Mimoděložní či biochemické těhotenství?

Anonymní
1.5.21 13:15

Mimoděložní či biochemické těhotenství?

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli tu někdo nemá podobnou zkušenost.
Dnes je to 7 dnů, co jsem měla dostat MS. 1-3 den jsem pouze malinko spinila, vzdy jen ráno a pak celý den ne- po utření, spíše to bylo do růžová a 4 den se mi objevila na papíru svetle červená krev, opět pak v pořádku. První duch na testu se mi ukázal až 4 den, 5 a 6 den me přišel stejný a až dnes je čárka hodně viditelná - viz fotka, ale zároveň se objevilo trochu hnědé špinění. Přijde mi divné že test je pozitivni az po týdnu zpoždění. Mohlo by se jednat o mimoděložní těhotenství? K dr jdu bohužel až ve čtvrtek. Děkuji za odpověď : 🙂

Příspěvek upraven 01.05.21 v 13:21

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
931
1.5.21 13:19

Tady ti nikdo neřekne jestli to je nebo není mimoděložní. Navíc špinit můžeš i při normálním těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
1.5.21 13:26

Těžko říct :nevim: to ti tady nikdo neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63660
1.5.21 13:27

Proč hned mimodelozni? Spineni a slabé krvácení je časté u normálního těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 13:32

@martina.se někde jsem četla, že se to může projevit na tt, který sílí pomalu..

• Citovat
  • Nahlásit
26201
1.5.21 13:41

Nechápu, raduj se a nepřemýšlej, co by mohlo být špatně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 13:45

@pikola ja vim, mám po zamklem, tak se bojím :)

• Citovat
  • Nahlásit
2014
1.5.21 13:50

Já jsem při mimoděložním krvácela jasně červenou krví. Každopádně chce to návštěvu lékaře, nikdo Ti tu nic neřekne. Test jsem měla jasně pozitivní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10957
1.5.21 14:43

No a ovlivni to ten doktor nejak? Neovlivni. Neda ti zadny zazracny lektvar.
Vykaslala bych se na nejake naznaky a sledovani co minutu a pockala s navstevou dr.az na pozdeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1995
1.5.21 14:58

Já měla. Při mimodeloznim ducha v den MS krvacela jsem a špinila stále hcg nestoupalo.. Takhle brzo ti to nikdo neřekne až podle utz jestli bude v děloze nebo ne… A dále se pak při podezření na mimo sleduje hladina hcg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2363
1.5.21 16:34

Jestli chceš jistotu, tak si zajdi v pondělí a ve středu na krev, dr. tě může poslat. Momentálně víc udělat nemůžeš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat