Mimoděložní těhotenství a otěhotnění po něm.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alulis
Nováček 2 příspěvky 27.11.18 12:13
Mimoděložní těhotenství a otěhotnění po něm.

Zdravím vás snažilky. Toto tema jsem vybrala proto, když jsem toto prožila já, tak jsem si kladla otázky jako: Jak poznam, ze se může jednat o mimoděložní? Po jak dlouhé době můžeme začít se snažením? Jak dlouho trvá než otehotnim? Ja jsem měla štěstí, že mě tohle vše trvalo tak krátkou dobu. Na mimoděložní těhotenství se přišlo bohužel pozdě az když jsem měla prasklý pravý vejcovod. Už jsem něco tušila, protože asi den před tím jsem si dělala TT || pozitivní. Přišlo krvácení, bolesti v podbřišku a také bolesti pravého boku az k ledvinam, také jsem citela jakoby píchání v konečníku ale to nevím jestli s tím ma souvislost. Po laparoskopii, cela tahle zkušenost asi nikomu nepomůže na psychice. My ženske jsme silne, takže se snazte se s tím co nejdřív vyrovnat. Kdy začít s e snazenim? Na to vám každý doktor odpoví jinak :lol: tak asi poslouchejte toho svého, kterému verite. Jak me propousteli z nemocnice paní doktorka mi řekla, ze jak se budu cítit, tak můžu začít se snazenim. Takže po prvním krvácení jsme začali a další MS už nedorazila :D tedka jsem v 18 tt. Při druhém tehu opět obrovsky strach z mimoděložniho ale když uslyšíte ze je miminko v děloze ten obrovsky sutrak spadne :) moc vám všem přeji aby vám to šlo tak rychle jako me, snad vám to trochu pomohlo. Je mi 25 let

Přečtěte si článek: Mimoděložní těhotenství a jeho příznaky

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >