Mimoděložní je ještě naděje?

Anonymní
4.1.21 13:47

Mimoděložní je ještě naděje?

Ahoj holky…jdu se chystat asi posledního stébla naděje :( 3 dny po vánocích jsem zjistila že mám pozitivní těhotenský test…( Udělala jsem si ho protože mi bylo furt špatně pobolivala prsa a navíc jsem si říkala že menzes už dlouho nepřišel)…dělala jsem si 3 všechny pozitivní.. pak jsem byla v nemocnici na utz nic nebylo vidět ale z hcg bylo jasné že jsem těhotná… A dneska na gynde furt nic není vidět a doktor se přiklání k mimoděložnimu… (Podle poslední ms jenže já ji mám nepravidelně a nepamatuju si kdy jsem ji měla naposled :( ) takže zase krev a zítra se uvidí…nicméně mám strach..dítě jsme si přáli a já teď furt jen brečím protože jsem se začla těšit…a nic z toho nebude… Je tu někdo komu to dopadlo nakonec jinak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
4.1.21 13:52

Jo me taky dr nic neviděla, bala se mimodelozniho, tak me hnala do nemocnice, at to zkouknou. No mimodelozni to nebylo, ale nakonec z toho nebylo nic, spatne se to vyvyjelo a těhotenství samo odeslo. Uvidis, nezbyva nez cekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52842
4.1.21 13:52

Kolik je hcg? Oni rádi straší. Co doktor navrhnul, pokud hcg roste tak hlídat. Na utz něco málo cca kolem 2000hcg ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 14:01

@Markéta80 v nemocnici odhadovali 3 TT a to jsem měla kolem 400…dnes mi brali krev a budu vědět zítra zda se hcg zvyšuje… začla jsem špinit ale to jsem spinila i u předchozího těhotenství u dcery…:( Tohle jsem ještě nezažila

• Citovat
  • Nahlásit
6478
4.1.21 14:11

Jestli jsi ve 3tt tak to opravdu nemůžou na ultrazvuku nic vidět. Uvidíš podle krve. Nemusí to být hned mimodelozni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
4.1.21 14:18
@Anonymní píše:
@Markéta80 v nemocnici odhadovali 3 TT a to jsem měla kolem 400…dnes mi brali krev a budu vědět zítra zda se hcg zvyšuje… začla jsem špinit ale to jsem spinila i u předchozího těhotenství u dcery…:( Tohle jsem ještě nezažila

Vubec neplas. Ve 3tt nemuzou na utz nic videt ani.
To az tak za dva tydny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 16:25

Já právě zítra mám volat ohledně krve zda stouplo hcg..pokud pomalu nebo vůbec tak mimoděložní :( tím že si pořádně nepamatuju kdy jsem měla poslední ms tak doktor je mimo a říká že teda vůbec neví :(

• Citovat
  • Nahlásit
340
4.1.21 19:11

Hlavně se nenech uvrtat na revizi či jiný nesmysl. U mimoděložního spíš laparoskopie. Počkala bych, 3tt je hrozně brzo na to jít k lékaři a něco řešit. Já byla v 5tt kvůli špinění, jinak bych ani nešla. Druhý den jsem začala silně krvácet jasnou krví, takže jsem jela na pohotovost. Tam mi dr řekla, že potrácím a jestli chci revizi nebo to nechám odejít samo. Vzhledem ke krvácení jsem si vybrala druhou možnost, dostala jsem injekci na stažení dělohy a nazdar. Za týden kontrola u mého gynekologa jestli je vše pryč. Můj gynekolog našel srdíčko. Synovi budou 3 roky. Vše si promysli a nenech se do zbytečného zákroku uvrtat. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52842
4.1.21 20:49
@Anonymní píše:
Já právě zítra mám volat ohledně krve zda stouplo hcg..pokud pomalu nebo vůbec tak mimoděložní :( tím že si pořádně nepamatuju kdy jsem měla poslední ms tak doktor je mimo a říká že teda vůbec neví :(
času dost, uvidíš to hcg. Víš jaká byla první hodnota? Pak si to můžeš cca propočíat kolik by mělo být. Oni vždy plaší protože jak nic nevidí na utz tak je to pro ně problém. Ale na takovém začátku jen vystresují :?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
5.1.21 17:21
@Anonymní píše:

S HCG 400 nemuze byt nic videt. Krom mimodelozniho to muzebyt i obycejne neprosperujici tehotenstvi a nebo tehotenstvi se stastnym koncem v zari??? Preju at hcg roste ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 18:35

Tak hcg vyrostlo.. nicméně mimoděložní pořád není vyloučené…podle pana doktora ještě 14 dní počkáme…pak už by mělo být něco vidět…

• Citovat
  • Nahlásit
9051
5.1.21 19:04

Kolik máš teď hcg? A těch 400 bylo kdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 21:25

Těch 400 bylo před týdnem… Dneska výsledky ze včerejška přes 2500

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 20:29

Tak dávám vědět…dneska na kontrole… Zjistilo se že těhotenství je mladší…dneska jsem 7+2 a na utz krásné Mimi s bijicim srdíčkem :)

• Citovat
  • Nahlásit
6478
20.1.21 10:28
@Anonymní píše:
Tak dávám vědět…dneska na kontrole… Zjistilo se že těhotenství je mladší…dneska jsem 7+2 a na utz krásné Mimi s bijicim srdíčkem :)
:palec: Gratuluji
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat