Mimo civilizaci bez těhotenského testu

Anonymní
19.11.19 22:48

Mimo civilizaci bez těhotenského testu

Ahoj holky :)
Obracím se na vás s prosbou o radu.
Před měsícem jsem odjela pracovat do zahraničí, a ještě předtím se mi stalo asi 2× během týdne že jsem zapomněla na antikoncepci. Tableku jsem si vzala hned jak jsem si vzpomněla, ale bylo to o více jak 12 hodin. Neřešila jsem to protože jsme se s přítelem už neměli vidět, ale nakonec jsme spolu byli poslední noc a na zapomenuté tabletky jsem nemyslela.
Hned jak jsem přijela do zahraničí tak jsem měla MS a poté jsem vysadila antikoncepci. Když jsem ji vysazovala poprvé ze zdravotnich důvodu tak se mi další menstruace dostavila s 2 denním zpožděním, jenže teď je to již 10. den a stále nic. Navíc mi bývá posledních pár dní v odpoledních hodinách zle, a ty nevolnosti občas přetrvávají až do večera. Myslíte že bych mohla být v tom, nebo to může být jen vysazením prášků? Tím že sem trošku mimo civilizaci tak nemám možnost sehnat těhotenský test ????

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

6859
19.11.19 22:50

Může to být hormonální nerovnováha po vysazení, ale taky těhotenství. To ti bez TT nikdo neřekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48886
19.11.19 23:01

A jsi i někde, kam nechodí pošta? Test snad koupíš po internetu i v zahraničí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2684
19.11.19 23:04

Mimo civilizaci, ale tady na foru dotaz napsat muze :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13189
19.11.19 23:37

Bez testu nezbývá nic jiného než čekat co bude dál. Těhotná být můžeš, já po své zkušenosti tipuji spíš rozhozeni po vysazeni HA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 00:00

Ja byla mimo civilizaci a svete div se, strejcek Amazoon mi dorucil tehotenskej test i tam :palec: takze bych byla hooodne prekvapena kdybys nemela stejnou moznost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3038
20.11.19 05:05

Mas internet, takze to zase asi takovej prales nebude.. Jinak vsadila bych boty spis za rozhozene telo po vysazeni. To je uplne normalni a muze to trvat jeste dlouho, nez se to srovna do nejake pravidelnosti. Ale samozřejmě, je tu minimální sance i na otehotneni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 08:36

A nějaký zdejší šaman by ti nepomohl? Že bys třeba počůrala hada nebo hrst svých spálených vlasů?
Za mě? Kde je signál, je i možnost těhotenského testu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama