Reklama

Mimoděložní těhotenství - jak se u vás projevovalo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denkat
Kecalka 152 příspěvků 08.09.18 09:21
Mimoděložní těhotenství - jak se u vás projevovalo?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat vás, které jste prožily mimoděložní, jak se u vás projevovalo od začátku až do doby kdy vám to pověděl doktor. Děkuji za odpovědi

Přečtěte si článek: Mimoděložní těhotenství a jeho příznaky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

azaleila
Kecalka 115 příspěvků 72 inzerátů 15.09.18 12:53

@denkat jestli chces napis zpravicku, nechci rozebirat verejne…

Chantal19
Povídálka 23 příspěvků 20.09.18 15:15
Podezreni na mimoděložní

Ahojky holky,mám prosbu. Jsem v 6tt, na ultrazvuku nic nejde videt :( hcg mam 1400. Jsem z toho zoufalá,straší mě mimodeloznim tehotentsvím. Občas mám křeče v podbřišku,ale nemohu specifikovat zda na levé,či pravé straně.. nekrvácím. Myslíte,že moje obavy jsou tedy adekvátní? Dekuju za kazdou informaci

Simona_Kooli
Kecalka 101 příspěvků 08.10.18 20:22

Zdravim damy. Potrebuji poradit, uklidnit nebo tak neco. Nevim do ktere diskuse vlezt tak pokud jsem spatne tak se omlouvam. :nevim: Mam podezreni na mimodelozni tehotenstvi. Dnes mam 19 dni zpozdeni. 5 dni po ocekavane MS jsem delala test kazdy druhy den… krasne silily. Minuly tyden v pondeli jsem zacala spinit tak jsem sla na kontrolu protoze uz jsem 3 krat prodelala biochemicke a doktorka nenasla nic na UTZ, tak jsme pocitaly s tim ze MS kazdym dnem dorazi jenze spineni ve stredu ustalo. Cekala jsem do soboty a porad nic udelala jsem dalsi test a pozitivni. Dnes jsem byla na kontrole a v deloze stale nic. Jen zvetsena sliznice ale jinak nic. Poslala me na krev s tim ze doufa ze hodnota hcg bude nizka a tak budeme jenom cekat a kontrolovat. Jenze hodnota je 1217. Rikala ze je to problem. Ve stredu jdu opet na krev a pokud se hodnota nesnizi a nedej panbuh bude vyssi tak me hned posle do nemocnice. Chci se zeptat je nejaka moznost ze to odejde vsechno jeste samo? Vim ze aby se ukazala mimco na spravnem miste je sance nulova ale mam strach aby jsem neprisla o vajecnik nebo vejcovod. Prosim o nejaky nazor. Dekuji :*

Simona_Kooli
Kecalka 101 příspěvků 08.10.18 20:26

@Chantal19 Zdravim ted ctu Vas prispevek jsem na tom podobne. Jak jste dopadla ?

Tereszy
Nováček 3 příspěvky 08.10.18 20:57

Ahoj holky,

u mě se mimoděložní těhotenství projevilo tak že jsem MS místo obvyklých 5 dní měla jen 2 dny a poté jen nahnědlý výtok…dělala jsem si test asi 5den po začátku MS a byl pozitivní, vzhledem k tomu že jsem nikdy předtím nebyla těhotná a miminko si přála jsem skákala radostí, ale…ještě ten den jsem dostala během dne křeč do pravého podbřišku že sem se jen zkroutila do 'bobku" a nemohla se chvíli ani hnout pak to přešlo a jakoby nic dokud jsem nešla na wc…bolest i při konání potřeby i přišla podezřelá ale bylo to v sobotu tak jsem si řekla že to nechám být do pondělí a bud to přijde nebo ne, že je to třeba normální :nevim: bohužel v neděli mě bolel podbřišek v kuse celý den, občas křeč ale už ne tak závratná jako den předtím, v pondělí jsem naklusala k doktorce, ta mi nejdříve nevěřila, že vše vypadá jak kdyby mi MS teprve měla každým dnem začít, potom co jsem jí pořád opakovala že jsem měla pozitivní test jsem si ho u ní šla udělat znovu a když viděla že je opravdu pozitivní poslala mě na krev a větší UTZ do nemocnice, tam už doktor poznal zduřelí vejcovod a i dle výsledků krve mi řekl že ještě ten den nástup do nemocnice a druhý den revize......sa­mozřejmě jsem přišla o pravý vejcovod a byla neštastná že když už se konečně zadařilo tak jsem zase tak neschopná že nedokážu ani to vajíčko doručit kam patří, že jsem vlastně napůl neplodná atd… byla jsem z toho minimálně rok úplně :,( a pak se na to „vykašlala“ řekla si že až to přijde tak to přijde noo a ted jsem 19 měsíců po operaci a zároven v 19tt, takže i pokud se vám to bohužel potvrdí nevěšte hlavu a hodně štěstí! :andel:

Simona_Kooli
Kecalka 101 příspěvků 08.10.18 21:02

@Tereszy Takze u Vas to slo celkem rychle. Jinak Gratuluji :srdce: a vzpomenete si jak daleko jste byla ? Myslim tyden. No ja bolesti nemam. Obcas podbrisek jako by mela dorazit MS ale to je tak 2 krat za den po celou dobu meskani. A prsa me boli coz je jasne pri te hodnota hcg. Ale jinak nic. Mam z toho hruzu.

Merykara
Povídálka 22 příspěvků 08.10.18 21:42

Ahoj, me prasklo mimodelozni v 7+2tt s hodnotou neco kolem cca 500j (asi? dva dny pred tim jsem mela 460j). Asi 3 tydny v kuse jsem spinila a pak uz i krvacela, ale zadne extra bolesti jsem nemela. Byla jsem hospitalizovana uz tyden pred tim, ale jen se vyckavalo, pustili me dom, ze za tyden na kontrolu..na ultrazvuku porad nikde nic i sliznice se pak snizila…no jak to prasklo, tak uz to bolelo docela dost. Pry je lepsi, kdyz ti ten vejcovod vezmou, protoze uz je beztak poskozeny a riziko opakovani je pak vyssi. Preji ti, aby sis tim nemusela projit, ale kdyby nahodou, tak to neni konec sveta ;)

Simona_Kooli
Kecalka 101 příspěvků 08.10.18 22:06

@Merykara No ja doufam ze pokud opravdu tak to pujde hladce a bez problemu. Podle posledni MS jsem 6+4 coz je hodne na to any neslo nic videt :,( a povedlo se Vam po tom otehotnet ?

Merykara
Povídálka 22 příspěvků 08.10.18 22:40

Zatim ne, prosla jsem si tim ted o prazdninach a protoze uz za sebou mam nekolik biochemickych tehotestvi a potrat, tak cekam na dalsi vysetreni..6+4tt a pres 1000j je docela dost, moc bych to nepodcenovala. Ja jsem mela nastoupit pak v pondeli do nemocnice na laparoskopii a v nedeli mi to prasklo a krvacela jsem do bricha..jsi alespon v dosahu nemocnice? Kdyby te zacalo bolet bricho, nebo zada tak si zavolej rychlou..me se to prvne projevilo bolesti pod lopatkou, krev v brichu mi utlacovala nejaky nerv. Podbrisek me zas tal strasne nebolel.

Simona_Kooli
Kecalka 101 příspěvků 08.10.18 22:44

@Merykara To me mrzi ja mam za sebou celkem 3 biochemicke a ted tohle. Doktorka je z rodiny a prakticky sousedka . Ma ordinaci a dela i na klinice takze kdyby neco volam ji a hned me vezme a vsechno provede ona. Rekla ze pockame do stredy co bude s hcg … Pokud bude klesat tak pry pockame pokud ne nebo se zvysi vezme me hned. Snad se brzy dockate. Tohle by se stavat nemelo :,(

Simona_Kooli
Kecalka 101 příspěvků 08.10.18 22:47

@Merykara Pockej jak bolesti pod lopatkou ? Ty me desis. Me od vcera boli za krkem. Nevim presne misto. Myslela jsem ze jsem se spatne vyspala. Ale dneska jsem byla na Utz to by videla ne ?? Delala oba dva.

Merykara
Povídálka 22 příspěvků 08.10.18 22:55

Neboj, videla by volnou tekutinu:) myslim, ze krk s tim urcite nesouvisi. Me se ty bolesti stupnovaly, takze si myslim, ze bys to nakonec urcite poznala. Jen ze se to nemusi projevit pouze bolestma bricha. Kazdopadne ja jsem byla od prvnich projevu bolesti, s kterou jsem se uz probudila, do dvou hodin na sale. Jinak souhlasim je to docela naprd, snad se brzo zadari:) Treba budes mit stesti a bude to ‚jen‘ dalsi potrat..kazdopadne bych to pak na tvym miste resila a podsoupila nejaka vysetreni. Opakovany potraty jsou fakt hrozny.

Simona_Kooli
Kecalka 101 příspěvků 08.10.18 23:05

@Merykara Mame uplne veskera vysetreni za sebou. Manzel i ja..... Imunologie, spermiogram, pruchodnost vejcovodu… fakt snad vsechno mozne i nemozne… a jsme naprosto v poradku. Doktorka jenom krouti hlavou rekla ze nechape nic. Minuly tyden kdyz myslela ze mam opet biochemicke rekla ze mi nasadi kotikoidy. Rikala ze to vypada na to ze moje telo neprijme tehotenstvi " vypudi embryo jako vetrelce " Dneska se uz na to netvarila :(

Merykara
Povídálka 22 příspěvků 08.10.18 23:15

To me mrzi:( ja mam taky za sebou uz kde co, v rijnu jdu jeste znovu na imunologii, kde mi toho vysetri vic, ale uz se vydame zrejme cestou IVF+PGS, budou mi pak rovnou redit krev a uvidime co ta imunologie. Porad doufam, ze to vsechno nakonec dobre dopadne. Dokazu si predstavit jak ti je, jeste to mam docela v zive pameti, ten strach a bezmoc. Ve stredu bude jasno a oddychnes si. Ona i to odstraneni vejcovodu se da nakonec prezit, nastesti zijeme v 21. stoleti, takze deti muzes mit i bez obou vejcovodu ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >