Mimino potrat nebo ne

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.22 10:22

Mimino potrat nebo ne

Pomoc pomoc nevím co dělat zjistila jsem že jsem těhotná ale nevím s kym protože mám stálého přítele (manžela) ale k tomu mám dva milence :zed: tedka nevím co dělat jestli si miminko nechat nebo ne. Co by jste dělali vy potřebuji vaše názory :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Floralys
1.1.22 10:23
@Anonymní píše:
Pomoc pomoc nevím co dělat zjistila jsem že jsem těhotná ale nevím s kym protože mám stálého přítele (manžela) ale k tomu mám dva milence :zed: tedka nevím co dělat jestli si miminko nechat nebo ne. Co by jste dělali vy potřebuji vaše názory :(

Dítě si určitě nechat. A dát si pár facek. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
3087
1.1.22 10:29
@Anonymní píše:
Pomoc pomoc nevím co dělat zjistila jsem že jsem těhotná ale nevím s kym protože mám stálého přítele (manžela) ale k tomu mám dva milence :zed: tedka nevím co dělat jestli si miminko nechat nebo ne. Co by jste dělali vy potřebuji vaše názory :(

Můj názor je ten, že jsi buď d. ěvka, troll nebo oboje.
Co dělat Ti nikdo neporadí, protože kukat se třema chlapama najednou bez ochrany může jenom naprostá idio.ka a prase na entou a pravděbodobnost, že se zde vyskytuje další dobytek tohoto kalibru je prakticky nulová.
Ale on je to stejně trolling, takže je to fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12145
1.1.22 10:30
@Anonymní píše:
:poblion:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4655
1.1.22 10:34
:potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57734
1.1.22 10:37

Jak k tomu to dítě příjde, že má matku couru? Chudě malé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
1.1.22 10:42
@Kelsey píše:
Jak k tomu to dítě příjde, že má matku couru? Chudě malé.

Máma z toho vyroste. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
1.1.22 10:44
@prokr píše:
Můj názor je ten, že jsi buď d. ěvka, troll nebo oboje.
Co dělat Ti nikdo neporadí, protože kukat se třema chlapama najednou bez ochrany může jenom naprostá idio.ka a prase na entou a pravděbodobnost, že se zde vyskytuje další dobytek tohoto kalibru je prakticky nulová.
Ale on je to stejně trolling, takže je to fuk.

I takhle to lze vyjádřit. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
14539
1.1.22 10:50
@Anonymní píše:

Já bych nedělala nic, protože tohle by se mi nikdy stát nemohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6501
@Anonymní píše:

Krom konstatovani, ze jsi dev.ka, bych sla na interupci, chudak dite a doufam ze te manzel kopne nekam az to zjisti, jak ho podvadis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31114
@Anonymní píše:

Jestli nejsi troll, tak jsi kur^va. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
1.1.22 10:54
@topazio píše:
Jestli nejsi troll, tak jsi kur^va. :poblion:

Pochybuji. Ta dělá podobné věci za úplatu a o tom v úvodu nic není. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
108400
1.1.22 10:55

Srovnej si pro i proti, kolik je ti let, jak jsi na tom se zázemím, s financemi, co rodina pomůže, jestli to dítě spíš chceš ať už je otcem jakýkoli z nich, nebo spíš ne…tohle si musíš rozhodnout jen ty sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108400
1.1.22 10:59

Mě se líbí jak vždycky dostane baba, co má víc souložníků ceres jako kráva. Přitom tolik chlapů dělá totéž, mají doma ženu a děti a ještě mají milenky a jsou za borce. :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5719
1.1.22 11:00

Co máš dělat?
Přestat si vymýšlet a trollit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...