Mimino spí pouze na mně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 12:37
Mimino spi jenom na mne

Matky, potřebuju poradit, nebo mi z toho dítěte opravdu hrabne. 3 měsíční dítě, v noci spí pěkně, to jo, ale přes den prakticky vůbec, pouze na mne. Nedokáže mi zabrat, ani když je unavenej. Celý dny se na střídačku kojí a řve. Je to tak, že začne řvát, jdu nakojit, on u toho usne, pořádně se ani nenaji, opatrně ho přesouvám do kočárku, ale jakmile ulehne, je vzhůru, oči jak baterky a řev. Podle mě řve hlady, protože jak hned usne, tak toho nikdy moc nesní. Takže ho zase vyndám z kočáru, kojím, on po minutě usne, a takhle se to opakuje pořád dokola. Je to totálně na provaz. I když mžourá a mne si oči, nejde ho uspat, ani v kočárku, ani v kolíbce, natož v postýlce. Usne maximálně při kojení nebo v nosítku, ale odložení absolutně nemožný. Už mě fakt po těch 3 měsících nebaví mít ho celý dny nalepenýho na sobě a nemoct si dojít pomalu ani na WC. Nějaká rada?

Reakce:
warita
Extra třída :D 12098 příspěvků 02.09.19 12:57
@Anonymní píše:
Matky, potřebuju poradit, nebo mi z toho dítěte opravdu hrabne. 3 měsíční dítě, v noci spí pěkně, to jo, ale přes den prakticky vůbec, pouze na mne. Nedokáže mi zabrat, ani když je unavenej. Celý dny se na střídačku kojí a řve. Je to tak, že začne řvát, jdu nakojit, on u toho usne, pořádně se ani nenaji, opatrně ho přesouvám do kočárku, ale jakmile ulehne, je vzhůru, oči jak baterky a řev. Podle mě řve hlady, protože jak hned usne, tak toho nikdy moc nesní. Takže ho zase vyndám z kočáru, kojím, on po minutě usne, a takhle se to opakuje pořád dokola. Je to totálně na provaz. I když mžourá a mne si oči, nejde ho uspat, ani v kočárku, ani v kolíbce, natož v postýlce. Usne maximálně při kojení nebo v nosítku, ale odložení absolutně nemožný. Už mě fakt po těch 3 měsících nebaví mít ho celý dny nalepenýho na sobě a nemoct si dojít pomalu ani na WC. Nějaká rada?

pokud to je z hladu, tak mu nedovol u toho usnout. Nase mala teda byla na UM, tam je i lepe videt, kolik toho vypila, taky u lahve usinala. Museli jsme ji savickou stale v puse rejdit, aby neusinala a dal sala. Nevim, nakolik tohle jde delat s prsem, nemam zkusenosti, ale zkus to.

Jinak k tomu nespani pres den. Znam, znam moc dobre, na to neexistuje zadny figl (my na zadny neprisli) a pokud ti alespon spi na tobe, padni na kolena dekuj za ty dary. Chapu, ze domacnost stoji, taky jsem si jak byl den dlouhy nezasla poradne ani na WC, ale tak to proste je. Myslim, ze se to uz brzo zlomi, u nas nastala zmena k lepsimu mezi 4-5m. Pak ji bylo mozna i odlozit.

Aqualech
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 02.09.19 12:58

Rada není, ja to mám takhle už 2,5 let :lol:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 02.09.19 13:01
@Aqualech píše:
Rada není, ja to mám takhle už 2,5 let :lol:

Take tak :lol: ve dne v noci :lol:

malákráličice
Závislačka 2928 příspěvků 02.09.19 13:02

Znam, znam, znam a radu nemam. :( Ale bude to porad lepsi a lepsi. :hug:
Vzycky pred kojenim jsem si nachystala na stul jidlo, piti, mobil a ovladac na tv. Dokud byla mala na me, tak spala. Parkrat se mi ji povedlo presunout po case do houpatka, ale musela jsem porad houpat, takze to moc efekt nemelo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 14:45

To jste mě teda nepotesily.
Jo, celej den prosedím s ním u televize, Ale domácnost je fakt v katastrofálním stavu… :zed:. A je to únavný.

Fazulina
Závislačka 4767 příspěvků 02.09.19 17:20
@Anonymní píše:
To jste mě teda nepotesily.
Jo, celej den prosedím s ním u televize, Ale domácnost je fakt v katastrofálním stavu… :zed:. A je to únavný.

Dej si na sebe nosítko nebo šátek, a můžeš vesele uklízet, což?

Já jsem to měla podobně, ale mě to nevadilo. Dcera na mě spala i v noci, celou noc. Docela dost dlouho. Ona na mě vlastně spí dosud:-))), je jí skoro 6. Spíme spolu a kolikrát mám její nohy nebo ruce na sobě:-))).

Váš příspěvek
Reklama