Reklama

Miminko - znamení zvěrokruhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Venesí
Kecalka 104 příspěvků 12.10.18 21:06
Miminko - znamení zvěrokruhu.

Ahojky, napadla mě taková myšlenka a zajímal by mě váš názor, nebo dokonce zkušenost. Když těhotenství trvá 40tt.,ale miminko se narodí např. v 36tt. Kdyby se narodilo v 40tt bylo by znamení Štír, ale narodí se v 36tt a najednou je znamení Váhy. Utváří se tedy osobnost podle znamení až po narození? Nebo se na miminko spíš bude hodit znamení, které by bylo kdyby se narodilo v 40tt, protože se osobnost utváří již v bříšku? :think:

Reklama

Reakce:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 12.10.18 21:12

:lol: hele já měla termín tak, ze to měl být Blíženec a narodil se o týden později a už je rak… jakou bude mít osobnost, doufám ze dobrou a jaké je znamení fakt neřeším a doufám ze svým vlivem z nej vychovám fajn chlapa. Jinak znám blizence i raky, kteří stojí za prd a naopak…

jessikka
Extra třída :D 10738 příspěvků 12.10.18 21:12

Není náhoda, že se dítě narodí zrovna ten den. Takže ano, osobnost se tvořila v bříšku, ale znamení platí v den narození :-)

Yopii
Povídálka 45 příspěvků 12.10.18 21:13

Ahoj… no za me v jakem znameni se narodi takova povaha… ale kazde znameni ma i podtyp… to znamena beran bykovity beran rakovity atd. :D myslim ze te ovlivnuje po narozeni (prvni - tvuj - mesic te mozna ovlivnuje nejvic)… proto se mozna bere dle narozeni a ne dle poceti apod. Navic si myslim ze by nemohli jednotliva znameni klasifikovat kdyby to bylo brano dle predpokladaneho terminu ;) ale jen muj nazor prd se v tom vyznam :D

Bibi30
Extra třída :D 10453 příspěvků 6 inzerátů 12.10.18 21:14

@Venesí to je zajímavý dotaz, řešila jsem něco podobného. Dcera se měla narodit ve znamení Štír, ale šla ven o 2 týdny dřív a je ještě ve znamení Váhy. Jsou jí 4 a váhavá Váha není ani náhodou, sedí na ní mnohem víc ten Štír

ugluk
Hvězda diskuse 42672 příspěvků 12.10.18 21:24

A právě proto horoskopům ani trochu nevěřím :) Neb dejme tomu, že doktor stanoví datum plánovaného císaře o dva dny dřív, neb se chystá na dovolenou a budou se malovat porodní sály, a pak chuděrovi člověku nadosmrti nezvratně změní osud :mrgreen:
(kdybych věřila, tak se dcera měla sakra narodit na termín, protože 4 dny přenášení a ve všude popisované povaze vzhledem k jejímu skutečnému datu narození nenacházím shodu ale v absolutně ničem :mrgreen: )

Serpentini
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 12.10.18 21:26

To je moc tohle :lol:

Venesí
Kecalka 104 příspěvků 12.10.18 21:31

Mě jde právě o plánovaný cisař, kvůli potížím maminky ( které byly již před otěhotněním ) :think:

ugluk
Hvězda diskuse 42672 příspěvků 12.10.18 21:33

Pak bych nezkoumala zvěrokruh, ale plně respektovala rozhodnutí lékařů, neb zdravé miminko i maminka je naprostou prioritou.
Ale technicky asi jo, pokud by byl stanovený TP na rozhraní dvou znamení a ty bys preferovala jedno, předpokládám, že doktor by si sice ťukal na čelo, ale domluvit by se s ním třeba dalo :mrgreen:

7.straka
Stálice 54 příspěvků 12.10.18 21:47

Kdyby byl osud napsaný dopředu ve chvíli narození, tj.nedalo se na něm už nic změnit, mohla bys sedět doma na zadku a říkat „Jestli to je tak psáno ve hvězdách, doktorát si udělám z obýváku a Brad Pitt mi zazvoní u dveří" :mrgreen:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 12.10.18 21:55

@7.straka Brad Pitt né, ten už má svý nejlepší léta za sebou :lol:

7.straka
Stálice 54 příspěvků 13.10.18 16:43

@Serpentini si doplň koho chceš :mrgreen:

Jar Jar
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 13.10.18 16:49

A teď si ještě představ, že bys byla na cestě v Číně a děcko se ti narodilo tam. To bys ho musela posuzovat podle čínského zvěrokruhu, který je úplně jiný než ten náš.

Barčítko
Povídálka 12 příspěvků 13.10.18 17:40

Osobnost je podle reálného narození, ne podle plánovaného :) Jestli věříš na horoskopy, ber to tak, že vesmír ví, kdy to děťátko přijde na svět, a tak se osobnost může vytvářet už v bříšku podle reálného data narození ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >