Reklama

Miminko zvyklé jen na mámu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 75 příspěvků 07.09.18 19:03
Miminko zvyklé jen na mámu

Maminky 3 měsíční miminko chce být jen s mámou. Jakmile na něj začne mluvit, o chování v náručí ani nepíšu, kdokoli kromě jeho mámy, tak začne hned plakat. Je to u miminek běžné? Zlepší se to časem?

Reklama

Reakce:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 07.09.18 19:08

Ahojky, můj chlapeček má 2,5 měsíce a nechá se chovat od “kohokoliv” ale je na to zvyklý od malička… tak nevím, jak jste na tom vy. Je pravda, ze nejvíc reaguje na mě, protože je se mnou nejvíc a otáčí za mnou hlavu a když je doma manžel, tak ho musí zaujmout, ale pak už se na nej culi jak sluníčko… tak je to i s babickama a tak…

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 07.09.18 19:08

Jo je. 9m bylo v brise u matky, je logicke, ze u ni se citi nejlip. A ano zlepsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 19:11

Jak jsi poznala, že „chce“? Buď ráda, pokud máš nějaké chůvy a neuč mimčo býti zavislákem . V budoucnu budeš ráda, že můžeš jít cvičit, nebo s kamarádkou na kafčo. A pokud to necháš takhle, samo se to časem určitě nezlepší.
Nemám hlídací babičku a co bych za to dala.

Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 07.09.18 19:22
@Marffusha píše:
Maminky 3 měsíční miminko chce být jen s mámou. Jakmile na něj začne mluvit, o chování v náručí ani nepíšu, kdokoli kromě jeho mámy, tak začne hned plakat. Je to u miminek běžné? Zlepší se to časem?

Miminko se neumí vyjádřit jinak než pláčem. Pak se to určitě zlepší. Ale co ke hezčího pro malé miminko, než být s maminkou? Bojí se i otce?

Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 07.09.18 19:23
@Anonymní píše:
Jak jsi poznala, že „chce“? Buď ráda, pokud máš nějaké chůvy a neuč mimčo býti zavislákem . V budoucnu budeš ráda, že můžeš jít cvičit, nebo s kamarádkou na kafčo. A pokud to necháš takhle, samo se to časem určitě nezlepší.
Nemám hlídací babičku a co bych za to dala.

Proč závislák? Je to malé dítě :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 19:35

@Russet a malé dítě nemůže chovat nikdo jiný? Babičky, dědové, tety a především tatínek? Když se teď naučí být totální mamánek, tak je to dobře a u kohokoli jiného mu dobře být nemůže?

Markéta80
Hvězda diskuse 39339 příspěvků 07.09.18 19:38

dcera to tak měla. Do 3m jen na mne :lol: . Pak byla celkem spokojená i na dece ale u mne byla nejspokojenější ;) . Postupně se to lepšilo i když mamánek je furt :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 07.09.18 19:40
@Anonymní píše:
@Russet a malé dítě nemůže chovat nikdo jiný? Babičky, dědové, tety a především tatínek? Když se teď naučí být totální mamánek, tak je to dobře a u kohokoli jiného mu dobře být nemůže?

Cítí se prostě nejlíp u mámy. Je to přirozené. Pláčem ji upozorňuje, že je pro něj důležitá. Rozhodně ho nerozcapí, když s ním bude a nepůjde z ruky do ruky, aby se „otrkalo“. Co je na tom tak intimního, anonymko?!

belladonna
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 07.09.18 22:10
@Anonymní píše:
Nemám hlídací babičku a co bych za to dala.

tak u nás se to fakt zlepšilo časem. Byl závislák na mě, vše jen já, jinak miminko řev. A postupně ho to samozřejmě přecházelo. Samo. Vyřvat jsem ho nikdy nenechala.. Takže, zakladatelko, bude to lepší, a u některých dětí je to normální, i když pro mámu náročnější.

Marffusha
Stálice 75 příspěvků 07.09.18 22:41

Děkuji za reakce. Jsem ráda když chce být se mnou. Jen mi je líto že u ostatních tatínek babičky atp. Place.

Limi123
Závislačka 3059 příspěvků 07.09.18 23:26

Syn nejakou dobu po narozeni u vsech plakal, jen u me ne. A pak jsem zjistila, ze moje mamka mu take nevadi. Mrzelo me to hlavne kvuli tatinkovi. Ted je mu pul roku a smeje se na vsechny uz nejakou dobu, odhadem od 3-4 mesicu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama