Miminko zvláštní horní patro?

11
23.5.20 23:06

Miminko zvláštní horní patro?

Dobrý den maminky, prosím má někdo zkušenost s něčím podobný, co máme my? Dcera má na horním patře takovou bouli. Všimla jsem si toho asi ve dvou měsících. Bohužel nevím, zda to má už od narození. Na dotek je to tvrdé. Dle Mudr nic, co není v pořádku. Ale přeci jen všichni v mém okolí mají horní patro krásně hladké. Co by to mohlo být? Řešíme teď růst zoubků, tak si toho více všímáme. Foto není nejlepší, ale lépe se vyfotit nepodařilo. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4276
23.5.20 23:11

Normální to rozhodně není. Na zub určitě ne. Vydupala bych si vyšetření další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
23.5.20 23:23

Asi bych bez doporučení zašla na ORL vyšetření.

• Citovat
  • Nahlásit
101586
23.5.20 23:48

Jdi k jinému lékaři. Nenech se odbyt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42528
24.5.20 00:03

@Nikysek123 asi blbé přirovnání, ale zažila jsem u štěněte. Veterinář to odstraňovat.
Určitě bych zašla jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1597
24.5.20 06:18

Mám děti už velké, takže mnoho věcí si již nepamatuji. Vybavuje se mi, že by to mohlo být ze sání mléka (kojení). Že se dělaly tvrdé bouličky, ale netuším kde. Nicméně toto je větší.
Pokud dětská říká, že je to v pořádku, tak než v této době lítat po ordinacích, zkus se třeba zeptat v nějaké on-line poradně (třeba ulekare.cz), on-line poraden pro miminka je určitě více, všeobecně si pamatuji tuto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.4.21 13:05

Boulička na patře miminka

@Nikysek123
Dobrý den, dcera má také na patře bouličku. Dle mne ji má už od narození. Ale teď jí je vidět do pusniky víc a začíná mi to vrtat hlavou. Jak to dopadlo u Vás? Naše Mudr. ji do pusinky kouká a nikdy nic neřekla. Příště ji to ukážu. Děkuji za odpověď. Táňa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
22.4.21 21:41

@Taňa84 dobry večer, u nás to doktor vůbec neřešil. Začala jsem litat od Orl jak u nás ve městě tak do nemocnice, přes zubaře až po stomatologicko chirurgické oddělení v nemocnici, kde se na nás přišel podívat až primář :/ rozhodl odstranit operací. Dcera teda byla v 13m na odstranění. Sla pod narkozu. Vzali ji útvar o velikosti 1,5cmx1cmx0,5cm…poslali to na histologii radši a vše Ok, jen přebytečná tkáň, která by ale stejne mohla jendoubvafit při jídle či mluvě. Po odstranění se krásně rozjedla. Má teď hezke patro jako my všichni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.4.21 21:50

@Nikysek123 Děkuji za odpověď. Radši to příště ukážu. Možná je to důvod, proč se často u kojení dávila. Teď příkrmy jí krásně, ale je pravda, že mi přijde, že je to pro ní obtížnější technicky než u starší dcery. Moc díky!! Vzácné rady👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
22.4.21 22:04

@Taňa84 dcera těch 13m jedině vše mixovane, jinak se nejedlo. Je to náročné to vše obehat, ale hlavne pak zažít opraci a léčení, ale ve finále jsme rada. Samotné by mi vadilo mít něco na patře :/ Přeji Vám hodně sil a zdraví :) budu rada, když pak napíšete, jak jste dopadly :( :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.4.21 22:41

@Nikysek123 no určitě, pokud to tam nemá co dělat, musí to ven. Dnes měla žloutek, který jsem jen rozkrájela a dobrý, nekuckala se, ale nemyslím, že to má tak velké, jako jste měli vy. Dám vědět, jak to dopadlo. ;) To jsou věci, ani by mě nenapadlo, že miminku může vyrůst něco na patře 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat