Miminko vleže blinká do výšky

727
1.6.15 16:47

miminko vleže blinká do výšky

Ahoj holky, máme 4,5 měsíční miminko, plně kojíme, v průměru jednou denně se nám stane (dnes uz 3×) že když naše mimi leží na zádíčkách (a to sebou nijak výrazně nemele) tak z něj kolmo nahoru vyletí šavlička.. dnes si poblinkal celý obličej, měl to i v očíčkách a strašně se lek, už to bylo natrávené… tak nevím, je tohle ok? :nevim: První dva měsíce jsme ublinkávali tak normálně, občas to šlo obloukem, ale jinak standardní ublinkávání… asi to nic vážného nebude že? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7319
1.6.15 16:55

Davas po kojeni odrihnout? Mne takhle nikdy neblinkala, jen vyjimecne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18651
1.6.15 16:57

@Teresk Zmínila bych se dr. a dítě ukládala do vyvýšené polohy. Evidentně tam nějaký reflux bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
1.6.15 16:59

@Teresk hodne papa :mrgreen: jak me rikala sestra v porodnici, prechlastava se :roll: :mrgreen:anebo reflux :kytka:

Příspěvek upraven 01.06.15 v 17:03

• Nahlásit
  • Citovat
962
1.6.15 17:01

@Teresk
Přesně to jsem měla u syna. Byl to reflux. Všude jsme dávali do vyvýšené polohy. To pomáhalo tím, že když blinkal nebylo to všude a nedusil se tím a nebylo to tak časté. Určitě se zmínit doktorovi. Poslal by vás na vyšetření, pokud by to bylo pořád takové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
727
1.6.15 17:08

@Pomka rihat davam, ale nejak se to posledni dobou nedari, krknem tak ob jendo kojeni, uz je to i pekny macek, tak ho dlouho neudrzim…

@Svistice nase Dr. je takova ze kdyz prospivame tak nic neresi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13824
1.6.15 17:10

Taky jsme to měly, byl to reflux. Po krmení jsem malou dýl nosila, podložila jsem postýlku aby měla výš hlavičku a ty efekty, co jsem předváděla s kočárem :roll: jak měla hlavičku níž, vyblila snad i to, co nevypila takže jsem furt dbala aby jí měla výš. Skončilo to když začala sedět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13308
1.6.15 17:53

Taky tak ublinkával, byl to reflux… přestalo to před prvním rokem, do té doby z něj lítalo skoro všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
1.6.15 18:03

@Teresk pokud normálně přibírá, neřešila jsem to - kluk blindil téměř po každém jídle, ideálně ráno a večer fakt obloukem. Kombinace refluxu s přebaštěním. Teď je mu 9 m a je klid :palec: jinak jsem dávala fakt několikrát odříhnout a stejně marné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22321
1.6.15 22:45

Zkus dávat po kojení na břicho, prostě to asi potřebuje vyhodit. Chvilku to zkus. Mě to poradila doktorka, obě holky neskutečně blijící. Rada se mi zdála divná, ale holky přibíraly až až. Prostě to muselo ven a když to nešlo hned, šlo to natrávené později. A krásně si na bříšku říhly. Kdyby neprospíval a vypadal pak hladově, tak to samozřejmě dál nedělej. Já měla děti obecně v bdělém stavu velkou většinu času na břiše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama