Mimodelozni těhotenství - nemohou nic najít

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
331
20.5.22 10:13

Mimodelozni těhotenství - nemohou nic najít

Ahoj holky, prosím o vaše zkušenosti s mimodeloznim těhotenstvím. Lezim v nemocnici od včerejška. V pondělí byl výsledek krve HCG 1150 a ve čtvrtek 1350 dnes ráno 1365 ale v děloze není vůbec nic vidět. Podstatě vůbec nikde na ultrazvuku, koukali na mě už 3 doktoři a nikdo nic neviděl… pry se jedna o mimodelozni neprospivajici těhotenství. Mám za sebou 2 císaře, vzaty levý vejcovod. Ale údajně muže byt kdekoliv: vaječníky, vejcovod, jizva po císaři, střeva, moč. Měchýř 8o vůbec mi nic není, nemám žádné bolesti ani krvácení, já si připadám ze tu lezim “zbytečně” ale vím, ze je to bezpečnější, nez kdybych byla mimo nemocnici…
Mate někdo zkušenosti? Kde se nakonec našlo? :think: Dnes mám zpoždění 12 dnu a stále nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2333
20.5.22 11:35

Ahoj hcg je dost vysoké na to aby bylo nevo vidět. 12 dní zpoždění je ale málo. Ještě být vidět nemusí. Každopádně nárůst hcg je opravdu malý. Je dost možné že je to biochemické těhotenství které odejde samo… Popravdě je nekolik. Možností.1. Budeš v nemocnici a každý den mereni hcg a utz jestli se nenajde kde tehitenstvi je… Je možné že jej najdou později a podle toho kde bude se bude postupovat dále. 2.verze je ze ti udělají revizi dělohy a pokud bylo těhu v děloze tak musí začít hcg klesat pokud neklesne je jasné že je to mimodelozni. Pak s3 bude hledat. Může být prakticky kdekoliv. Moje zkušenost je taková že v 7tt jsem Krvacela došla na pohotovost a hcg jen 80..týden v nemocnici nemohli nic najít hcg rostlo minimálně. Udělali Mi revizi že to je neprosperujici těhotenství a půjdu domů. No bohužel. Po revizi hcg nekleslo už bylo jasné že je to mimodelozni. Nakonec to bylo tak tak už jsem krvacela do břicha. Tak hledali až našli. Bolesti v tak malém týdnu být nemusí. Rozhodně to nepodceňujte… Prosperující to ale asi nebude. Držím pěsti ať je to z těchto variant raději biochemické těhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2333
20.5.22 11:37

Jinak doplním že jsem byla v 7tt a hcg jen 70.při laparo. Bylo hcg 95.nakonec jej našli ve vejcovodu. Dle růstu hcg to ale nevypadá na prosperující těhotenství bohužel. Držím pěsti ať je to jen biochemické těhotenství :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 11:44

Mě se stalo, že nenašli…můj doktor mě neposlal do nemocnice ale chodila jsem k němu každé ráno, má ale na OG velmi dobré vybavení a je to bývalý primař porodnice, takže říkal, že pokud tam nic on neuvidí, neuvidí to tam ani v nemocnici. Pokud by se to nevyřešilo do nějaké doby, musela bych na laparoskopii, že ji pak udělají preventivně a hledají. Nakonec se to vyřešilo, začala jsem krvácet a ať to bylo cokoli, odešlo to, hcg kleslo.

• Citovat
  • Nahlásit
1433
20.5.22 12:16

Známá měla mimoděložní v dutině břišní.. do špitálu jela za minutu 12. Plné břicho krve..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
22.5.22 14:52

U mě se nakonec o mimoděložní jednalo, MS byla normální v termínu, 11 DC nového cyklu jsem začala krvácet, bolesti břicha, a než jsem se nadála, ležela jsem na sále. Tt jsem dělala až onen 11 DC napopud sestřičky z gyn. Hcg 750, další hodnotu už mi neřekli. 5tý den po operaci už domácí tt negativní.

Příspěvek upraven 26.05.22 v 10:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
23.5.22 11:27

Stále nic

Děkuji za odpovědi. Stále nic nevědí, nevidí. Hodnota vzrostla na 1700 ale na ultrazvuku není vidět. Chtěli udělat revizi, pak laparoskopii. Ale pry se muže stát, ze nic neuvidí a budou mě muset zavřít a otevřít třeba za týden, až něco uvidi… je to dlouhé a těžko se pro něco rozhodnout. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
3.6.22 09:13

Ahoj, mám pár otázek na mimodelozni těhotenství a co se toho týká:) je mi 21 a byla sem včera u gynekologa s tím ze sem těhotná, mám kolem 5tydne a v děloze neslo nic vidět😳 takže mi udělali odběr na HCG a čekám na výsledky, chci se zeptat kdyby se prokázalo ze je to ono, musím na operaci. Ale za jak dlouho po zjištění Mimod. těhotenství mě vezmou na zákrok? A jak dlouho budu v nemocnici? Moc dekuju za odpovědi :) 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
3.6.22 09:15

@Nysmo ahoj, tak jak to s tebou vypada?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
3.6.22 09:17

@Klara110 Ahoj, pokud se prokáže mimo.. může být kdekoliv, klidně v břišní dutině.. tak ti z největší pravděpodobností vezmou vejcovod.. tyhle zákroky bývají rychlé, na nic nečekají..

Ale uvidíš, jaké budeš mít výsledky krve.. pod 1000 hcg na UZ nemusí být nic vidět a ze dne na den se tam něco může objevit.. v nemocnici mají kvalitnější UZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat