Mimoděložní těhotenství, kdy znovu otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olca232
Stálice 71 příspěvků 25.01.18 13:02
Mimodelozni těhotenství kdy znovu otehotnet

Zdravím, chci se zeptat,18.12 jsem byla na laparoskopickem odstranění vejcovodu po mimodeloznim těhotenství, vse probehlo bez komplikací. Po jaké době jste se zacli znovu snazit? Ja uz ted to nemohu vydrzet. Předtím jsme se snazili rok a nakonec to dopadlo takhle.. takže ted to čekání me ubiji… :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Maky.p
Generální žvanilka 24797 příspěvků 25.01.18 13:15

Po vytáhnutí stehů. Do dělohy nezasahovali, tak nebylo nutné čekat na bůhví kdy. Doktoři mi řekli, že záleží na mé psychice, kdy si troufnu :nevim:

PS: povedlo se třetí cyklus po laparce a tentokrát úspěšně ;)

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 25.01.18 13:18

Já otěhotněla hned… laparo 15.9., ms 22.9. A další už nepřišla…:-) :-) takže záleží asi na tobě, jak se cítíš… ;)

Olca232
Stálice 71 příspěvků 25.01.18 13:20

Me tvrdi ze to není zahojeny, ze minimalne tri mesice pockat az pul roku.. prej je po operaco keste sestinedeli ale to uz mam za sebou. Vubec prave nevim :?

Olca232
Stálice 71 příspěvků 25.01.18 13:24
@jaanulkaa píše:
Já otěhotněla hned… laparo 15.9., ms 22.9. A další už nepřišla…:-) :-) takže záleží asi na tobě, jak se cítíš… ;)

A to jste mela taky mimodelozni? a také vám brali cely vejcovod?

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 25.01.18 14:21

@Olca232 nakonec ni ho nebrali..na mimodelozni se přišlo az když to bylo praskle a kráčela jsem do břicha… Každý dr říkal něco jinyho…někdo neřešit a nečekat…někdo čekat šestinedělí a pak klidne… tak jsme to neresili a přišlo to hned na první pokus…

Olca232
Stálice 71 příspěvků 25.01.18 14:28

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím… ja na tom jsem stejne jak vy, taky na to prisli az kdyz to prasklo a krvacelo, dekuji moc za radu :hug:

Olca232
Stálice 71 příspěvků 25.01.18 14:30
@jaanulkaa píše:
@Olca232 nakonec ni ho nebrali..na mimodelozni se přišlo az když to bylo praskle a kráčela jsem do břicha… Každý dr říkal něco jinyho…někdo neřešit a nečekat…někdo čekat šestinedělí a pak klidne… tak jsme to neresili a přišlo to hned na první pokus…

A vam honebrali vubec ani kdyz to prasklo?

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 25.01.18 15:30

@Olca232 nebrali…prý nedokázali určit, ze kterého to bylo, vypadali prý oba stejne…ani jeden nebyl na pohled poškozeny…takže nechali oba dva…upozorňovali na to, že se muže stát, že se to bude tim pádem opakovat, ale nestalo se…jsem v 18tt…

Olca232
Stálice 71 příspěvků 25.01.18 15:31
@jaanulkaa píše:
@Olca232 nebrali…prý nedokázali určit, ze kterého to bylo, vypadali prý oba stejne…ani jeden nebyl na pohled poškozeny…takže nechali oba dva…upozorňovali na to, že se muže stát, že se to bude tim pádem opakovat, ale nestalo se…jsem v 18tt…

Aha me ho sebrali tak možná proto asi cekat. :(

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 25.01.18 18:50

@Olca232 když operaci plánovali a vypadalo to, že mi ho brát budou, říkali dodržet šestinedělí a pak klidne zkoušet…moje dr. doporucuje počkat dva. cykly a pak se snažit… myslím, že nejvíc záleží na tobě, jak se cítíš…;-)

Olca232
Stálice 71 příspěvků 25.01.18 18:53
@jaanulkaa píše:
@Olca232 když operaci plánovali a vypadalo to, že mi ho brát budou, říkali dodržet šestinedělí a pak klidne zkoušet…moje dr. doporucuje počkat dva. cykly a pak se snažit… myslím, že nejvíc záleží na tobě, jak se cítíš…;-)

Aha :) mockrat dekuji za odpoved

Jahoda001
Povídálka 37 příspěvků 25.01.18 20:33

Ja cekam dva cykly a pak uz teda necekam na nic :jazyk: :palec: I tak mam pocit, ze je to vecnost, nyni cekam na druhou MS. A doufam, ze vse zle jsem si uz tim mimoděložním vybrala a brzy se zadari.. :) Take mi zjistili po roce snazeni mimodelozni. Byla jsem stastna, ze mam pozitivni tehotensky test po takove dobe a pak prijdou takove zpravy..

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 26.01.18 07:38

@Jahoda001 @Olca232 nebojte,ted se zadaří a bude všechno v pohodě…hlavně tomu musíte věřit a byt v pohodě… :hug:

Olca232
Stálice 71 příspěvků 26.01.18 08:12

Dekuji moc za podporu a rady :hug:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >