2měsíční miminko nechce být v kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabry
Kecalka 197 příspěvků 23.03.12 14:10
miminko(2měsíční) nechce být v kočárku

Náš Kubík ze dne na den nechce být v kočárku, když ho tam položíme, tak sotva vyjedeme, spustí pláč. Přitom ještě před týdnem se v něm tak rád vozil a spinkal.Bývá napapaný, přebalený, zkoušeli jsme, zda mu není teplo, nebo zima, podle toho obléct,sundat boudičku, aby viděl, podložit ho měkoučkou dekou, změnit styl jízdy, ale pokaždé je to stejné. Už jsme zkoušeli být s ním venku i delší dobu, mysleli jsme, jestli se neuklidní,ale nic :-( a to je venku tak krásně a my sedíme doma zavření :-(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Abbygail
Stálice 93 příspěvků 23.03.12 14:16

Muze to byt treba jen nejake obdobi, me tohle udelala mala (4,5m) minuly vikend.. Desne rvala v kocarku, nikdy pred tim to neudelala, pak usnula vysilenim na pul hodky a pak se zase kroutila a bylo videt ze tam nechce byt.. Ted v tydnu to ale zase najednou bylo v pohode, sice rve silene nez ji obleknu a nez se rozjedeme ale pak je v klidu.. Tak ale taky nevim cim to bylo :think: A jak dlouho to dela??

Dajdula
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 23.03.12 14:24

No, třeba je to jen období ;) Náš Kubajs ho měl od narození asi do roka a půl :roll: .A teď by se vozil :cert: Jezdila jsem prostě s kočárkem jenom když byl utahaný, aby tam spal. Snad to u vás bude jinak :mavam:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 23.03.12 14:26

A když ho vytáhneš z kočáru na ruku, tak se zklidní? Já bydlím u lesa, kde je hodně procházkový provoz a vídám celkem často maminky, které mají na jedné ruce mimino a druhou tlačí kočár :mrgreen:
Pokud se po vyndání uklidní, pořídila bych šátek nebo ergonomické nosítko ;) A pokud by v kočáru nechtěl být vůbec, tak aspoň ten kus nábytku nemusíš strkat furt před sebou :jazyk: S miminem v šátku je totální volnost, nejsi omezená schody, dopravou, terénem…

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 23.03.12 14:26

Toto období jsme taky měli, nějak od 2.měsíce. Bohužel jsme ho vytáhli ven- bylo zrovna léto a nosili v náručí. Odnaučovali jsme ho to minimálně 2 měsíce. Chtěl aby jsme ho nosili, jenže se blížila zima tak to nešlo, byl ještě malinkej na sporťák a prostě v kočárku být musel. Zkusili jsme i šátek a řev. Nesnesl nic. Ven jsme chodili, on si hodinu pořval a šli jsme domů. Po čase si zvykl, teď tráví v kočárku mraky času- přes den jinde ani nespí.

ivuska.h
Echt Kelišová 8651 příspěvků 23.03.12 14:27

Kup si šátek nebo nosítko, asi chce být u tebe :nevim:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 23.03.12 14:29
@goldenka píše:
Toto období jsme taky měli, nějak od 2.měsíce. Bohužel jsme ho vytáhli ven- bylo zrovna léto a nosili v náručí. Odnaučovali jsme ho to minimálně 2 měsíce. Chtěl aby jsme ho nosili, jenže se blížila zima tak to nešlo, byl ještě malinkej na sporťák a prostě v kočárku být musel. Zkusili jsme i šátek a řev. Nesnesl nic. Ven jsme chodili, on si hodinu pořval a šli jsme domů. Po čase si zvykl, teď tráví v kočárku mraky času- přes den jinde ani nespí.

A k čemu je taková procházka? 8o Asi jsem divná, ale procházka s dětmi by snad měla být příjemný zážitek hlavně pro to dítě.

klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 23.03.12 14:34

malá taky měla tohle období, pořidily jsme nosítko a líbilo se jí to :palec: hlavně bylo super, když jsme jeli MHD, to je hned jiné. Na příště si určitě pořídím šátek, hrozně mě to začalo brát a to ještě nejsem těhu :mrgreen: ono miminko potřebuje cítit maminku a v tom kočárku je tak samo …

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 23.03.12 14:38
klara123 píše:
malá taky měla tohle období, pořidily jsme nosítko a líbilo se jí to :palec: hlavně bylo super, když jsme jeli MHD, to je hned jiné. Na příště si určitě pořídím šátek, hrozně mě to začalo brát a to ještě nejsem těhu :mrgreen: ono miminko potřebuje cítit maminku a v tom kočárku je tak samo …

Přesně, mě vždycky přijdou děti tak strašně daleko, nechráněné :| A úplně nejvíc mě dere, když jede kočárek, přes boudičku má kvůli stínění z plíny, takže dítě nevidí vůbec nic a jen tam zoufale ječí :(

klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 23.03.12 14:45

@Gladys šátkuješ? a je to hodně těžké uvázat? toho se strašně bojím :nevim: tak jsem malé pořídila jen to nosítko, tam to nemůžu nějak zkazit. ale ty šátky mi přijdou lepší, to si mimčo můžeš dát jak potřebuješ a jak se mu to líbí :-)

ivuska.h
Echt Kelišová 8651 příspěvků 23.03.12 14:50
@klara123 píše:
@Gladys šátkuješ? a je to hodně těžké uvázat? toho se strašně bojím :nevim: tak jsem malé pořídila jen to nosítko, tam to nemůžu nějak zkazit. ale ty šátky mi přijdou lepší, to si mimčo můžeš dát jak potřebuješ a jak se mu to líbí :-)

Vůbec to není těžké, chce to jen trošku praxe, jako všechno s miminem ;) Nosítko je ale taky dobrý varianta, pokud tedy mluvíme o ergonomickém nosítku, jako je např. Manduca, Ergo, Beco…

Gabry
Kecalka 197 příspěvků 23.03.12 14:50

Když ho z kočárku vytáhneme, tak se na chviličku zklidní, ale i na rukou za chvíli začne plakat. Dělám nám to teprve týden, ale nevím, zda je dobré to zkoušet každý den, nebo dát raději nějaký čas pauzu a pak znovu zkusit dát do kočárku. Koupili jsme si i manduku, ale nechce v ní být :-(

ivuska.h
Echt Kelišová 8651 příspěvků 23.03.12 14:52
@Gabry píše:
Když ho z kočárku vytáhneme, tak se na chviličku zklidní, ale i na rukou za chvíli začne plakat. Dělám nám to teprve týden, ale nevím, zda je dobré to zkoušet každý den, nebo dát raději nějaký čas pauzu a pak znovu zkusit dát do kočárku. Koupili jsme si i manduku, ale nechce v ní být :-(

A v Manduce ti řve i když jdeš nebo jsi ho tam jen dala a vyndala jsi ho, když se na to netvářil? Protože děti, které nejsou na nošení zvyklé, dost často po navázání řvou a kroutí se, ale po chvíli chůze se zklidní. Někdy kojeným dětem taky vadí, že cítí mlíko a raději by jedly…

marmil
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 23.03.12 14:54

Nám to dcera začala dělat asi ve stejné době jako u vás. Plakala, kroutila se, byla nespokojená.V šátku jsme nosili od narození, kočár byl jako doplněk. Nějak přirozeně vyplynulo, že jsme zůstali jen u šátku/nosítka. Kočár máme zbytečně. Jsme max. spokojené obě. :palec:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 23.03.12 14:56
@Gabry píše:
Když ho z kočárku vytáhneme, tak se na chviličku zklidní, ale i na rukou za chvíli začne plakat. Dělám nám to teprve týden, ale nevím, zda je dobré to zkoušet každý den, nebo dát raději nějaký čas pauzu a pak znovu zkusit dát do kočárku. Koupili jsme si i manduku, ale nechce v ní být :-(

Ona ta manduka na něj může být i velká, já tam zkoušela dát mimino a nějak moc šťastnej z toho nebyl, preferuje šátek :mrgreen:
Ale od 5m oba kluci v nosítku byli rádi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama