Mimino 3. měsíce - nadměrný spánek ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šerri
Stálice 79 příspěvků 30.03.18 18:04
mimino 3. měsíce - nadměrný spánek ?

Chtěla bych Vás poprosit o Váš názor nebo zkušenost. Mám 3 a půl měsíční holčičku, která pořád spí, spí v noci a i ve dne. Probuzená vydrží max 3 hodiny denně. Je to taková šípková Růženka.
Tak měsíc zpět takto spavá nebyla, byla probuzená až 7 hodin denně. Ale ted se to zničeho nic změnilo. Je to normální? (kojím ji pravidelně po 3 hodinách).díky :srdce:

Přečtěte si článek: Spánek a nespavost kojenců - jak na klidné spaní?

Reakce:

katuska1984
Kecalka 357 příspěvků 30.03.18 18:07

Na to kojeni ji budis?

Šerri
Stálice 79 příspěvků 30.03.18 18:16

Na kojení budim přes den, v noci se max za 4 hod budí sama s cucá si ze spaní ruku, tak mě to probudí.

Pandemie
Kecalka 111 příspěvků 30.03.18 18:22

Je to naprosto v poradku. Ma ted takove obdobi. Za chvili to bude zase jinak.

katrih
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 30.03.18 19:02

Já to takto měla u první dcery, kolem 4m začala dost spát, tak jsem se radši na kontrole doktorce zmínila, podotýkám nic jiného jí nebylo, nebyla nevrlá, teploty, prostě nic, jen najednou hodně spala, tak dr udělala různá vyšetření a vylezl z toho zánět močových cest. Tím nechci ří t, že to tak bude i u vás, ale asi bych se u dr zmínila

pannda
Kelišová 6589 příspěvků 35 inzerátů 30.03.18 19:40

Buď za to ráda, většinou si tu stěžují, že dítě nespí vůbec.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 30.03.18 20:30

Nám malá hodně spala kolem čtvrtého měsíce a v pěti nám vylezly zoubky a doktorka říkala, že to mohlo být klidně i těmi zoubky, že se na to to tělo připravovalo a tak byla malá víc ospalá, než normálně ;) a jak tady píšou holky, tak dneska je to takhle, zítra to může být zase jinak a pozítří už úplně jinak :) někde jsem četla, že když si u dítěte zvykneš na nějakou pravidelnost, tak to najednou udělá „lusk“ a je to úplně jinak a fakt že to tak je :D

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 30.03.18 21:09

První dcera takto spala asi do půl roku. Budila se na jídlo, potom chvilku koukala, nebo si hrála na dece, ale moc dlouho ji to nevydrželo a chtěla zase spát. V kočárku spala venku klidně i 4h a od 2mesicu celou noc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >