Mimoděložní těhotenství prosím o zkušenosti

Anonymní
30.7.19 11:49

Mimoděložní těhotenství prosím o zkušenosti

Ahoj holky, dnes jsem 4+4tt cca, vcera jsem mela prvni pozitivni test slabe, dnes trosku zesilil, tak jak to ma asi byt…Porad ale vitim hodne takovej jakoby tlak na levé straně podbrisku. Neboli to, ani nespinim ale porad tak jakoby v jednom miste…Kdy mam jit k dr, aby bylo videt, zda je to co ma byt v deloze prosim? Dekuji za pomoc :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
159
30.7.19 12:22

Ahoj,
u mě to značilo cystu na pravém vaječníku, která se časem (pár týdnů) rozpustila. Objednala bych se k dr klidně hned. Při tvé obavě ti můžou hlídat hcg a podle něj potom zhodnotit nález v 5-6tt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
30.7.19 12:59

Já při mimodeloznim necítila nic, jen jsem měla MS bolesti a špinění, pak krvácení. Nemusí to znamenat nic špatného, ale doktor stejně ještě na ultrazvuku nic neuvidí, ale zavolala bych a objednala se, držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1569
30.7.19 14:59

Já jsem u mimoděložního měla docela velké bolesti, na té straně, kde byl postižený vejcovod. Přicházely v takových jako vlnách, že třeba dvě hodiny dobrý, pak najednou takové silné křeče..pak zas chvíli klid… ale bolesti fakt nepříjemné. Byla jsem s nimi u doktora, v děloze nic neviděl, ale říkal, že to je stejně brzo, viděl výpotek za dělohou. Prohlásil, že bolesti jsou v začátku těhotenství normální, ale ty mé teda normální nebyly. Takže první kontrola nic neodhalila, v podstatně ani za týden druhá, ale druhý den po té kontrole jsem jela sama dobrovolně na pohotovost a šla rovnou na operaci.
V tvém případě máš ale pozitivní test, i když slabý, který sílí, to u mě v tu dobu byl jen slabý duch a sílil jen úplně nepatrně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama