Mimoděložní těhotenství a hospitalizace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 09:48
Mimoděložní těhotenství a hospitalizace?

Ahoj holky. Jsem kolem 5tt těhotenství, v pondělí jsem byla na krev aby dr viděla kolik mám hcg. Říkala že kolem 1000 jednotek by už mělo jít něco vidět ale mě nešlo vidět vubec nic. Mam přijit znova na krev v patek a říkala že mě když tak pošle na nějaké vyšetření a je možnost že mě hospitalizujou. Mám strach aby to nebylo mimoděložní, není ještě brzy aby něco viděla na utz? Děkuji za vaše zkušenosti????

Reakce:
Tynka1993
Povídálka 50 příspěvků 11.09.19 10:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jsem kolem 5tt těhotenství, v pondělí jsem byla na krev aby dr viděla kolik mám hcg. Říkala že kolem 1000 jednotek by už mělo jít něco vidět ale mě nešlo vidět vubec nic. Mam přijit znova na krev v patek a říkala že mě když tak pošle na nějaké vyšetření a je možnost že mě hospitalizujou. Mám strach aby to nebylo mimoděložní, není ještě brzy aby něco viděla na utz? Děkuji za vaše zkušenosti????

Nejsi v tom sama. Hcg kole 600, miminko videt neni, strasi me mimodeloznim… zitra mam kontrolu a verim, ze to bude ok

Helca83
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 11.09.19 10:03

5tt se mi skutečně zda brzo, ale tak do tydne, max dvou týdnů by mělo být jasno. Držím palce at je to normální prosperující těhotenství :hug:

stinga
Echt Kelišová 8989 příspěvků 11.09.19 10:14

Holky - problém je v tom, že velice brzy letíte k lékaři a pak se zbytečně stresujete

Tynka1993
Povídálka 50 příspěvků 11.09.19 10:19

@stinga ja mela zdrav problemy, netusila jsem, ze se jedna o tehu :) jinak bych sla az kolem 8tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 10:19

Všude pišou že jde něco vidět kolem 6-8tt, tak proč mě dr hned straší když v 5tt nejde nic vidět?

Reaskiller
Kelišová 6114 příspěvků 11.09.19 10:25

Ahojka, ano pri 1000 by MELO byt neco videt ale je to spodni hranice, ja mela viditelne mimodelozni u 1200, u 1000 si jeste nikdo netroufl moc rict jestli je to mimo nebo ne..zatim neves hlavu, budou te sledovat..

Helca83
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 11.09.19 10:52

@stinga Souhlasim

Reaskiller
Kelišová 6114 příspěvků 11.09.19 11:02
@stinga píše:
Holky - problém je v tom, že velice brzy letíte k lékaři a pak se zbytečně stresujete

Diky tomu, ze jsem sla brzy jsem predesla krvaceni do bricha u mimodelozaku ;) krome spineni jsem nemela vubec nic a uz si me tam nechali kvuli predeslemu potratu..hcg se nasobilo jak melo a pry dobre, ze jsem prisla brzy jinak by mi vejcovod praskl s takovou.. s tema zkusenostma co mam bych to udelala uplne stejne :) a to netestuji hned po KET nebo tak nejak :)

vcelka98
Povídálka 38 příspěvků 11.09.19 11:07

Ahoj, taky souhlasím, 5tt je brzy, já jsem to měla podobně, šla jsem k lékaři moc brzy a také nešlo nic vidět a strašili mě mimiděložním, nakonec bylo vše v pořádku, po pár dnech jsem šla na další UZ a až jiný starší doktor, kterého zavolali, poznal že je to normální těhotenství. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 12:39

@vcelka98 co znamena po par dnech? 2 dny třeba?

vcelka98
Povídálka 38 příspěvků 11.09.19 13:03

Za čtyři dny mně poslali na další UZ, ale jak říkám, i pak to nešlo moc poznat, jeden doktor nic neviděl, až ten druhý řekl, že to mimoděložní není, tak že můžu být klidná. A když se jedná o mimoděložní, tak bývají většinou i jiné příznaky, často bolest břicha na jedné straně…

Annabela11
Závislačka 4463 příspěvků 11.09.19 13:22
@Anonymní píše:

Nechodit k lékaři tak brzo :nevim: pak žena plaší

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 13:28

@vcelka98 mě břicho pobolívá spíše tak celkově, buď pichani nebo jako před ms. Není to jen na jedné straně

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 16:08

Myslim, že je ještě brzo. Uvidíš příště co ti řeknou. Ja jsem akutní (prasklý)mimodelozni prodělala, byla jsem v rozmezí 7-8 týdne.

Váš příspěvek
Reklama