Miminko zvrací po kojení

2
16.5.20 15:32

Miminko zvrací po pití z prsu

Zdravíčko, mám problém který už se mi (snad!!) povedlo podchytit, ale zajímalo by mě jestli jste se některá setkala s něčím podobným..
Mám doma skoro týdenní děvčátko, včera mi 2× zvracela, ale žádné takové to malé ublinknutí - byly to fakt dardy, skončilo to na ní, na povlečení, na mě… :lol: Princezna si už to první blití samozřejmě naplánovala na odpoledne, takže doktorce jsem už taky vyvolávat nemohla, to druhé nechala na noc takže taky paráda. :lol:

Všimla jsem si že se mi zvýšil tok mléka a malá je hltoun, tak jí dnes dávám odstříkané mléko z lahvičky a zatím je v pohodě. Nevím ale jestli v tom mám pokračovat takhle, nebo jestli jí mám zkusit nabídnout prso a riskovat že bude zase blinkat, bojím se ale, že pak z prsou nebude chtít pít vůbec.

Moc děkuju za vaše postřehy, je to moje první miminko takže jsem ještě docela vyjevená! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4279
16.5.20 15:39

Reflux?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
491
16.5.20 15:45

Jde to do ní asi pod tlakem. Zkus nejdříve trochu odstříkat, potom nakojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1299
16.5.20 15:49

Syn to tak měl cca první měsíc, přepíjel se.
Zvracel skoro po každém kojení. Kolikrát to byly šílené šavle.
Pak to samo přešlo. Přibíral dost, 220g týdně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9674
16.5.20 15:58

Já bych dal kojila, lahvička je konec, já myslím, že se prostě prejida, některý decka blijou dost. Zkus během kojení dát odkrknout. Nechala bych prostě blít :oops: pokud bude přibírat… Mladší dcera blila klidně čtyři hodiny po jídle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27118
16.5.20 16:26

Nedávala bych lahvičku, prostě dál koj, ono se to upraví, kdyžtak dávej častěji krknout nebo trošku odstříkej ať to neteče tak rychle. Doktorovi určitě volat nemusíš, to není nic zas tak nenormálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
16.5.20 16:57

Moje malá taky házela obloukové šavle a ublinkava do teď (4m), některé děti mají reflux, některé ne. Starší dcera skoro nezvracela. Při další kontrole to řekni pediatricce, něco ti k tomu poví. Pokud přibírá, tak bych to neřešila. Na odstrikavani a flašku ale kašli. To ti zruší kojení, mlíko začne mizet a malá má teprve 2t, může ti začít blbě pít z prsu. Já ze začátku odstrikala do umyvadla, aby ten tok nebyl tak silný a bylo to lepší. A taky jsem kojila max. 8-10 minut. Oni nevi kdy mají dost a precpou se :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat