Reklama

Mimino má pod palcem celou rodinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 09:49
Mimino ma pod palcem celou rodinu

Prosim anonym, nebo smazat.
Nevim jak dal.
Je to nase treti, chtene, planovane dite, ostatne tak jako dve predesle.
V tehotenstvi se zjistilo ze miminko ma lroblemy a hrozilo, ze o nej prijdeme…amni­ocenteza, genetika. Probrecene dny i noci.
Ted je tady, je mu 8 mes. a je relat. v poradku. Nemine ho operace srdce. Kdy to bude zatim nevime.
A hezky nas ma pod palcem.
Vsechny. jeste aj starsi segry kdykoliv zaknoura jsou u neho, rukaji mi, ze jim to neva…ale uz je mi jich lito.jsou to sikovne obetave holky, nikdy se na neho nezlobi ani kdyz ani ja uu nemuzu.
Nas maly uknouranek vydrzi tak 3 min na brise, minutu na zadech a 10 min. v lehatku.
Spi pul hodinu. nekdy celou dobu musim houpat. v kocare nemuzu zastavit.
Vecer ho uspavam 1,5 hod." kojenim" aby byl za pul hod vzhuru.
Budi se i 10× za noc a chce kojit. posledni noci byl mezi 2-5ou hod.dve hodiny vzhuru. Kojeni bylo malo. musela jsem vyndat lehatko a houpat. Je fakt, ze je 3 den od ockovani…ale tomu pricinu nedavam.
Jsem v neustalem stresu.
Pres den, v noci…nespim nikdy vic nez 2 hod. v celku.
Pro zachovani stability rodiny a sve psychiky musim neco udelat.
Odstavit? to bych nerada.
nechat vyplakat? nemuzu(srdce) a ani kvoli detem ktete maji pokoje kousek od loznice.
Maly spi semnou.
Hlazeni, zpivani nepomaha. A zaprisahla jsem se ze uspavat na rukach nebudu. A to dodrzim.

Moc ho miluji a nevim co udelat abych mela spokojene miminko.
Vse se toci kolem neho.
Manzel prijde z prace a zacina mi druha sichta.

jsem vdecna ze ho mame, vsichni ho milujeme nejvic jak je to mozne…ale nevim jak to. udelat jinak.lepe,stas­tneji. spokojneji.

Jsem nevyspala, protivna, nervozni.
:?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24595 příspěvků 25.08.18 09:54

V osmi měsících bych odstavila. Ne kvůli tobě, ale kvůli starším dětem, které to pak asi schytávají od nervozní a unavené matky. Přes den bych povolala babičky nebo zaplatila hlídání, abys mohla alespoň pár hodin trávit se staršimi dětmi bez uřvance.

aleba
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 57 inzerátů 25.08.18 10:01

taky bych odstavila. Dudlík má ?

iiiv
Extra třída :D 10853 příspěvků 25.08.18 10:06

řekla bych, že je to úplně normální dítě :-) prostě z toho jednou vyroste :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 10:07

@aleba nema nechce.nevim.jak mu dat UM kdyz neumi ani.vodu pit z pititka.
koupila jsem lahev se savickou , at pije vodu.Nechce to, neumi to.Vzteka se

Eule
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 25.08.18 10:09

zkoušeli jste na spaní hacku nebo hojdavak?

misuled
Kecalka 384 příspěvků 25.08.18 10:13

A on nema tatinka, co by ho vzal na prochazku nebo se mu odpoledne venoval? Babicku? Tetu? Dite mi prijde celkem normalni, nejsou mu 3 roky. Ale kdyz ses nervni a otravena a nevyspala ty, jak muze byt v pohode dite? Taky doporucuju satek nebo nositko, at muzes fungovat i s nim.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 10:16

@misuled ale ano, ma tatinka .A moc hodneho.Psala jsem, ze kdyz prijde z prace mu zacina druha sichta, protoze o nej jak prijde z prace pecuje.Koupe ho, jde s nim ven, da mu jist, nosi ho…

Anys29
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 25.08.18 10:18

Mě často zachraňovala manduca, snad až do dvou let. Doporučuju. Dcerka byla taky náročná, ale je fakt, že jsem měla jen ji.

Alušáček
Závislačka 3086 příspěvků 25.08.18 10:20

Některé děti jsou takové,vyrostou z toho… K čemu bude odstavení? Jen si zrusis možnost jak uspat a zbytečná práce s chystáním um. Manžel přijde z práce a začíná druhá šichta? To jsem nepochopila? Manžel může taky pomoct snad…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 10:21

@Alušáček asi jsem se spatne vyjadrila.Zacina mu sichta s malym… :?

bibie
Kecalka 343 příspěvků 25.08.18 10:30

Dala bych UM, zacala bych klidne i houpat v ruce, vzdyt jsou to miminka. On citi, co vsechno mu vycitas a snazi se o vic pozornosti, kdyby bylo vse v poradku a on super klidny i ty by si byla v klidu a nebyl by problem. Takhle se tocite v kruhu, ty myslis na jeho problem a on vyzaduje pozornost protoze vyciti sebemensi nervozitu. U mych holek jsem se snazila zamyslet nad tim, kdybych udelala to co by ukoncilo knourani, plakani, nespokojenost i pres veskere moje zasady, co bych tomu obetovala a co by me to naucilo, jestli nahodou nejsem moc rychla, s necim nespokojena, nemam prilis vysoke naroky na deti, sebe, domacnost atd.. to mi vetsinou pomohlo byt vstricna k diteti, ustoupit a mit vetsi klid, situace se vetsinou o 100% zlepsila.

Izyda
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 25.08.18 10:38

Já bych neodstavovala, UM nemusí nic vyřešit. Přijdeš o relativně pohodové uspavani a možnost uklidnění kojením. A v noci vstávat a dělat mlíko? Děs. Řekla bych, že z toho vyroste. Evidentně to neměl jednoduché, tak má na to nárok ???? Taky doporučuji koupit nosítko, zklidní se v něm a usne, budeš moci fungovat se staršími dětmi :) pokud se rozhodneš nosit doporučuji FB skupinu Nosíme děti, najdeš tam veškeré info ????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 10:39

@bibie dekuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 10:40

@Izyda mam lenku 4ever.je super.
ale nemuzu si sednout.jenom cho­dit

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama