Mimoděložní těhotenství po zamlklém potratu a odebrání vejcovodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.05.18 17:11
Mimoděložní těhotenství po zamlklém potratu a odebrání vejcovodu.

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo s podobným osudem jako jsem já. :( V prosinci mi vyšel pozitivní těhotenský test, následovala obrovská radost. Po první kontrole vše vypadalo v pořádku, je byl plod menší… na druhé kontrole už se doktorce něco nezdálo, tak mě poslala na vyšetření do nemocnice, kde mi řekli, že jde nejspíš o zamlklé těhotenství, ale dali mi týden, když se nic nezlepší budu muset na revizi. Pár dnu na to jsem si došla ke svému gynekologovi, kterému se to taky nezdálo, ale poslal mě na krev. Podle krve vypadalo těhotenství v pořádku, i na utz bylo vidět, že se zvětšuje… Když jsem pak přišla na domluvenou kontrolu do nemocnice, doktorka se nestačila divit, najednou bylo vidět i srdíčko, jen mělo slabší srdeční činnost, prý to je normální, když se srdíčko teprve rozbíhá… Na revizi mě poslat nemůže a tak mam přijít na kontrolu zase za týden. Za týden ale už bohužel opet potvrzuje zamlklé těhotenství a já musim na revizi.
Revize proběhla v pořádku, MS přišla přesně po 6ti týdnech, takže jsem si řekla hurá, můžeme se zase začít snažit. Pár dnu před další MS jsem si udělala test a objevila skoro neviditelného ducha. Radost byla obrovská, ale měla jsem i strach… ob den jsem testovala, jestli čárka bude sílit a sílila. Objednala jsem se k doktorovi za dva týdny. Po necelém týdnu mě začalo pobolívat v podbrisku a lehce jsem špinila… myslela jsem, že to je tim, že se mimi zavrtava a je vše v pořádku. Když ale bolesti byly větší, radši jsem zajela k doktorovi, byl pátek. Podle MS 6+0 na utz ale nic… mimo dělohu taky nic neviděl, no sepsal mi papír, že kdybych začala krvacet honem do nemocnice. O víkendu jsem pořád špinila a bolest v neděli ráno byla mnohem větší, ale potom přešla. V pondělí ráno už se přidalo i lehké krvácení, tak jsem neváhala a jela do nemocnice. Na utz objevili mimodelozni těhotenství. Obávala jsem se, že to bude potrat, ale čekala mě horší možnost. Nechali si mě v nemocnici a hned odpoledne mi vzali vejcovod.
Jsem čerstvě po laparoskopii a citim se na nic. Říkám si, proč zrovna já mám takovou smůlu a hned 2× po sobě.
Stalo se vám někomu něco podobného? Kdy jste se začali znovu snažit? Budu vděčná za všechny vaše názory, rady a zkušenosti.
Je mi z toho hrozně smutno. Říkám si, proč jsem takový smolař.
Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě dost dost bolestivé.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hladikovka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 07.05.18 17:28

Ahoj. Sice máš fakt smůlu :( ale na druhou stranu zas nemáš problém otěhotnět. Ted ti sice chybí vejcovod. Ale někdy i vajíčko prý dokáže přeskočit. Kolem mě ted potratily 2 kamaradky a jedna známá v jednom týdnu. Vsechny takhle na začátku ale je to síla no :? Je mi to líto. Neboj do třetice bude vše dobré :lol:!! Já měla ZT v 10tt jednovaj. dvojcata a musela jsem na revizi. Z té jsem dostala zánět a usadil se na vejcovodu a museli mi ho vzit. Druhy mám nefunkční. Tak neboj to zas bude dobrý!! I když je mi jasný že teď je ti naprd.

Anonymní  07.05.18 17:37

@Hladikovka
Děkuju za podporu! Taky si říkám, že aspoň můžu otěhotnět, ale stejně to bolí. A to jsem se snažila i brát různe vitaminy, jod a i chlorellu. Jsem mladá, tak snad se s tim tělo dobře vypořádá.
To co se stalo tobě je mi moc líto :( Máš aspoň nějaké mimi? A aspoň uměle otěhotnět můžeš?

Hladikovka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 07.05.18 17:45

Jsem po 3 umělém oplodnění. Čekám první miminko. Jsem 26tt. Dnes jsem byla na gynde protoze jsem zacala vcera špinit. Tak mi to tam pry prosakuje. Mám spatne umistenou placentu ( pry nahoda ) takže musím ležet jinak hrozi předčasné odloučení. Mám 3 dny na zlepšení, jinak musim do nemocnice. Tak uvidíme. Snad se to zlepší ale dalších 14 týdnů musim hodně odpočívat a nic nedelat no. Ale co bych pro miminko neudelala :lol:

Anonymní  07.05.18 17:56

@Hladikovka
Tak to moc gratuluju, že se to povedlo a budu držet palečky! :srdce: Určitě bude všechno v pořádku když na sebe budeš dávat pozor :) A ono možná někdy není na škodu být pod kontrolou v nemocnici.

Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 07.05.18 18:13

Ahoj mrzí mě co tě potkalo ale nejsi v tom sama :hug: jsem dva roky po mimoděložním těhotenství, odebrán levý vejcovod…testy jsem měla pořád negativní, pak přišla normálně MS a po třech týdnech jsem začala špinit, trvalo to týden a v pátek ráno mi to nedalo takže zase test a ten zas negativní, takže intuitivně jsem jela do nemocnice na pohotovost ať se na mně doktor (kamarád) koukne a po obědě už mně brali na sál :? HCG bylo vysoké a podle doktora jsem byla už v 8tt…no a teď se snažíme dál, IUI bylo několikrát a IVF taky a zatím nic tak jsi teď dáváme,,pauzu,,…tak­že hlavu vzhůru bude líp

Anonymní  07.05.18 18:30

Moje maminka si tím taky prošla a pak měla s jedním vejcovodem do tří let tři děti. Takže hlavu vzhůru :srdce:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 07.05.18 18:35

A neměli jste po revizi s dalším těhotenstvím počkat? :think:

Je mi to líto, máš hroznou smůlu :? ale musíš věřit, ono to vyjde. Zase je dobrá zpráva, že vůbec otěhotnět evidentně můžeš, příště už to bude určitě v pořádku :hug:

Anonymní  07.05.18 18:36

@Sosinka25
Ahoj! To je mi moc líto, že se ještě nezadařilo :( Tobě se teda s jedním vejcovodem nedařilo, tak zkoušíte takhle jo? Snad se brzo miminka dočkáš! :hug: A za jak dlouho po zákroku ti řekli, že se můžeš začít snažit? Já jsem se nemohla dočkat, až budu moc a teď zase tohle :? Tak nevim jestli tomu dát tentokrát čas, nebo zkoušet hned co to půjde. Mam strach už teď

Anonymní  07.05.18 18:40

@radkka
Děkuju moc :hug:
No otěhotněla jsem po nějakých 2mesicich po revizi. Říkají, že stačí počkat na 1MS a může se zkoušet znovu. Myslim, že to s tim nemá nic společného, doktor nic takového neříkal.
A spoustu maminek psalo, že se zadařilo hned po 1MS a vše bylo v pořádku :?

Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 07.05.18 19:15

Tak doktor řekl že po první MS se můžeme začít snažit tak jsme zkoušeli, ale já mám PCOS takže žádná sláva…po novém roce jsme se dohodli že tomu necháme volný průběh ať se oba hodíme do klidu, já najela na bylinkové vložky a teď v dubnu jsem měla biochemicke těhotenství, test byl pozitivní ale pak přišla MS takže věříme že to půjde i přirozeně :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 07.05.18 19:18

Tohle je smula :? Moc drzim palce, at se das brzy dokupy a zadari se :hug: ja teda nejsem po odebrani vejcovodu, ale mam za sebou biochemicke v 5tt a pak ZT v 17tt, coz bylo dost tezke, navic o to, ze uz slo o vyvolani porodu :? Byla jsem i na revizi, nevysla placenta. Na doporuceni dr v nemocnici jsme pockali 3 mesice, nesnazili jsme se teda hned, ac ma dr rikala, ze staci jedna MS. Nechala jsem ale telo odpocinout, brala gynex, jedla listovku a pila kontryhel. Cyklus krasne naskocil a hned po 3 mesicich se zadarilo :srdce: ted jsem dle utz cca v 36tt a zatim (tuk tuk tuk) vse v poradku a snad uz vse bude…neves hlavu, ac ted je to tezke :hug: i ja jsem cetla, ze muze ten zdravy vejcovod vajicko pretahnout…moc drzim palce :hug: :kytka:

Anonymní  07.05.18 19:27

@Sosinka25
Jeee no tak to bych ti moc přála, kdyby to vyšlo přirozeně! :hug:

Anonymní  07.05.18 19:33

@Kukacka123
Ahoj, no doufám, že ten jeden vejcovod bude šikovnej a bude se snažit… ale asi taky chvilku počkám, uvidim co mi řekne doktor. I když to pro mě bude určitě dlouhá doba :roll:
Jinak v 17tt to mě mrzí, to už je na nic :,( Ale moc gratuluju k miminku, co to bude? :srdce: Určitě bude všechno v pořádku uvidíš :hug:

NatalieSofie
Kecalka 125 příspěvků 07.05.18 19:39

Tak ja nemela mimodelozni tehotenstvi, ale taky jsem si uzila 8o Uz jsem prisla o tri mimca…jedno bylo v 6 mesici a to nemelo vyvinutou mocovou trubici, tak jsem musela na potrat-porod…otresny zazitek. A o dve jsem prisla ve 4 mesici a to jsem potratila, ze jsem malem vykrvacela. Nakonec mi zjistil mutaci mthfr a ted jsem 21tt uffff. Dlouha cesta za miminkem…je mi 33,tak uz je na case :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama