Miminko "vrčí" na hračky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 15:15
Miminko "vrčí" na hračky

Ahoj holky. Mám neobvyklý dotaz, kde jsem se ptala, tak se s tím nesetkali. Je to vlastně docela úsměvný. Můj půlroční chlapeček zvláštně vrčí na hračky. Vezme třeba chrastítko, pověsí si ho na palec, zvedne ruce a začne vrčet a bručet. :D Dokáže to dělat docela dlouho, ze začátku je to vtipný, ale pak už to člověku leze na mozek. Setkala jste se s tím některá? Nejvíce to dělá s dudlíkem. Vypadá to jak kdyby ty hračky uctíval. :mrgreen: Moc děkuji. Omlouvám se za anonym.

Reakce:

jannina1
Závislačka 4106 příspěvků 25.02.18 15:25

Nemate psa? :D

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 25.02.18 15:43

Nech ho vrčet :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 15:45

Nene psa nemáme. :mrgreen: Je to fakt někdy úsměvný no. On takto dával najevo dřív, že čůrá. No teď to dělá při hraní. Snad to přejde. :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 25.02.18 16:19

Jojo syn taky vrčel :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 16:40

@ka2ka Vážně? To je úleva. :mrgreen: Já už si myslela, že jsme jediní. :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 25.02.18 16:43
@Anonymní píše:
@ka2ka Vážně? To je úleva. :mrgreen: Já už si myslela, že jsme jediní. :lol:

vrčel jako pes pak dělal grrrrrrrrrrr a na každého člena rodiny jiným tonem

Ollik
Kecalka 230 příspěvků 25.02.18 22:08

Dcera nedávno začala vrčet po ránu. :D prostě se probudí a dělá „vrrrrr rrrr rrrrr“. Donedávna šíleně pištěla, tohle je určitě příjemnější. :D

vaks
Kecalka 194 příspěvků 26.02.18 13:51

Dělala to starší i mladší dcerka…starší to dělala i při uspávání s dudlíkem, brali jsme to jako uklidňující/us­pávací rituál. Teď jí je 9let a už nevrčí :lol: Mladší to dělala ve velkém na všechny a všechno, dělá to ještě občas i teď v roce při hře s hračkami, ale už to omezila, naučila se plno jiných(protivných :palec: )zvuků… ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >