Reklama

Miminko vydává divný zvuk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarah43
Povídálka 16 příspěvků 16.12.16 19:18
Miminko vydává divný zvuk

Ahoj, chtěla bych se zeptat, poradit, uklidnit:slig­ht_smile:. Mám holčičku,2 měsíce. uz pár týdnů pozoruji, že občas vydává divný zvuk, jakoby „vrzání“ při nádechu. Vypozorovala jsem, že to většinou dělá při když kaká. Jsem z toho celá nesvá, vždy mě to vyděsí. :frowning2: nemáte s tím zkušenosti? Děkuji

Reklama

Reakce:

maedel88
Povídálka 36 příspěvků 16.12.16 19:21
@Sarah43 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, poradit, uklidnit:slig­ht_smile:. Mám holčičku,2 měsíce. uz pár týdnů pozoruji, že občas vydává divný zvuk, jakoby „vrzání“ při nádechu. Vypozorovala jsem, že to většinou dělá při když kaká. Jsem z toho celá nesvá, vždy mě to vyděsí. :frowning2: nemáte s tím zkušenosti? Děkuji

Ahoj, spíš bych řekla, že různě zkouší svůj dech, moje dcerka taky občas dělala podobné brikule. Ale pro klid duše bych se klidně optala dětské MUDr…

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 9 inzerátů 16.12.16 19:22

@Sarah43 můj malý měl něco podobného, doktor nám řekl, že je to normální a odezní to, prý ještě ne zcela vyvinutý hrtan. ale těžko říct, jestli to je to samé

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 16.12.16 19:28

Moje to dělala taky a řeknu ti, hrůza..strašně mě to rozčilovalo

Sarah43
Povídálka 16 příspěvků 16.12.16 20:33

Většina mě uklidňují, že to nic není, že to dělají, zkouší. Ale vyděsí mě to vždy :roll: jinak dýchá normální, spi v klidu.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 20:35
@Sarah43 píše:
Většina mě uklidňují, že to nic není, že to dělají, zkouší. Ale vyděsí mě to vždy :roll: jinak dýchá normální, spi v klidu.

a co na to pediatr? ;) ;)

Sarah43
Povídálka 16 příspěvků 16.12.16 20:42

Ptala jsem se ho v rychlosti, byli jsme už na odchodu, tak jsem mu to pořádně nedokázala vysvětlit. Řekl, že to dělají. Ono se to těžko popisuje, prvně jsem si myslela, že se jakoby nemůže nadechnout, lekla jsem se. Pak mě to udělala při tom kakání. Ale dýchá normálně :nevim:
K MUDr jdeme ve 3m. Tak váhám, jestli tam nezajít.

maedel88
Povídálka 36 příspěvků 16.12.16 20:57
@Sarah43 píše:
Ptala jsem se ho v rychlosti, byli jsme už na odchodu, tak jsem mu to pořádně nedokázala vysvětlit. Řekl, že to dělají. Ono se to těžko popisuje, prvně jsem si myslela, že se jakoby nemůže nadechnout, lekla jsem se. Pak mě to udělala při tom kakání. Ale dýchá normálně :nevim:
K MUDr jdeme ve 3m. Tak váhám, jestli tam nezajít.

Osobně myslím, že to nic není… ale pokud Tě to stresuje, pro klid bych k dětské zašla… hlavu ti určitě neutrhne a budeš v klidu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama