Miminku se zvedá žaludek

106
20.8.20 10:12

Miminku se zvedá žaludek

Ahoj chtěla bych se zeptat..n měsíčnímu miminku se jakoby zvedá občas žaludek, vyplivuje dudlik který normálně cucá jak blázen, hodně i slintá a furt si něco jakoby cumlá.. Měla jste to některá? bojím se aby to nebyl reflux..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5223
20.8.20 10:14

Tak asi prvně si zjistěte co to reflux vůbec je. :roll:

Jinak to vypadá na zuby, podle toho co píšete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
20.8.20 10:34
@Cenarius píše:
Tak asi prvně si zjistěte co to reflux vůbec je. :roll:Jinak to vypadá na zuby, podle toho co píšete.

Tak brzo zoubky? Refluxu jsem to přiřadila proto, že to má většinou po jídle a je neklidný a když ho vezmu do ruky tak je lepší.. Dočetla jsem se že nemusí ani zvracet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
20.8.20 10:35
@Michaelaa90 píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat..n měsíčnímu miminku se jakoby zvedá občas žaludek, vyplivuje dudlik který normálně cucá jak blázen, hodně i slintá a furt si něco jakoby cumlá.. Měla jste to některá? bojím se aby to nebyl reflux..

Děti normálně slintaji, cumlaji a dávají si věci do pusy. Možná to budou zuby jestli ..n měla být nějaká cislovka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5223
20.8.20 10:36
@Michaelaa90 píše:
Tak brzo zoubky? Refluxu jsem to přiřadila proto, že to má většinou po jídle a je neklidný a když ho vezmu do ruky tak je lepší.. Dočetla jsem se že nemusí ani zvracet.

Tak jelikož píšete „n měsíčnímu“, tak těžko můžu vědět kolik mu je, beru to jako obecný dotaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
20.8.20 10:39

Omlouvám se :? mělo to být dvouměsíční..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1303
20.8.20 10:44

A i kdyby to reflux byl, čeho se tolik bojíš? Většina dětí z něj vyroste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
20.8.20 10:44

Tak to by asi ještě ne. Ale to co popisujes je úplně normálni, to dělají všechny děti. Nejdřív objevují svět pusou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
20.8.20 10:53
@mrazik6 píše:
A i kdyby to reflux byl, čeho se tolik bojíš? Většina dětí z něj vyroste

neříkám že jsem z toho strachy bez sebe ale určitě to není nic příjemného, do teď jsme měli bolení s bříškem tak další věc by nebyla třeba.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4754
20.8.20 11:11

Objevuje. Normálka. Děcka slintaj furt, strkaj si do pusy taky furt něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
20.8.20 11:24

Spíš mi jde o to zvedání žaludku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5223
20.8.20 13:20

@Michaelaa90 a to poznate jak? Podle plivani dudliku a slintani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2283
20.8.20 14:04
@Michaelaa90 píše:
Spíš mi jde o to zvedání žaludku :think:

Nevim, zda myslime to same…syn dela neco podobneho. Otevre pusu jak kapr a vypada, ze se mu nadavuje. V tuto chvili nedycha. Davam Gastrotuss (na reflux) a uz to pozoruji jen vyjimecne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
20.8.20 15:13
@Cenarius píše:
@Michaelaa90 a to poznate jak? Podle plivani dudliku a slintani?

To nemyslíte vážně tuhle otázku ne? Tak blbá nejsem ale vidím když se mu nabaluje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
20.8.20 15:13
@luci.no píše:
Nevim, zda myslime to same…syn dela neco podobneho. Otevre pusu jak kapr a vypada, ze se mu nadavuje. V tuto chvili nedycha. Davam Gastrotuss (na reflux) a uz to pozoruji jen vyjimecne ;)

Ano něco podobného mám na mysli.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama