Mimino a obrácený režim

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24.11.19 07:31

Mimino a obrácený režim

Ahoj holky,
Mám 4denni mimčo a nevím si rady. Přes den je zlatá, usne hned po nakojeni bez problémů, ale jakmile je večer, tak se to obrátí, vydrží brečet treba 2 hodiny po nakojeni, je vidět že nemůže pořádně zabrat do spánku nebo má největší pilno pozorovat kde co je. Ráno je pak úplně hotová. Co s tím? Nemáte nějakou radu na to proč to tak dělá? Už mám hrůzu z toho jaká bude zase dneska noc ????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21100
24.11.19 08:03

@AgataKorou1 Nic nedělej. Za týden to může být jinak. Prostě se věnuj mimcu, když je vzhůru, když spí, tak spí taky. Základ je neřešit, že by se v noci mělo spát a obráceně. Malinké mimco fakt režim nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.19 08:09

@P4ja ok dobře, přemýšlela sem jestli ji třeba něco netrápí, ale asi chce jen pozornost :think: tak to nechám být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1016
24.11.19 08:12

3 měsíční kolika, prejde to, dceri je 15 měsíců a toho jaka bude noc, se děsím ještě dnes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.19 08:19

@Julinka 18 no výborně :think: co s tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
24.11.19 08:22

Mě dětská doktorka řádila vydržet a když se miminko vzbudí ve dne, tak na něj mluvit, zpívat pitvořit se, prostě dělat zábavu. Když se vzbudí v noci, tak nechat utlumená světla (moc se mi osvědčilo červené osvětlení), nakrmit a v tichosti chovat dokud neusne. Ona miminka nejsou hloupá a co by bylo vzhůru když je nuda. U obou dětí mi to zafungovala velmi rychle (a to tak že už nejsem schopná říct, jestli to byl týden nebo tři), ale já mám výhodu že moje děti jsou od malička velcí spáči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3733
24.11.19 08:30

4 dny, to je hrozne malinko, to vubec nerozlisuje den a noc jeste :-) rozlisuj denni a nocni spani pres den normalne hluk svetlo, v noci ticho a tma, my jsme na miminko v noci vunec nemluvili, na noc jsem ji zavinovala, pres den ne..tak za mesic to bude v pohode, nejpozdeji v 6ti nedeli, vydrz :) ja tomu vubec neverila, ze to neldy skonci a vse mi prislo hrozne dlouho, ale fakt staci proste vydrzet. Gratuluji k miminku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
24.11.19 08:36

Nema hlad? Nam taky malej spal pres den a vecer to zacalo, zjistili jsme ze ma hlad protoze vecer chtel pit vic a byl to jedlik ale mlika bylo malo a prvni noci nam prorval hlady. Zacali jsme dokrmovat a byl klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25915
24.11.19 09:19

Do tří měsíců dítě nerozlišuje den a noc, takže se musíš jeho režimu přizpůsobit ty. Neboj, dřív nebo později se to srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
24.11.19 09:31

To jsme měli taky, dcera se narodila v noci a ty noční děti prý mají prevraceny režim.. Ve dne spala, kolem 22 ožila a byla akční zhruba do 4 ráno.. Jela jsem to s ní a postupně se snažila tu dobu, kdy půjde spát, zkracovat a během pár týdnů už usínala kolem půlnoci.. A dnes spí krásně v noci od cca 22-8..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1016
24.11.19 09:52

@AgataKorou1 Vydržet,jednou se to zlepší…neudelas nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14964
24.11.19 09:57

Vydržet a spát přes den taky. Časem se to upraví, takhle malý miminka nerozlisuji den a noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.19 10:20

@Beckyttine5 přesně, malá se narodila v 21:30 a vytuhne kolem 5 ráno. Jak si prosím zkrachovala tu dobu spánku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
24.11.19 10:32
@AgataKorou1 píše:
@Beckyttine5 přesně, malá se narodila v 21:30 a vytuhne kolem 5 ráno. Jak si prosím zkrachovala tu dobu spánku?

Tak usínala kolem 4, tak jsem se Snažila dávat ji spát o půl 4, potom ve 3..vždy, když si Zvykla, tak potom o půl hodiny dřív

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
25.11.19 15:03

Je pravda, ze do tři měsíců nerozlišují den a noc, ale pomoci mimcu v tom můžeš. Zkus vypozorovat, jak dlouho vydrží vzhůru bez brece v noci, když se vzbudí a kouká (do 1 měsíce by to mělo být max 40 min). Muže to být i 20-30 min klidně. Přes den do měsíce nedávat spát v kuse déle než 3 hod, kdyby spala - vzbudit a nechat bdit první den alespoň půlku bdění, co vypozorujes v noci. Mezi denními spanky udělat krátké bdenicka, kterých by mělo být 5-6, nebo i 7. Přes den hodně svítit, když nespí - sluníčko, žárovka. A jak už někdo psal - mluvit, zpívat. Do týdne by se to mělo zpravit. Po měsíci pak nedávat spát v kuse přes den dele, než 2,5 hod. Ideálně 5-6 denních spánku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat