Miminko zlobí u prsu i u lahvičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barčítko
Povídálka 41 příspěvků 04.10.18 15:18
Miminko zlobí u prsu i u lahvičky

Zdravím, dokážete mi někdo něco poradit? Malému je 11 týdnů. Zpočátku jsem měla problém s kojením z pravého prsu, mám vpáčenou bradavku, takže malý z něj hůř pil. Proto jsem každé kojení krmila z obou prsů. Do šesti týdnů bylo vše v pořádku, byl sice trochu spavější, ale vypil dost a přibral hodně (porodní váha 3300, v 6 týdnech 5700, nyní asi 6500 g). Pak se ale náhle rozhodl, že levé, tedy lepší prso mu nevoní - začal se u něj kroutit, vztekat, vždycky se chytnul, párkrát cucnul a pustil, chytal a pouštěl pořád dokola, dokud nezačal řičet. Z pravého pil normálně, ale z jednoho prsu bych ho nenakrmila, tak jsem začala odsávat a krmit z flašky. Chvíli to fungovalo, ale teď začal vyvádět úplně stejně - ohřívám 180 ml, vypije třeba 100 a začne se kroutit a vztekat. Třeba pořád pije, ale hrozně se u toho vzteká a pak se kolikrát zakucká a dusí se. Myslela bych si, že už to třeba nechce, ale když ho položím, začne kňourat a cucat si ruce. Když mu znovu dávám flašku, někdy dopije, někdy ne. Napadá vás co mu vadí a co s tím udělat? Bylo by mi jedno, kolik vypije, dokud prospívá, ale je stále nespokojený a očividně hladový, jen se prostě nechce najíst. Děkuji.

Přečtěte si článek: Kojení - Průvodce od A do Z

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Samarlenka
Kecalka 229 příspěvků 04.10.18 15:24

Mě tohle dělá dcerka když si potřebuje odříhnout, udělám pauzu, zkusím ji dát brknout u čehož se taky často zlobí, kroutí a pláče po tomhle záchvatu u prsa/flašky a když se povede, tak můžeme pokračovat bez problému. Ale že ti to dělá jen u jednoho prsa-možná jak mu to teče líp, tak moc hltá a víc ho to pak v bříšku tlačí. :nevim:

Příspěvek upraven 04.10.18 v 15:41

Hadumi
Extra třída :D 13557 příspěvků 04.10.18 15:35

A proč bys ho z jednoho nenakrmila? Já takhle kojila a problém nebyl.

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 04.10.18 15:52

Boli ho brisko, prostě prdy

Lucie_Sx
Závislačka 3092 příspěvků 04.10.18 16:02

Zrušila bych tu flašku a zkusila to vydržet, s tím co píší ostatní, pomoct mu s těmi prdíky.

GirlsNick
Kecalka 403 příspěvků 04.10.18 17:12

My tohle máme taky. Dcera 10 týdnů, bojkot obou prsou, kroutí se nechce pít, vyvádí a řve. Dr potvrdila, ze to jsou prdíky, ale masiruju, pomáhám ji hadičkou a stejně to z ni kolikrát nejde :think: Už jsem v takový fázi, kdy si říkám, ze kojení vzdám. Přitom se extrémně hlidam co jim, nic nadymaveho, tak nevím :nevim:

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 04.10.18 17:30

@GirlsNick naval si ji pri kojeni briskem na sebe,podsad zadek, u mejch děti to pomahalo. Vlastni vahou si zmáčkly brisko a vyprdely se.

GirlsNick
Kecalka 403 příspěvků 04.10.18 17:41

@Tarjei Děkuji. Taky jsem jí takhle zkoušela kojit už… Ona se vzteká při přisání pak už když se přisaje a mléko teče, tak je docela v pohodě, ale než se přisaje tak dokáže třeba 30 minut řvát.

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 04.10.18 17:47

@GirlsNick nojo prave jak se nasosa tak se to v tech strevech posune tim a vyprdi se…ja jim masirovala zadicka v tyhle pozici.

Barčítko
Povídálka 41 příspěvků 04.10.18 18:05

@Hadumi Protože jak jsem kojila z obou prsou, není v jednom dost mlíka.

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 04.10.18 18:07

@Barčítko takhle to preci nefunguje

Barčítko
Povídálka 41 příspěvků 04.10.18 18:08

@GirlsNick Taky nejím nic špatného a mladej prdí dost. Těžko říct, kde se to v nich bere. :nevim:

Barčítko
Povídálka 41 příspěvků 04.10.18 18:10

@Samarlenka To by mohlo být, je pravda, že po krknutí se občas trochu uklidní. Ale jestli to byl problém i u prsa si nemyslím, z něj se často vůbec nenapil. No a jinak rozhodně nehltá, pije velmi rozvážně :lol:

Barčítko
Povídálka 41 příspěvků 04.10.18 18:13

@Tarjei A jak to mám tedy udělat? Teď z něj najednou víc než 100 ml nedostanu a to už musí být.

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 04.10.18 18:22

@Barčítko to je odsavackou . Clovek se tak neuvolni. Ja kojila tak, ze deti pribejvaly kilo kazdej mesic prvni pulrok zivota a odsavackou jsem zkoušela a vytáhla max decku. To mliko se furt dodelava…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >