Miminko zvyklé jen na mámu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 83 příspěvků 07.09.18 19:03
Miminko zvyklé jen na mámu

Maminky 3 měsíční miminko chce být jen s mámou. Jakmile na něj začne mluvit, o chování v náručí ani nepíšu, kdokoli kromě jeho mámy, tak začne hned plakat. Je to u miminek běžné? Zlepší se to časem?

Reakce:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 07.09.18 19:08

Ahojky, můj chlapeček má 2,5 měsíce a nechá se chovat od “kohokoliv” ale je na to zvyklý od malička… tak nevím, jak jste na tom vy. Je pravda, ze nejvíc reaguje na mě, protože je se mnou nejvíc a otáčí za mnou hlavu a když je doma manžel, tak ho musí zaujmout, ale pak už se na nej culi jak sluníčko… tak je to i s babickama a tak…

Verun83
Echt Kelišová 8772 příspěvků 33 inzerátů 07.09.18 19:08

Jo je. 9m bylo v brise u matky, je logicke, ze u ni se citi nejlip. A ano zlepsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 19:11

Jak jsi poznala, že „chce“? Buď ráda, pokud máš nějaké chůvy a neuč mimčo býti zavislákem . V budoucnu budeš ráda, že můžeš jít cvičit, nebo s kamarádkou na kafčo. A pokud to necháš takhle, samo se to časem určitě nezlepší.
Nemám hlídací babičku a co bych za to dala.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11725 příspěvků 07.09.18 19:22
@Marffusha píše:
Maminky 3 měsíční miminko chce být jen s mámou. Jakmile na něj začne mluvit, o chování v náručí ani nepíšu, kdokoli kromě jeho mámy, tak začne hned plakat. Je to u miminek běžné? Zlepší se to časem?

Miminko se neumí vyjádřit jinak než pláčem. Pak se to určitě zlepší. Ale co ke hezčího pro malé miminko, než být s maminkou? Bojí se i otce?

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11725 příspěvků 07.09.18 19:23
@Anonymní píše:
Jak jsi poznala, že „chce“? Buď ráda, pokud máš nějaké chůvy a neuč mimčo býti zavislákem . V budoucnu budeš ráda, že můžeš jít cvičit, nebo s kamarádkou na kafčo. A pokud to necháš takhle, samo se to časem určitě nezlepší.
Nemám hlídací babičku a co bych za to dala.

Proč závislák? Je to malé dítě :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 19:35

@Russet a malé dítě nemůže chovat nikdo jiný? Babičky, dědové, tety a především tatínek? Když se teď naučí být totální mamánek, tak je to dobře a u kohokoli jiného mu dobře být nemůže?

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40056 příspěvků 07.09.18 19:38

dcera to tak měla. Do 3m jen na mne :lol: . Pak byla celkem spokojená i na dece ale u mne byla nejspokojenější ;) . Postupně se to lepšilo i když mamánek je furt :mrgreen:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11725 příspěvků 07.09.18 19:40
@Anonymní píše:
@Russet a malé dítě nemůže chovat nikdo jiný? Babičky, dědové, tety a především tatínek? Když se teď naučí být totální mamánek, tak je to dobře a u kohokoli jiného mu dobře být nemůže?

Cítí se prostě nejlíp u mámy. Je to přirozené. Pláčem ji upozorňuje, že je pro něj důležitá. Rozhodně ho nerozcapí, když s ním bude a nepůjde z ruky do ruky, aby se „otrkalo“. Co je na tom tak intimního, anonymko?!

belladonna
Závislačka 2610 příspěvků 07.09.18 22:10
@Anonymní píše:
Nemám hlídací babičku a co bych za to dala.

tak u nás se to fakt zlepšilo časem. Byl závislák na mě, vše jen já, jinak miminko řev. A postupně ho to samozřejmě přecházelo. Samo. Vyřvat jsem ho nikdy nenechala.. Takže, zakladatelko, bude to lepší, a u některých dětí je to normální, i když pro mámu náročnější.

Marffusha
Stálice 83 příspěvků 07.09.18 22:41

Děkuji za reakce. Jsem ráda když chce být se mnou. Jen mi je líto že u ostatních tatínek babičky atp. Place.

Uživatel je onlineLimi123
Závislačka 3569 příspěvků 07.09.18 23:26

Syn nejakou dobu po narozeni u vsech plakal, jen u me ne. A pak jsem zjistila, ze moje mamka mu take nevadi. Mrzelo me to hlavne kvuli tatinkovi. Ted je mu pul roku a smeje se na vsechny uz nejakou dobu, odhadem od 3-4 mesicu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >