Mimoděložní těhotenství a otěhotnění po něm.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alulis
Nováček 4 příspěvky 27.11.18 12:13
Mimoděložní těhotenství a otěhotnění po něm.

Zdravím vás snažilky. Toto tema jsem vybrala proto, když jsem toto prožila já, tak jsem si kladla otázky jako: Jak poznam, ze se může jednat o mimoděložní? Po jak dlouhé době můžeme začít se snažením? Jak dlouho trvá než otehotnim? Ja jsem měla štěstí, že mě tohle vše trvalo tak krátkou dobu. Na mimoděložní těhotenství se přišlo bohužel pozdě az když jsem měla prasklý pravý vejcovod. Už jsem něco tušila, protože asi den před tím jsem si dělala TT || pozitivní. Přišlo krvácení, bolesti v podbřišku a také bolesti pravého boku az k ledvinam, také jsem citela jakoby píchání v konečníku ale to nevím jestli s tím ma souvislost. Po laparoskopii, cela tahle zkušenost asi nikomu nepomůže na psychice. My ženske jsme silne, takže se snazte se s tím co nejdřív vyrovnat. Kdy začít s e snazenim? Na to vám každý doktor odpoví jinak :lol: tak asi poslouchejte toho svého, kterému verite. Jak me propousteli z nemocnice paní doktorka mi řekla, ze jak se budu cítit, tak můžu začít se snazenim. Takže po prvním krvácení jsme začali a další MS už nedorazila :D tedka jsem v 18 tt. Při druhém tehu opět obrovsky strach z mimoděložniho ale když uslyšíte ze je miminko v děloze ten obrovsky sutrak spadne :) moc vám všem přeji aby vám to šlo tak rychle jako me, snad vám to trochu pomohlo. Je mi 25 let

Přečtěte si článek: Mimoděložní těhotenství a jeho příznaky

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 18:45

Ahoj. Taky jsen si ted tohle prožila… V 7tydnu těhotenství nic nebylo vidět na ultrazvuku a hormon nerostl, spis začal klesat.. Měla jsem dva dny strasny bolesti v podbřišku uprostred a pak směřovali na pravou stranu. Po dvou dnech bolesti to ten treti den prasklo a ja musela rychle do nemocnice a ihned na laparoskopii.. Doktoři říkali ze jsem prijela za 5 min 12. Ze prijet o chvili pozdeji, byl by konec.. Chceme se snažit hned jen co to pujde. Doktor rikal ze muzeme hned po tom co dorazí menstruace. Tak uvidime jak na tom pujde a za jak dlouho se zadari a snad bude i vse v poradku. Jinak s psichykou to udělalo hodně, ale chce to čas…

Denana
Stálice 79 příspěvků 29.01.19 00:18
Ms po mimoděložním těhotenství

Zdravím holky, 
mám dotaz… Mám po mimoděložním těhotenství LPS provedena dne 28.12. Odstraněný pravý vejcovod, bez kyretáže! První MS dorazila 1.1. Celkem silná a o týden dříve než měla,ale chápu, že po tom zákroku je to asi normální. MS jsem měla vždy na den přesně (po 27 dnech) doktoři mi řekli, že není na co čekat a máme se hned začít snažit. Ovšem teď mám den zpoždění. Vím, že to není žádná tragédie a nemusí to nic znamenat. (Psychika atd.) Ale po této zkušenosti mám celkem strach. Proto se tedy ptám je tu někdo kdo má po mimoděložním a měl ten cyklus rozhazený? TT je negativní. Děkuji   :nevim: :nevim: :nevim:

Denana
Stálice 79 příspěvků 29.01.19 00:20

@Alulis moc gratuluji :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Alulis
Nováček 4 příspěvky 03.02.19 05:14

Děkuji za gratulace ;)

Příspěvek upraven 03.02.19 v 05:22

Alulis
Nováček 4 příspěvky 03.02.19 05:18

@Alulis rozhazeny cyklus je normální. Možná proto i me se to povedlo na druhy cyklus, než se to všechno hodilo do normálu. Preji ti at se brzo zadari :hug:

Denana
Stálice 79 příspěvků 03.02.19 07:51

@Alulis no už mám týden zpoždění a jsem z toho celkem nervózní. Jako ne že by ti nebylo bez ms fajn, ale znepokojuje mě to. Vždycky jsem to měla pravidelně. Po laparoskopii přišla ms do 3 dnů a teď toto. No uvidíme. Počkám pár dnů a půjdu za dr.

Váš příspěvek
Reklama