Mimoděložní těhotenství nebo cysta

23
4.12.20 09:31

Mimoděložní těhotenství nebo cysta

Dobrý den ženy, jdu si snad pro uklidnění měl to někdo podobně?
Dnes jsem byla po druhé u dr. na utz s tím že jsem těhotná i podle krve ale na utz nic. Dnes mi řekl že mám v břiše vodu a to může znamenat mimoděložní těhotenství a nebo taky cystu která praskla (čekám na výsledky). Prý podle ms která byla 27.10. by to mělo být už vidět, ale je možné že je to prostě menší a ukázat se ještě nechce. Snažíme se o miminko už přes rok a půl, minulý rok v červenci samovolný potrat. Jsem z toho na palici. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14782
4.12.20 09:32

A kolik bylo to hcg?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
4.12.20 09:37

Pokud byla MS na konci října, byla bys teď kolik, 5+3? Taky může být jen brzo. Já poprvé byla 6+0 a dr. viděl jen dutinku s gestačním váčkem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271
4.12.20 09:38

Jestli dobře počítám, tak podle MS jsi 5+3tt? Já byla u doktora 5+2tt, nic neviděl, jen zvýšenou sliznici. Strašil mě mimoděložním, cystou a nevím co… šla jsem za týden znovu a už viděl krásný žloutkový váček, úplně zbytečně mě stresoval.
Prý to říkají hlavně kvůli opatrnosti, mimoděložní může být fakt nebezpečné, tak ať se hlídáš.
Určitě se příště objeví :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.12.20 09:44

@lachtanice86 tak teď mi volal dr. že mi hcg stouplo pěkně a mám tam přes 500 nevím přesně. Zítra jdu do nemocnice na rizikové těhotenství bude mě kontrolovat ještě jiná paní doktorka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.12.20 09:46

@Suelinda snad ano, samozřejmě mě vystrašil tak že jsem brečela, teď mě po telefonu trochu uklidnil, zitra uvidíme. Snad to bude v pořádku děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.12.20 09:50

@Lil Kitkatt no dr. mi ani neřekl kolik bych mohla být. Ale já vím že ovulace byla 15.11 a vím jistě že styk byl v ten den, 3 dny před tím nic. Takže vzniklo početí 15.11. Měla jsem nasazený clostilbegyt takže vím 100% kdy byla ovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271
4.12.20 09:57

@Miminko9 jak to myslíš, že jdeš do nemocnice na rizikové těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3276
4.12.20 10:00
@Miminko9 píše:
@Lil Kitkatt no dr. mi ani neřekl kolik bych mohla být. Ale já vím že ovulace byla 15.11 a vím jistě že styk byl v ten den, 3 dny před tím nic. Takže vzniklo početí 15.11. Měla jsem nasazený clostilbegyt takže vím 100% kdy byla ovu.

Proc chodis k doktorovi 2.5 tydne po ovulaci? To jsi zjistila, ze jsi tehotna teprve tenhle tyden. Podle ovulace jsi tak 4+5 tt. To je jasne, ze nic nevidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14782
4.12.20 10:14

@Miminko9 no tak při hodnotě 500 ani nic vidět nemůže. A uz vůbec nechápu co myslíš tím ze jdeš do nemocnice na rizikové těhotenství? Ted ještě čtu ze vis kdy byla ovulace, 15.11 ale to ještě neznamená že došlo k oplodnění, to mohlo nastat později, takže za mne bych řekla, že tam lezes zbytecne brzy a zbytečně plasis a hrotis to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3276
4.12.20 10:24
@Miminko9 píše:
@Lil Kitkatt no dr. mi ani neřekl kolik bych mohla být. Ale já vím že ovulace byla 15.11 a vím jistě že styk byl v ten den, 3 dny před tím nic. Takže vzniklo početí 15.11. Měla jsem nasazený clostilbegyt takže vím 100% kdy byla ovu.

Ja myslela, ze ovulace se vi, kdyz si pichnes ovitrelle. Clostilbegyt podporuje rust folikulu, ale ne jejich prasknuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.12.20 10:42

@Suelinda @Simmcaa @lachtanice86
No takhle, já mám polycystické vaječníky, proto mě dr. kontroluje při snažení častěji, předepsal mi Clostilbegyt a chodila jsem obden na utz aby kontroloval folikul který rostl a samozřejmě má prasknout sám pokud ne, potom se dává injekce ale mě praskl sám takže 15.11. ovu a 16.11. kontrola, tam mi řekl že mám počkat na příchod ms když nedorazí tak na kontrolu a když dorazí tak nasadit 5 den cyklu Clostik 2 tabletky. V den vynechání menstruace jsem dělala test a byl tam duch, to bylo 28.11. další den zesílil a já volala dr. který mě pozval na 1.12 tam mi bral krev a dneska znovu. Snad jsem to vysvětlila dobře. A to rizikové je jen kontrola protože můj dr zitra nepracuje takže jdu do nemocnice aby mi to hlídali víc protože jsem tam měla tu vodu, ale hcg se zvedlo normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14782
4.12.20 10:46

@Miminko9 no a co jako maji hlidat v te nemocnici? Max udělají utz a vezmou krev, ale jinak se stejne musí počkat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.12.20 10:51

@lachtanice86 no tak asi to, řekl mi do telefonu, že zítra už by mohlo být něco vidět, jak říkám můj dr. mě kontroluje často, asi aby kdyby to bylo mimoděložní tak by hcg stoupalo pomaleji a zachytilo se to teda co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
4.12.20 11:05

@Miminko9 jestli jsi mela ovulaci 15.11., tak si sla uplne zbytecne brzy na ultrazvuk. Nestresuj se a vyckej. Nechapu, proc te Dr.tak zbytecne vynervoval, logicky tam nic videt nemohl, je na to jeste moc brzy! Max si udelej za dva dny po prvnim odberu krve na HCG jeste kontrolni i jako samoplatce klidne, aby bylo vse ok, ma to vzdy za 2 dny cca dvojnasobne stoupnout. Ja byla poprve na ultrazvuku az nekdy v 7 tydnu, Dr.mi rekla, ze driv to nema smysl. Miminku bilo uz i srdicko. Ano, byla jsem taky moc vystrasena, prvni dite, ale pro me bylo lepsi pockat si, nez se stresovat ze driv by tam nic nevidel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat