Mimoděložní těhotenství?

2956
13.3.20 14:21

Mimoděložní nebo??

Ahoj. Máte některá zkušenosti s mimoděložním těhu? Od kdy je to nebezpečné?
Minulý pátek měla přijít ms…prišlo špinění, v sobotu a neděli normální ms a od pondělka tmavé špinění..spíš po utření na wc. Včera a předevčírem mě divně bolelo břicho..dnes už klid. Někdo mi doporučil, ať zkusím test, a na mě vykouklo tohle. Ale čárka mi přjde slabá, nebo divná na to, že bych byla asi 20dpo.
Bojím se mimoděložního a k dr jdu až ve středu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8205
13.3.20 14:24

Bála bych se mimodelozniho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
13.3.20 14:45

Já myslím že možnosti jsou všechny, ať už prosperující těhotenství, potrat a mimoděložní. Jestli je tohle první test cos dělala tak těžko říct, já třeba čárku stejně tmavou nemivam nikdy, z toho moc nepoznáš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2956
13.3.20 14:53

@Barbboraaa dělala jsem test i před tou menstruací…byly tam hodně slabé čárky, že nešli skoro ani vyfotit…pak to přišlo, tak jsem to neřešila. Ale to špinění mě znervoznilo… :roll: myslíš, že by něco poznali zítra na pohotovosti?? Fakt se bojim…i když nevím proč..prostě mám blbej pocit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
13.3.20 14:58
@Izzylka píše:
Minulý pátek měla přijít ms…prišlo špinění, v sobotu a neděli normální ms a od pondělka tmavé špinění..spíš po utření na wc. Včera a předevčírem mě divně bolelo břicho..dnes už klid. Někdo mi doporučil, ať zkusím test, a na mě vykouklo tohle. Ale čárka mi přjde slabá, nebo divná na to, že bych byla asi 20dpo.
Bojím se mimoděložního a k dr jdu až ve středu :nevim:

Prosím tě neblázni, jsi týden po vynechání menstruace, špinění a mírná bolest v podbřišku je naprosto normální, embryo se zanořuje do děložní sliznice a čárka je normální - vždyť jsi teprve týdne po vynechání menstruace.
Proč hned mimoděložní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2956
13.3.20 15:23

@safina já ale ms měla…teda tak nějak. V pátek měla přijít, ale jen jsem špinila. V sobotu a neděli už to byla normální ms a v pondělí už to vypadalo, že ms končí…jenže já furt špinila, hodně tmavě..včera už to bylo jen po wc, dnes ráno ještě trochu, teď už asi zase ne :nevim: kdybych nešpinila, tak ani test nezkouším a ani by mě nenapadlo že bych mohla být těhu. Já se nejdřív bála nějakého zánětu…nemám žádné příznaky, nic…nevím proč mám furt v hlavě mimoděložní :roll: to tmavé špinění mě prostě rozhodilo 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3003
13.3.20 17:12
@Izzylka píše:
Bojím se mimoděložního a k dr jdu až ve středu :nevim:

Taky bych se bála jsem 2 roky po mimodeloznim. stejny průběh

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
13.3.20 18:21

Radši bych šla k lékaři tohle je nebezpečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5990
13.3.20 18:26

@Izzylka může to být momodelozni ale i nemusí… Kámoška měla normální menstruaci do 5teho měsíce těhotenství, pak měla jen divné špinění takže ji ani nenapadlo že by byla těhotná a momodelozni to nebylo. Pokud ovšem ale víš kdy jsi ovulaci přesně měla takpodle toho se dá lehce řídit jestli je čárka ok nebo ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
13.3.20 18:37

Mě čárka přijde na týden po vynechání v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2956
13.3.20 18:42

Kdy byla ovulace přesně nevím. Ale poslední sex byl 21.2 :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5990
13.3.20 18:47

@Izzylka tak když nevíš kdy byla ovulace nemůžeš soudit přeci že by to bylo momodelozni :) spermie si jsou schopné na vajíčko i pár dní počkat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2956
13.3.20 18:57

@Michaela02993 já vím, mě jde hlavně o tu menstruaci a následné špinění…já z toho prostě nemám dobrý pocit a v hlavě mám furt mimoděložní 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5990
13.3.20 19:21

@Izzylka nemusí to být ;) jak říkám kámoška měla do 5teho měsíce normální menstruaci, 6ty měsíc špinění a pak zjistila že je těhotná. Ono celkově špinění nebo menstruace v začátku těhotenství není nic neobvyklého ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
13.3.20 20:42

@Izzylka
Aha, já to špatně četla, že jsi pak měla normální ms…stejně to nemusí nic znamenat, taky znám paní, co normálně menstruovala do 5. měsíce.
Ale pokud se bojíš, zajdi na gyndu, při mimoděložním čím dříve se na to přijde, tím lépe - to neznamená, že už jsi v ohrožení, ale je to ten princip. Ale pozná to opravdu jen lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama