Mimoděložní definované už 4+6 týdnu?

6837
9.4.20 13:33

Mimoděložní definované už 4+6 týdnu?

Ahoj holky, tak jsem tu znova, tentokrát ne jako rádce ale člověk který potřebuje mokrým hadrem přes hubu.. poslední MS 6.3. cykly něco mezi 26-30 dny..jak kdy ale max těch 30..udělala jsem si test, viz níže..dnes jsem byla u lékařky a je jasné, že nic na UTZ neviděla ale vyděsila mě docela mimoděložním těhotenstvím které už mám za sebou v roce 2014 (levý vejcovod fuč). Navíc před UTZ jsem lehce zaspinila což moje pochybnosti ještě zvýraznilo..na UTZ videla něco údajně „nalepeného“ na pravé straně ale ne v děloze (zatím).. chápu, že mi tady nikdo přesnou odpověď jak to dopadne nedá ale spíš hledám nějakou útěchu že to někdo měl podobně a dopadlo to zdárně..už těch 5 let neplodnosti fakt nechci zakončit další ztrátou..důvod proč mě objednávala tak brzy úplně nevím ale nebránila jsem se tomu..

Testováno po vynechání menstruace, test desítkový..

Děkuji za pozitivní reakce.

EDIT: výsledek hcg 4+6 je 3905 jednotek..babo rad..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58616
9.4.20 14:12

4+6 nemůže nic vidět :think: asi nedovedu poradit, šla jsem k dr až v cca 7 tt.. Ale držím pěsti :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1229
9.4.20 14:30

Asi nepotěšim, od HCG 1000 jednotek by mělo být něco v děloze vidět :?. Kdy máš další kontrolu? Raději se hlídej, mně při 2800 prasklo :,(. Držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
9.4.20 14:35

No, při HCG 1000 už by měla být vidět alespoň dutinka v děloze :,(

• Nahlásit
  • Citovat
6822
9.4.20 14:49

Při této hodnotě by něco v děloze vidět mělo být. Snad jedině jestli nemá nějaký starý ultrazvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 15:01

@Reaskiller Tak to hcg by me prislo na mimodelozni dost velke, leda ze by bylo tehotenstvi o mesic starsi. Ja mela v udajne 4+3 hcg kolem 3tis, ale prijela jsem do nemocnice s nekolikadennim spinenim, s bolesti bricha a hlavne prasklym vejcovodem s brichem plne krve. Dr. to konstatoval, ze tehotenstvi musi byt starsi, ze 4+3 netrha vejcovody. Starim jsem si byla „jista“, kazdy mesic jsem si delala testy, měřila bt a předchozí mesic jsem mela ms o tradicni sile. Hlidej se. Moc Ti drzim palce, sakra kde je nejaka „spravedlnost“.

• Nahlásit
  • Citovat
6837
9.4.20 15:40

Holky tak asi v nemocnici lepší UTZ nebo nevím ale dle fotky tam v děloze něco je.. odpovídá 4+6..naštěstí to není vejcovod takže aspoň něco..hodnoty jsou sice vyšší ale prý to ukazuje spís na umístění v děloze ne jinde..akorát prý může být biochemko ale tak vždy lepší než mimo..ale prý je tam i cysta charakteristicka pro tehu..tak se v úterý úkaze..ale mockrát děkuji VŠEM co píšou a psali! :srdce: :srdce: moc si toho vážím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 15:46

@Reaskiller super, mam radost. S tim utz je to mozne, ja chodim do Podoli a kdyz se dr. v ambulanci neco nezda, tak me posila na utz na genetiku se slovy, ze ona ma v ordinaci takove plivatko, ze na genetice to uvidi lepe.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 15:48

A v utery se ozvi, ukladam do oblibenych. A samo ze s dobrou zpravou, jo?

• Nahlásit
  • Citovat
6837
9.4.20 16:07
@Anonymní píše:
A v utery se ozvi, ukladam do oblibenych. A samo ze s dobrou zpravou, jo?

Urcite, dekuji mockrat za odpoved a reakci :) je fajn vedet, ze clovek neni sam..jses moc hodna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6837
9.4.20 19:40
@karkarka píše:
Při této hodnotě by něco v děloze vidět mělo být. Snad jedině jestli nemá nějaký starý ultrazvuk.

Prý má :) ale teď jsem „lepších“ nervech protože jsem začala špinit a takhle se mi rozjíždí menstruace.. tak snad to udrží to HCG nějak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 19:44

@Reaskiller a nejaky utrogestan v zasobe nemas?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 19:46

Nasaď utrogestan a držím moc palce :kytka: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
296
9.4.20 19:56

@Reaskiller
Gratulujuuu, HCG máš krásný. Já měla v 5+5 už 40.000 :mrgreen:..
a Také jsem měla cystu.
Ono hodně záleží na utz a tady jde o milimetry :) :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6822
9.4.20 20:31

@Reaskiller spinit můžeš z toho vyšetření. Lehni si a odpocivej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama