Mimoděložní těhotenství a další otěhotnění bolestí

2
11.3.21 20:26

Mimoděložní těhotenství a další otěhotnění bolesti

Ahoj chci se zeptat kdo prodělal mimoděložní těhotenství. V říjnu jsem prodělala mimoděložní těhotenství a byl odebrán levý vejcovod. Nyní jsem zjistila že jsem znovu těhotná dle pozitivních testů. Několik dní zpátky mě pravidelně bolí levá strana kde byl odebrán vejcovod. Po operaci jsem takové bolesti neměla. Je to normální, může to být vlivem hormonů, případně jak se roztahuje děloha? Na první kontrolu mám jít zítra, tak doufám že tentokrát to bude dobré. Je vůbec možné aby když byl odebrán vejcovod byl zase problém na stejné straně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
350
11.3.21 20:31

Ahoj taky jsem prodělala mimodelozni a asi mě taky pak bolela ta strana kde mi vzali vejcovod… Nicméně dalsi tehu dopadlo dobře a teď mi tady leží 10mesicni princezna a v pokojíčku 3,5lety brácha neboj vše bude dobre

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
11.3.21 20:49

Taky me vzdy boli ta strana. Hlavne pri ultrazvuku se mi chce az brecet. Byla sem pak tehotna jeste nekolikrat a vzdycky stejny problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.3.21 21:01

@Len123l
Aha, právě jsem nevěděla jestli je to možné už jsem byla zase v hrůze že je něco špatně. Ty bolesti mám spíš hned ráno nebo večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat