Mimoděložní těhotenství, pozitivní test i hcg

Anonymní
27.12.19 22:42

Mimoděložní těhotenství pozitivní test i hcg

Ahoj omlouvám se za anonym ale je to pro mě citlivé téma. Poslední MS 6.11 delší než obvykle, tím pádem posunuta ovulace. 15.12 pozitivní test, 16.12 utz +krev = výsledky 160hcg diagnóza mimodelozni, v pátek kontrolní krev a utz 20.12= 1088hcg diagnóza prosvětlení 1-2mm, v pondělí opět krev +utz =3000hcg, prosvětlení s malou dutinkou 4,7 mm, dnes kontrola v nemocnici dutinka cca 10-12mm ale podle doktora se to špatně vyvíjí vzali mi opět hcg + progesteron a estrogen.. Zítra podle výsledků se prej bude řešit co dál.. Těhotenství podle MS je 7+2tt ale podle ovu 5+2tt.. Jaká je možnost že v pondělí na kontrole 5+5tt bude něco vidět? ???? Jsem zoufalá miminko by jsme si přáli, bylo by chtene, ale už nevím co dřív. :,( neměla jste některá něco podobného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6413
27.12.19 23:00
@Anonymní píše:
Ahoj omlouvám se za anonym ale je to pro mě citlivé téma. Poslední MS 6.11 delší než obvykle, tím pádem posunuta ovulace. 15.12 pozitivní test, 16.12 utz +krev = výsledky 160hcg diagnóza mimodelozni, v pátek kontrolní krev a utz 20.12= 1088hcg diagnóza prosvětlení 1-2mm, v pondělí opět krev +utz =3000hcg, prosvětlení s malou dutinkou 4,7 mm, dnes kontrola v nemocnici dutinka cca 10-12mm ale podle doktora se to špatně vyvíjí vzali mi opět hcg + progesteron a estrogen.. Zítra podle výsledků se prej bude řešit co dál.. Těhotenství podle MS je 7+2tt ale podle ovu 5+2tt.. Jaká je možnost že v pondělí na kontrole 5+5tt bude něco vidět? ???? Jsem zoufalá miminko by jsme si přáli, bylo by chtene, ale už nevím co dřív. :,( neměla jste některá něco podobného?

Tak já myslím že naděje je já měla něco podobného já teda krvácela ale těhotenství vypadalo podobně a teď budu už 28 tt takže naděje je pořád

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lorellin
27.12.19 23:02

Podle me sance je…ja mimodelozni mela a kdyz jsem pak otehotnela znovu tak kdyz jsem byla 6tt a doktorka rekla ze tam neni ani naznak plodu…jen dutinka. Za tyden jsem za ni sla do nenocnice pro termin na revizi a uz videla i srdicko…hodně zalezi na kvalite pristroje a bledy :hug: je tehu proste mladsi nez podle posledni ms…kazdopadne drzim palce… :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 23:03

@lovean děkuji za odpověď. Nekrvacim, nic mě nebolí, občas je mi pouze nevolno od žaludku a motá se mi hlava.. Ale už jsem docela unavená z toho věcného nevíme, nevidíme, možná jste těhotná, je to moc pozdě, už máme vidět něco jiného než vidíme..🥺 😔

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 23:04

@Lorellin děkuji moc za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
6413
27.12.19 23:07
@Anonymní píše:
@lovean děkuji za odpověď. Nekrvacim, nic mě nebolí, občas je mi pouze nevolno od žaludku a motá se mi hlava.. Ale už jsem docela unavená z toho věcného nevíme, nevidíme, možná jste těhotná, je to moc pozdě, už máme vidět něco jiného než vidíme..🥺 😔

Chápu ale ještě to nevzdávej já z toho taky byla nervózní a nakonec dobré teď taky mam strach zase z jiného důvodu uklidní se a věř že to bude dobré

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5335
28.12.19 00:12

Nechápu. Utz zobrazí mimino cca od hCG 1000 a víc. Tak jak může při hodnotě 160 dg mimoděložní? :roll:

2 tydny rozdíl je úplně normální a v 5+ cokoli je ještě vidět celkem houby, natož srdeční akce, pokud nemá tvůj lékař vybavení typu utz v porodnicích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5335
28.12.19 00:13

Mmch to tě objednal den po pozitivním testu? 8o Koukám si rád nechá zaplatit od pojišťovny. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 08:23

@rozand při hodnotě 160hcg jsem byla podle utz 6+1 a nebylo nic vidět proto mi řekli že se bude jednat o mimodelozni.. A ano volala sem ze mam spozdeni a pozorování test ptala se mě přes tel na poslední MS a řekla a přijdu, od té doby chodím neustále po krvi protože si furt nejsou ničím jisti ani moje dr ani v porodnici kam kodim na kontroly taktéž.

• Citovat
  • Nahlásit
5335
28.12.19 19:09
@Anonymní píše:
@rozand při hodnotě 160hcg jsem byla podle utz 6+1 a nebylo nic vidět proto mi řekli že se bude jednat o mimodelozni.. A ano volala sem ze mam spozdeni a pozorování test ptala se mě přes tel na poslední MS a řekla a přijdu, od té doby chodím neustále po krvi protože si furt nejsou ničím jisti ani moje dr ani v porodnici kam kodim na kontroly taktéž.

Pokud nebylo nic vidět, bylo to číslo podle ms, ne utz :roll:. Logicky. Máš-li ovulaci později, těhotenství je mladší a doktor blb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 19:59

@rozand teď to vychází ze jsem 7+3 podle MS.. Ale 5+3 dle ovu, na to ale doktor neslyší a nese se v duchu toho že už jsem 8tt a tím pádem by měl vidět víc než dutinku 10-12mm.. Jinak včerejší krevní testy byli 9386hcg.. :think: takže hcg roste, tím. Pádem bude těhotenství mladší

• Citovat
  • Nahlásit
6413
28.12.19 20:06
@Anonymní píše:
@rozand teď to vychází ze jsem 7+3 podle MS.. Ale 5+3 dle ovu, na to ale doktor neslyší a nese se v duchu toho že už jsem 8tt a tím pádem by měl vidět víc než dutinku 10-12mm.. Jinak včerejší krevní testy byli 9386hcg.. :think: takže hcg roste, tím. Pádem bude těhotenství mladší

Tak řekni milému panu doktorovi ať ještě počká protože já to měla podobně a budu začínat 28 tt podle toho ultrazvuku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5335
28.12.19 20:29
@Anonymní píše:
@rozand teď to vychází ze jsem 7+3 podle MS.. Ale 5+3 dle ovu, na to ale doktor neslyší a nese se v duchu toho že už jsem 8tt a tím pádem by měl vidět víc než dutinku 10-12mm.. Jinak včerejší krevní testy byli 9386hcg.. :think: takže hcg roste, tím. Pádem bude těhotenství mladší

Na co doktor slyší je úplně jedno, je to prostě blbeček, kterej ani netuší, kdy má co vidět na utz 8o. Při hodnotě NEMŮŽE vidět nic, ani kdyby měl ten nejlepší nemocniční utz, chápeš to? Takže tam hledal něco, co mohl vědět, že neuvidí. No není ti to divný? Doktor, kterej počítá stále podle ms, ač víš, kdy jsi ovulovala a podle utz i hCG sedí to, co mu tvrdíš, je pro mne totální ignorant vědy i pacientky, hledala bych jiného lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5335
28.12.19 20:30

Děsí mne, kolik takoví diletanti pošlou žen na „revizi“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6413
28.12.19 20:36

Já jsem taky věděla že ovulace byla později než výpočty podle menstruace teda myslela jsem si to protože jsem měla dlouhé cykly a tak jsem jim v nemocnici řekla že když hcg roste a byl vidět vacek v děloze že počám a dobře jsem udělala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat