Mimoděložní těhotenství a zánět vaječníků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vendula77
Povídálka 38 příspěvků 23.10.14 11:26
Mimodelozni tehotenstvi a zanet vajecniku

Ahoj vsem, tak tezko se mi to pise ze ani nevim jak zacit, jsem tyden po odstraneni mimodelozniho tehotenstvi. Bylo to sice moje 4 tehu ale detatko jsem si moc prala a bohuzel v 10 tydnu o nej prisla a jeste sama byla ohrozena na zivote. Byl mi odebran jeden vajecnik i vejcovod, po operaci mi dr zdelila ze na druhem vajecniku mam zanet a hned se me i zeptala jestli jsem nemela kapavku, nebo chlamidie. No zustala jsem na ni uplne koukat, staleho partnera mam jiz 4 roky a ted mi vrta hlavou jestli ten muj nekde s nekym… Snad ne nikdy jsem podezreni nemela ale zase si rikam jak jinak bych k tomu zanetu prisla. Jsem ted s toho dost spatna, stratit dite a pak tohle slyset. tak nevim, budu rada kdyz poradite nebo pisnete svuj nazor. Vendula

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >