Mimoděložní těhotenství, jak dál?

Anonymní
10.10.19 13:35

Mimoděložní těhotenství, jak dál?

Ahoj všem, mám za sebou mimoděložní těhotenství, včera udělali laparoskopii, kdy mi museli vzít vejcovod, tam našli uhnizděné vajíčko, vše vyčistili, srovnali tak jak má být. Ted k věci je tu někdo kdo prodělal mimoděložní těhotenství? Za jak dlouho jste se mohli snažit, kdy se vám zadarilo? A vše potom bylo v pořádku? Děkuji všem za odpověď :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.10.19 14:10

Vzali mi pravy vejcovod, snazit jsme se zacali po vytazeni stehu, povedlo se treti cyklus a tehotenstvi bylo bezproblemove az do konce :palec:

Kdyz nezasahuje dr. do delohy, neni duvod snazeni odkladat. Pokud teda nestoji v ceste psychicka stranka. M.

• Nahlásit
  • Citovat
287
10.10.19 18:52

V únoru mimoděložní, vzali mi vejcovod, otěhotněla jsem v červnu, hned po třetí MS plánovaně, ale nakonec zamlklé těhotenství. Teď čekám až budu v pořádku a budeme se snažit znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
13.10.19 11:47

Ahoj u nás mimoděložní v dubnu…predtím udělali revizi, jelikož to vypadalo na neprosperující těho…no nakonec levý vejcovod fuč…od té doby nic…fyzicky jsem byla čilá skoro hned psychicky jsem se s tím doteď nesrovnala :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.10.19 17:03

@Ufinka87 @luciie88 holky založila jsem skupinku mimoděložní těhotenství 2,tak kdyby jste se chtěli přidat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
883
14.10.19 18:48

Pošli pozvánku nemohu to téma najít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie