny moje dite to nepotrebovalo v noci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8320
2.5.20 09:07
@Anonymní píše:
@Tarjei @Elisabeth118 @Lucie_Sx Mám dcerku v postýlce a používám monitor dechu. Navíc jsem ten typ, co potřebuje při spaní takový ten svůj prostor, nikdy jsem nespala třeba ani v objetí s partnerem, prostě tak neusnu.@iizabela Děkuji za ty odkazy.

No tak holt budes furt vstavat a nevyspis se, no..zadnej savec nespi mimo mladat, je to neprakticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 10:25

@Tarjei Syn měl zástavu dechu, když mu bylo 5 dní. Nikdy nezapomenu na ten děs, jak jsem ho vzala z postýlky a začala křičet „co mám dělat? co mám dělat?“ a jak jsem s ním při tom třásla, tak po několika vteřinách začal dýchat. Potom následovalo několik vyšetření u různých doktorů. Dost jsem zhubla a rozjela se mi poporodní deprese. Dodnes se divím, že jsem nepřišla o mléko, ale syn hodně pil a pořád chtěl být u prsa, tak asi díky tomu to kojení fungovalo. Po téhle zkušenosti už nedokážu klidně spát, když dítě není na monitoru dechu. Takže žádný savec nespí mimo mláďat, ale já ano, i když je to třeba nepřirozené. Ta zkušenost byla děsná. Jinak děti kojím podle potřeby, nosím v šátku a ráda bych s nimi v posteli spala, ale nejde to. Budu se muset tedy asi smířit s tím, že se nevyspím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat