Reklama

Mimoděložní těhotenství a pojištění od Alianz pro Ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hjkjg
Stálice 81 příspěvků 01.02.17 17:26
Mimoděložní těhotenství a pojištění od Alianz pro Ženy

Ahojky všem…chtěla bych se zeptat zda nemá některá z Vás pojištění od Alianz pro Ženy a neprodělala mimoděložní těhotenství a po té to u pojišťovny chtěla uplatnit a jak to dopadlo?…Děkuji za Vaše odpovědi :mavam:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29346 příspěvků 01.02.17 17:34

Mám dojem že to se do pojištění nevztahuje..ale třeba se pletu..sestra dostala vyplacené za porod / potrat ve 24tt a taky když byla na rizikáči tak dostávala každý měsíc..ale mimoděložní… :think: třeba se někdo ozve :palec: Jestli nemáš jednodužší poslat mail na pojištovnu

Knoflice
Echt Kelišová 7775 příspěvků 01.02.17 18:36

V tom připojištění pro ženy to je, pokud máš lékařskou zprávu, tak by neměli mít důvod to neplnit.

hjkjg
Stálice 81 příspěvků 03.02.17 08:02
@Knoflice píše:
V tom připojištění pro ženy to je, pokud máš lékařskou zprávu, tak by neměli mít důvod to neplnit.

Já už jsem vše na pojišťovnu poslala…kromě tedy celkové zprávy z nemocnice na tu stále čekám, posílali vše na histologii, protože mi brali vejcovod…jsem tedy zvědavá jak se k tomu pojišťovna postaví, když přesně tuto diagnozu mají ve smlouvě…mají mi platit i neschopnost…

hjkjg
Stálice 81 příspěvků 03.02.17 08:03
@smurfka píše:
Mám dojem že to se do pojištění nevztahuje..ale třeba se pletu..sestra dostala vyplacené za porod / potrat ve 24tt a taky když byla na rizikáči tak dostávala každý měsíc..ale mimoděložní… :think: třeba se někdo ozve :palec: Jestli nemáš jednodužší poslat mail na pojištovnu

Mimoděložní je přímo ve smlouvě uvedeno…jen mě zajímalo zda toto již někdo uplatňoval…podle smlouvy mám dostat 100% z pojistné částky :nevim:

Knoflice
Echt Kelišová 7775 příspěvků 06.02.17 04:23

Jestli si vzpomeneš, až to ukončí, jen napiš.
My zrovna řešíme u též pojišťovny pojistnou událost zcela jiného charakteru, ale jsem zvědavá, jak se k tomu pojišťovna postaví, protože z jedné pojistné události už se vykroutili a pokud v tom budou pokračovat, tak si platíme pojištění zbytečně. :roll:

hjkjg
Stálice 81 příspěvků 20.02.17 17:21

Ahoj…tak dnes se mi ozvala pojišťovna a pojistnou událost uznali…a dostala jsem ještě víc než jsem si myslela uznali mi i vážné nemoci takže jsem dostala zaplacené dvě pojištění… :D :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama